הפתעה נעימה

הפתעה נעימה

חברת דלפיי DELPHI ערכה פסטיבל שנתי במישגן לעבודות בתחומים שונים באמנות הזכוכית, במקביל ערכה גם פסטיבל ONLINE באתר שלה. בפסיבל זה ראיתי לפני כחודש באופן מקרי בחיפוש לילי באינטרנט והעלתי מספר עבודות.היום הם פרסמו את הזוכים בכל הקטגוריות. שמחתי לראות שאחת מעבודת הפסיפס שלי זכתה במקום השלישי מצורף קישור ותמונה של עבודה Delphi Art Glass Festival 2011

ברכות על הזכיה- יופי שיש לנו נציגות בעולם../images/Emo140.gif

ואכן זו הפתעה נעימה ומשמחת, מגיע לך, ראיתי עבודותייך בתערוכה אהבתי ונהנייתי

ברשר

New member
ברכות, איזו עבודה מושקעת

אסנת, כשהייתי בלונג איילנד בסטודיו לויטראז ראיתי עבודות של כמה שכבות כדי לקבל תת גוונים ועומק, האם גם את עשית את זה בעבודה זו?. ברוריה

תודה לכל המברכים

ברוריה, האם יש ך תמונות מהסטודיו ....נשמע מעניין. לא , אני משתמשת בעיקר בזכוכיות ויסמך שהן יותר "ציוריות" ויש בהן אפקטים של "משיכת מכחול" כל אלמנט נבנה ממספר רב של סוגי זכוכית בעלי צבע ומרקם שונים . לדוגמא הכלנית הגדולה, אם תסתכלי טוב תוכלי לראות שכל עלה כותרת בנוי מזכוכית אחרת . כולם עונים להגדרה "אדום" אך בעלי גוון ומרם שונה.ולפעמים אני "הורסת" פלטה שלמה מפני שהחלק בו אני מעונינת נמצא במרכז הפלטה. עומק, אני אוהבת ל"שחק" בקדימה / אחורה. לפעמים עוד צקצוק קטן , נותן את התחושה של עלה מתקפל, או פרפר מאחורי פרח... אסנת

ברשר

New member
אולי אצליח לשחזר את הכתובת

תמונות ממש לא ניתן היה לצלם שם. זה היה במקום שמצאתי באינטרנט האיזור נקרא farmerville זו היתה סדנא ענקית ויצרה דגמים של טיפני על פי הזמנה ומחיר המנורות הגיע ל סכומים של 10,000$ ועד 35,000$ ברוריה

../images/Emo49.gif על הזכיה

בהמשך היצירה
עבודה יפהפיה

leah9

New member
הפתעה נעימה

מזל טוב על הזכיה נראית ההשקעה והיצירתיות והצבעים נפלאים ויפיפיים את כישרון אמיתי.

HatulZahav

New member
ברכות!

מגהים איזו מתנה נפלאה קיבלת לחג! ולא פלא, העבודה יפה מאוד!

ברכות, אסנת

מתנצלת על האיחור, אבל הוא לא פוגם בעומק הברכות וההשתתפות בשמחתך. עלי והצליחי לא הייתי שבוע ליחד אינטרנט. לכן התעכבתי

למעלה