הפרק השני לפני אחרון של DS9

Bajoran Preist

New member
הפרק השני לפני אחרון של DS9

אז רום גמר כנגוס
אירוני, אה? מה אתם אומרים על כל התהפוכות שקווארק עבר? בשלבים מוקדמים יותר של הסדרה הוא נאלץ להיות מוחרם מאיגוד הסחר הפרנגי בגלל שהוא סטה מדרכם של הפרנגים בהשפעת רום, ועכשיו הוא מתנהג כרפובליקני פרנגי שמרני במיוחד. וכמובן -ה-סצינה של הפרק הייתה דאמר מלהיב את הקהל למרד- היפוך תפקידים מושלם של הקרדסים, שהיו בתחילת הסדרה המדכאים האימפריאליסטיים, הסתבכו במלחמה עם הקלינגונים ונחלשו, נתנו לעצמם להבלע בידי הדומיניון, הפכו לעם כבוד לכל דבר, ולבסוף פרצו במרד עממי. מעניין מה קירה חשבה באותם רגעים, ואיך ההיסטוריה משחק תעתועים בבני-(אמממ..דמויי-) האדם..

metal_slug

New member
ולי אגב לא היה שום מושג, שאת

בראנט משחק אותו השחקן שמשחק את ואיון... רק עכשיו שמתי לב...

מה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif הרגע חטפתי את שוק חיי...

וואיון ובראנט זה אותו בנאדם??? זה פשוט.... מוזר! ביזארי לחלוטין!! ואוו! אני מניחה שזה מה שעושה איפור משכנע... שוב, וואו! וואו! אני לא מאמינה... איך לא עליתי על זה קודם????

metal_slug

New member
או שהאיפור של ואיון בהיר מדי, או

שהאיפור של בראנט כהה מדי
כנראה שבחיים לא הייתי שם לב, אם לא הייתי מציץ בכתובית ה-Guest starring בפרק הזה...

B a n j o

New member
הוא גם משחק

באנטרפרייז את אחד האנדוריאנים (הכחולים עם האנטנטות להגברת התחושה המינית טוב אני מגזים כאן)

../images/Emo108.gifאירוניה

דבר ראשון אני רוצה לציין לכל אותם אנשים שהתחילו להעריץ את דמאר- אל תשכחו מי הרג את זיאל. ורציתי להגיד עוד משהו אבל שכחתי, אז אני אוסיף כשאני אזכר

reformy

New member
אכן כואב הלב

על זיאל המתוקה, אבל דמאר עשה תפנית ולקח עליו להוביל את קרדסיה לשחרור. אפילו אני מתרגש כשהוא פונה אל העם...

למעלה