הצגות?

umish

New member
הצגות?

שלום לכולם, האם כבר יש לוח ארועים חדש לחודש דצמבר? אשמח לדעת אם יש הצגה השבוע ואיזה? בתודה מראש.

פעילות טף - יום ב', 5/12 בשעה 17:30

באמפי בביה"ס שעת סיפור "סיפור מקופל", עם עומר ראובני בליווי כלי נגינה אתניים, לגילאי 3-7. בקרוב תעלה לשימושון תוכנית פעילות טף לכל חודש דצמבר. שימו
: החלטנו שהגיע הזמן לעלות מעט את איכות ההצגות/שעות הסיפור שאנו מביאים לפעילות הטף. בשל התייקרות במחירי הפעילות מסוג זה אנו נתקלים בקשיים במציאת הצגות טובות באיכות גבוהה ובמחירים סבירים. לכן, בכדי לשמור על רמת ההצגות ואף להעלות אותה ולשמור על מצב שבו הפעילות מכסה את עצמה, החלטנו לעלות במעט את מחיר ההצגות, שבמשך מספר שנים נשאר אחיד. לתושבי היישוב בלבד-תינתן האפשרות לרכוש כרטיסיה ל- 5 הצגות בעלות כוללת של 75 ש"ח (15 ש"ח להצגה), הכרטיסיה תקפה עד לסוף השנה ותוכלו לבחור להגיע לאיזו פעילות שתרצו. תשלום עבור הכרטיסיה יתבצע אך ורק באמצעות מיסי היישוב בהוראת קבע. ניתן יהיה לרכוש את הכרטיסיות בפעילות עצמה. לאורחים ולתושבי היישוב שלא ירכשו כרטיסיה - עלות הצגה 20 ש"ח. התשלום הוא עבור ילד בלבד, הורה מלווה לא משלם. שינויים אלו יכנסו לתוקף החל מ 1/1/06. תודה על תשומת הלב ושיתוף הפעולה
עינת

החלטה נבונה עינת../images/Emo13.gif

נשמח לשלם עוד קצת עבור איכות הצגות הפעילות מקסימה ואנו צרכניות קבועות אשריך מורן

אלה 3

New member
ג'ימבורי

בתור קהל קבוע בהצגות גם אני חושבת שהרעיון של עינת נכון. א ב ל יש לי השגות לגבי הג'ימבורי. יש מעט מדי משחקים ביחס לילדים וגם אין הקפדה של הנוער שנמצא שם על גיל הילדים. הייתי שמחה לשלם גם שם יותר ושיהיו מספיק מתקנים ומגוונים יותר. ודבר נוסף, לפני כמה שנים היתה הפעלה לקטנטנים בג'ימבורי עוד כשהיה בן ברחוב יהודה. זה היה מאוד נחמד. האם יש סיכוי להפעלה כזאת? תודה

ענת חן

New member
פעילות לטף +

עינת שלום, לוח הארועים והפעילויות לטף ולילדים הצעירים מגוון ופעיל - ועל כך תודות. יחד עם זאת, אשמח אם אחת לתקופה (למשל, אחת לחודשיים) תוקדש פעילות מענינת לילדי בית הספר המעט יותר בוגרים, גילאי 6-10/9, קבוצה שקצת נופלת בין הכסאות - בוגרת מידי לפעילות הטף והילדים השגרתית, וצעירה מידי להשתייך לפעילות תנועת הנוער. מוכנה לקחת חלק בחשיבה ובדיקת פעילויות מתאימות. בברכה, ענת חן

לארי

New member
../images/Emo124.gif פעילות טף לחודש דצמבר ../images/Emo41.gif

בקובץ המצורף ובשימושון באופן קבוע, לעיונכם.
לעינת

למעלה