הפתרון הנכון בהתייחס למבקשי המקלט בישראל

blackbomber

New member
הפתרון הנכון בהתייחס למבקשי המקלט בישראל

לאחר שכשל הניסיון "לבודד" אותם, צריך פשוט להרחיק אותם.
הדרך מאוד פשוטה: 10 אוטובוסים עם 500 מבקשי מקלט מוסעים למעבר הגבול עם רצועת עזה, פותחים את השער ומשאירים אותם שם, סוגרים את השער.
וזהו! זה מספיק.

להזכירכם:
רצועת עזה היא שטח אקסטריטוריילי, יען שטח שמעשית לא שייך לאף מדינה, ומכאן שמדובר במקום מושלם למבקשי מקלט.
כמה שהעולם ירעש וכך גם הם, לישראל הם לא יוכלו לחזור! כי אין להם אשרת שהייה בישראל, מכאן שאין שום חובה לקבל אותם חזרה.

ואז...
כאשר יתר מבקשי המקלט יראו את שקרה לחבריהם, הם יברחו מהר מהארץ!!!! יקנו כרטיסי טיסה וייצאו, רק שלא יגיע יומם להגיע לרצועת עזה, כי משם לא יוכלו לברוח...

ותודה לבג"ץ

Mesarim

Member

בומבר
&nbsp

ע מיש

New member
מה הם מפריעים לך?

מה זה משנה לנו אם יהיו כאן פליטים או מבקשי מקלט?
למה סתם להתאכזר אליהם?

blackbomber

New member
כי פליטים הם פליטים ומבקשי מקלט הם מבקשי מקלט

ישראל חייבת להתנהל עם פליטים עפ"י האמנה הבינלאומית שהיא חתומה עליה.
בהתייחס ל"מבקשי מקלט", כאשר רובם ככולם הם כאלו שנכנסו לישראל תוך ביזוי מכוון של החוק בישראל, מכאן שאין שום סיבה שיקבלו את הגנת החוק ו/או כל הטבה מישראל, ההפך הוא הנכון.

אני לא טענתי כי "יש להתאכזר אליהם".
פשוט להעביר 100 מהם לרוצועת עזה בין לילה, הם יקבלו יחס חם מהחמאס ולבטח ימצא פתרון איך להעבירם למדינה אחרת.
יתר מבקשי המקלט שהם שוהים בלתי חוקיים בישראל, יברחו לבד! כי הם לא ירצו להיות באוטו הסטטוס של חבריהם ברצועת עזה...

לאחר ביצוע התהליך, הבעיה שלנו תבוא אל פתרונה.
באשר לבעיה שלהם, אין לי שום בעיה שזאת תבוא על פתרונה באמצעים בינלאומיים, לא על חשבון ישראל

ע מיש

New member
אתה לא רציני

ישראל היא מדינת חוק, עליה לנהוג בפליטים ובמבקשי המקלט או במסתננים על פי החוק.
ההצעה שלך היא התאכזרות חסרת טעם וגם בלתי חוקית.

blackbomber

New member
אני רציני, נראה לי שאתה לא

יש הגדרה לפליט, יש הגדרה ל"מבקש מקלט".
ישראל היא מדינת חוק ומכאן שעליה להתנהל עם פליט עפ"י החוק ועם מבקש מקלט עפ"י החוק.
עד כמה שידוע לי אין בישראל "פליטים" ומכאן שהדיון בעניין איננו רלוונטי.
יש בישראל שוהים בלתי חוקים שמבקשים מקלט, אנחנו לא חייבים עפ"י חוק לתת להם כזה מקלט!
במיוחד אם אלו במודע ומתוך כוונה הפרו את חוקי המדינה.

מה "אכזרי" בלשלוח שבח"ים לרצועת עזה שמהווה שטח אקסטריטוריילי?
מבחינתי, רצועת עזה יכולה להיות "ה"פתרון לשב"חים כאלו בכל אירופה!
לרכז אותם שם, לתת להם כל סיוע הומניטרי ותוך כדי שהותם שם לחפש עבורם פתרונות בדמות מדינות שמוכנות לקלוט אותם.
אין שום דבר "לא חוקי" בלהעביר שב"חים אל שטח אקסטריטוריילי.

