הפתעה ענקית!,,אתם יושבים?,,,,,

שלדר

New member
הפתעה ענקית!,,אתם יושבים?,,,,,

מתניהו גילה היום ש,,, הבנקים מתעשרים מהעמלות המיותרות והמנופחות שהם גובים!!! ובימין מוחאים לו כפיים! ואין מי שישאל,,,, באמת רק היום גילית את זה?, אחרי שהרעבת מליון אנשים פה? אחרי שנוסדו פה אלפי בתי תמחוי? אחרי שכינית נכים וניזקקים "פרזיטים"? בושה!

יש

להקים ועדת חקירה לבדוק איך הצליח ביביהו (בערבית זה תרנגול הודו)לגלות את הסוד הזה שכל אדם במדינה ידע אותו ורק ביביהו לא...אני דורשת ועדת חקירה ..ומייד....

הייתי ..

צוחקת גם אם זה לא היה כל כך עצוב לראות במדינה שלנו כל כך הרבה עניים נכים חד הוריות ומוכי גורל שאין להם אין לעבור את החג ונאלצים לכתת את רגליהם לבתי תמחויי

שלדר

New member
ואתם יודעים מה הבעייה?

אין לנו דרך להעניש אותם! כי בדרך כלל, כיצד מענישים ממשלה אטומה? בבחירות, מצביעים ל"אופוזיציה",,,??? איפה לכל הרוחות האופוזיציה? לו היתה אופוזיציה היו מעיזים ומצליחים לגזול ככה את כבשת הרש??. מפלגת העבודה, האופוזיציה הראשית בארץ היא בדיחה, היא פשע!!! איפה הם? לכל הרוחות! הלב ניקרע לראות את התורים בנקודות חלוקת המזון! שלא יבקשו את קולי ביום הבוחר!

shy-1

New member
האם זו הסיבה מדוע הוא התגרש פעמים ?

היתכן שהוא הופתע כל פעם, מעצם היותו נשוי ?

שלדר

New member
שרלטן ומאחז עיניים!

ועוד מינה לעצמו קבלן מישנה,,,, עבד לשעבר שנהיה מלך בארץ הגמדים! לעם מטומטם מגיעה הנהגה שתצחק עליו ותירק עליו! ואגב, זוכרים שבנק הפועלים פיטר 800 איש? "כדי שהמערכת הבנקאית לא תיקרוס",,,אמרו לנו,,,

צריך שיקרה פה משהו עוד יותר חמור

כדי שהאזרחים יפילו את השילטון המושחת? כל אותם פקידי אוצר מגלגלי עינים שמדברים על קיצוצים כאילו מחר הכל קורס, המחר שלהם מובטח אצל אותם בנקים! זה הכל אותה מערכת מושחתת ומסואבת שעד שלא יצאו לרחובות בהמונים היא תמשיך לשגשג על הגב שלנו

ואני

אומרת שאזרחי המדינה הם אטומים אם הגענו למצב שאנשים לא קבלו משכורות במשך חצי שנה ויותר ועדיין לא יצאו להפגנות ענק ברחובות הם סתומים ..ומזה בא כוחם של פקידי האוצר ושל שר האוצר העלוב שלנו הם מקצצים לנכים לחד הוריות בצורה אכזריות משאירים משפחות שלמות ללא עבודה וללא הכנסה ואין תגובה ...כל אחד בוכה בביתו במקום שיצאו לרחובות וישתוללו אין מנהיג ולכן שר האוצר מקצצ ככל העולה על רוחו ותמיד רק לחלשים לאומללים ומוכי הגורל וזה בגלל שלמוכי הגורל אין כוח למלחמות ואת זה מנצל שר האוצר העלוב שלנו...גיבור על חלשים...

שלדר

New member
שמעת על שיטת ה"הפרד ומשול"?

מתניהו מומחה רק לשיטה הזאת! כולם שונאים את כולם וכולם את ההסתדרות! ועם הסתדרות מסורסת כזאת,,, הוא עושה בעם הזה, עם של "פרזיטים",,כרצונו,, הנכים פרזיטים בעיני הקשישים הקשישים פרזיטים בעיני החד הוריות החד הוריות פרזיטיות בעיני מרובות הילדים מרובות הילדים הן בכלל ערביות וחרדים,,, וההסתדרות היא אוייב העם בכלל!!! זאת השיטה,,,כולם נגד האחרים! כל ציבור שונא את שאר הציבורים,,, כשנתנו לו לפגוע בנכים,,, כבר אז למעשה הרשו לו לפגוע בכולם! מתניהו "קוסם",,,{מאחז עיניים}

shy-1

New member
אתה צודק, אך צריכים לקחת בחשבון

את המצב המלחמתי בו שרויה ישראל, למעשה האזרחים יותר אחראים מהממשלה, משום שהם מבינים את המצב ומתאפקים, אפילו הם נרמסים.

שלדר

New member
אתה גם כן טוען ש,,,,,,,,,,,,,,

"כולנו אשמים"??? יש ממשלה לכל הרוחות!? שתמשול!

shy-1

New member
חג שמח וכשר. כוונתי היא שמזלם שהעם

עוד אחראי ומתאפק, במקומות אחרים היו פורצות כבר מהומות ברחובות !

שלדר

New member
שי, חייבים להודות על האמת!

אין אופוזיציה! העבודה שווה למחסן גרוטאות מרץ החליטה להרים את דגל השלום בלבד אחרת, רן כהן היה נבחר! ההסתדרות מסורסת,,, העם מחשיב אותה לאוייב,, בתנאים כאלה, אפילו ילד יכול להיות שר אוצר,,, גן עדן לממשלה שוטה!

מסכים לחלוטין

אין אופוזיציה... גם מפלגות הימין וגם מפלגות השמאל (ברובן) מורכבות מאנשים שלא הייתי מאחל אפילו לשונאים שלי... (טוב, בעצם זה בדיוק מה שאני עושה... מאחל את הממשלה שלנו לערבים) ואז פעם בארבע (לרב פחות) שנים גוררים אותנו לקלפי כדי לבחור מי אנחנו רוצים שיתרפס בשמינו בפני כל העולם ואחותו... ההסתדרות לא מסורסת סתם, היא מסורסת כי היו"ר שלה אידיוט כוחני שמשבית לא בזמן ולא כמו שצריך... (לא שאני אומר שכבוד שר האוצר, אויבו הניצחי, יותר טוב) ובכון ילד היה יכול להיות שר אוצר, והדבר הנורא באמת זה שהוא כנראה היה עושה עבודה הרבה יותר טובה מהשר הנוכחי...

שלדר

New member
אתה נגד ה"כוחניות" של ההסתדרות כי,,

הסיתו נגדה ולא היינו קשובים! כשהשביתו,,אמרו לנו-"הם האוייב"- ואנחנו הפנמנו,,, וכעת אין הסתדרות! אין לה אומץ והיא הרימה ידיים!

למעלה