הצבא-פסוריאזיס-דלקת פרקים וים המלח

הצבא-פסוריאזיס-דלקת פרקים וים המלח

הי, צהרים טובים... לפני כשנה התגלה אצלי בכפות הרגלים דלקת פרקים, וזה התגלה לאחר חודשיים שהצבא טירטר אותי ממקום למקום- קבע שיש לי שבר, קריעת גיד ומה לא... לבסוף ניגשתי פרטית לראומטולוג ואז דרך הצבא כדי לקבוע את הקביעה הרפואית כרשמית... לפני כשבועיים החל להופיע לי כאבים עזים ביד ימין..שבוע לאחר מכן נפיחות.... ואתמול אף חום......... אני עוד לא בת 20 ואני מרגישה כמו אישה מבוגרת שלא יכולה לזוז בשל הדלקת
לצערי אני סובלת גם מפסוריזיס, ידוע ש-ים המלח עוזר למחלת הפסוריאזיס, האם גם לדלקת פרקים?!?

לטליה החיילת.

קטע שלקוח מאתר האינטרנט "דוקטורס": 30 אחוזים מחולי הפסוריאזיס המגיעים לים המלח סובלים מפסוריאזיס ארתריתיס, כלומר, שבנוסף לנגעי העור, סובלים חולים אלה מדלקות פרקים. ים המלח מאפשר לחולים הללו לקבל באזור אחד טיפול ומענה הן לבעיות העור והן לבעיות ארתריתיות בו זמנית. תופעה זו, של הימצאות כל האלמנטים הטבעיים: שמש, ים עשיר במלחים ומינרלים, בריכות טרמומינרליות עשירות בגופרית, טיפולי בוץ, אוויר יבש וטמפרטורות קבועות ברוב ימות השנה באזור גיאוגרפי אחד אין לה אח ורע בעולם כולו.

danistar

New member
טליה שלום

כן ים המלח עוזר המון עם דלקות פרקים ,במיחוד הטבילה במים . כמו שאמרתי לך בעבר יש כאן כמה אנשים שסובלים גם מדלקות פרקים ( אני חושב שבעבר נתתי לך את שמם ) והם ישמחו לעזור במה שאפשר

למעלה