ע מיש

New member
לא, אתה לא רציני

ההחלטה מיהו פליט, מיהו מבקש מקלט או מיהו עבריין מסתנן היא בידי המדינה ועל מנת לעשות זאת היא צריכה לנקוט במספר פרוצדורות משפטיות.
רק לאחר הפרוצדורות הללו ניתן לקבוע את מעמדו של האדם. לכן, כל קביעה מראש של מצבם ומעמדם היא סתם דיבור לא רציני.

blackbomber

New member
אתה טועה, זה עניין של חוק.

בעצמך אמרת שמדובר במדינת חוק, לא?
אז עפ"י חוק ועפ"י אמנות בינלאומיות עליהם ישראל חתומה, אין בישראל "פליטים"!!!! יש מסתננים שמעמדם כרגע הוא היותם שב"חים".

אתה כמובן מוזמן לפעול לשינוי החוק, היו חוקים שהשתנו בישראל, לא מאחל לך הצלחה אבל בהחלט זכותך.
אבל בינתיים, מתנהלים עפ"י החוק הקיים! ועפ"י חוק זה לישראל הזכות לגרש שב"חים".
לגרש לאיפה?
אם ישנן מדינות שמוכנות לקבל אותם, מצוין!
אם אין, אז גירוש לרצועת עזה, שטח אקסטריטוריילי, זהו פתרון מעולה!!!
וכמובן שזה פתרון מרתיע, אף אחד לא ירצה לחשוב על להסתנן לישראל בידיעה כי אם ייתפס, ימצא את עצמו ברצועת עזה...

ע מיש

New member
מצטער חביבי

אבל זה לא מה שקבע בית המשפט העליון של מדינת ישראל.
לדעתי שופטי בית המשפט העליון מוסמכים יותר ממך בקביעת העובדות והחוקים הנוגעים לעניין.

blackbomber

New member
בית המשפט לא קבע שמדובר ב"פליטים", מכאן שמדובר בשב"חים

בית המשפט קבע כי לא ניתן להתייחס לשב"חים כפי שהמדינה רוצה להתייחס אליהם במתקני השהיה.
לכן הצעתי פתרון טוב יותר, כזה שבית המשפט אפילו לא יוכל להתערב.

2 אוטובוסים, 100 שב"חים, מעבירים אותם מעבר לגדר, וזהו.
שום בית משפט לא יוכל לחייב את המדינה לקבל אותם חזרה, כי אין עליהם תעודות ולא אשרות כניסה.
ואז...
יתר השב"חים יראו מה צפוי להם ואז... יברחו מהמדינה.

פשוט, קל, מהיר.

ע מיש

New member
אתה לא רציני

בית המשפט קבע שעל מדינת ישראל לבדוק את מעמדם של המבקשים ולנהוג על פי החוק וההתחייבויות הבינלאומיות של מדינת ישראל.
כל עוד לא ננקטו הפעולות הללו אי אפשר לקבוע את מעמדם של האנשים הללו.

blackbomber

New member
אני רציני, אתה לא רציני

המדינה בודקת את מעמדם של המבקשים, אבל הם בשום אופן לא "פליטים"!!! ומכאן שהם שב"חים.
אז...
המדינה תקבע את מעמדם של 100 כאלו ואותם תעיף לרצועת עזה, היתר יברחו לבד...

blackbomber

New member
זה מה שטוב בהצעתי, אין צורך לשאול את בג"ץ

מעלים 100 שב"חים על 2 אוטובוסים, 60 דקות נסיעה מדרום תל אביב ו...הופ! הם מעבר לגדר ברצועת עזה.
ומה יקרה אח"כ?
כל תסריט טוב לישראל ומשרת את המאמצים להעיף מכאן את השב"חים.

פשוט, קל, יעיל, צודק.

למעלה