הצביעו שינוי

NeDeV16

New member
הצביעו שינוי

קורא יקר, למרות שכתבתי "כתבה" נרחבת, אבקש לקרוא אותה במלואה. שינוי היא מפלגה חברתית דמוקרטית אשר מרכיבה בתוכה אנשי שמאל וימין, שינוי היא לא עוד אחת מהמפלגות שמזניחות את המצב הכלכלי הקשה ואת המצב החברתי הקטסטרופלי. מה הטעם בעוד מפלגה, אם היא שמאלנית הוא ימנית? מה היא תרום לכם, האזרחים? מה יתרום שלטון בנוכחות חרדים? עוד חוקים אשר ישפרו את מעמדם ואת זכויות? הרי מספיק יש לנו את חוק טל אשר מראה לנו כמה הם מנפחים את עצמם ומעלילים שאינם הם צריכים ללכת לצבא. זוהי שערוריה שתיגמר מיד לאחר כניסתה של שינוי לכנסת ומזדרונות השלטון, שינוי דואגת למצב חברתי שווה ומצב כלכלי מסגסג, את ההכללות על טומי לפיד אפשר לעשות בכל מיני צורות, אבל בסופו, של דבר כולם יודעים שהוא צודק! והוא יביא את המהפכה החברתית-כלכלית למדינת ישראל, הבטחון לא נתון בידיו, את זה תשאירו למשרדי ושרי הבטחון ולשאר הממשלה. שינוי דואגת שלך יהיו זכויות ותוכל לחיות במדינה יהודית כמו אזרח אשר מגיע לו את הטוב ביותר ולא הגרוע ביותר. תראו, אני בן 16. ואני מודע למה שמתחולל במדינתנו. מקרב לבי אני אומר לכם, הצביעו שינוי, למען עתידנו המבטיח, ולמען כל עמנו.

virus4

New member
רק האיחוד הלאומי הצביעו "ל"

שינוי זה לא שינוי העבודה כבר אבודה הליכוד לא מלוכד רק ממולכד

למעלה