הפרק היומי

בקשר לפרק של יום ראשון-זה לא ספוילר

חיברו אותי לפוקס קידס וראיתי שביום ראשון בנחמין, תומס וגידו יהיו בתחתונים! איזה כיף! בנחמין הכוסון הכי מדהים בעולם (הוא ופליפה כמובן) יהיה בתחתונים! וגם תומס שגם הוא כוסון ויש לו גוף מדהים! וגם גידו אבל הוא סתם מכוער...

amc22

New member
../images/Emo6.gifמה יאנסו אותם?! חחחחחחחחחחחחחחח!

מרילנצח

New member
../images/Emo58.gif לא רציני

לא יאנסו אותן אבל הבנות שיבואו הן 3 זונות שישדדו אותם.. חחחחחח מגיע להם

Gili2

New member
אהבתי את הפרק

נהנתי שמריצה עם אמה בבמה וזה הצחיק אותי שפרנקו ולוקה שמחו ומחאו כפיים ומרדרס דפוקה וזעמה רואים אך לא ראיתי הכול כי יס ניתק כי היה גשם! איזה ז***!

yoni©

New member
אהבתי את הקטע

שסוניה ראתה פתאום את מריצה ומריצה שלחה לה כזאת נשיקה באוויר וצחקה עליה... ואח"כ היא פתאום התחילה להגיד כמה שהיא אוהבת אותה וכל מיני כאלה... זה היה מצחיק...

מרילנצח

New member
פרק משעשע

אהבתי את הקטע של מריצה וסוניה על הבמה איזה חמודה היא הייתה: "אמא אל תעזבי..."
ובקטע לפני שהיא בכתה ופאבלו בא אליה כ"כ הייתה דרושה נשיקה!!!!
ואיזה חמוד מרקיטוס(כאילו מתי הוא לא חמוד???)
ואהבתי את היציאה של מנו למיה על המקסיקנים שלא כולם כאלה לא רגישים רק כאלה שיצאו איתה..חחחחחחחח
ולוחן כזאת לא ברורה : עומד מולה בחור הורס כמו מרכוסון והיא לא שמה עליו ומחפפת אתו????????????????? בהמה!!
אבל ברור שיהיה בסדר!!!
וחוץ מזה גב' פלולה חייבת לעוף!!!
ותומס ולונה כאלה חמודים!

Snitch

New member
דעתי.. [../images/Emo41.gif]../images/Emo88.gif

הקטע של פרנקו ולוקה שבוהים בסוניה במופע היה טוב!
מגיע למרצדס הטיפשה הזאת.. פרנקו אולי מתחיל להבין שסוניה הרבה יותר טובה מהנחשה הזאת..
פבליטו פבליטו פבליטו.. כל כך רואים שהוא אוהב את מריצה..
אהבתי את הקטע של ההתערבות, חוץ מהעניין של הזלזול..
לוקה יותר מדי טוב ותמים, וזה בכלל לא אנושי ולא אמין.. חייב להיות בו משהו רע. מצידי שיסע לספרד, הוא מתחיל לעצבן אותי עם הטוב-לב שלו..
פליסיטאס כזאת אהבלה.. הרי אם היא מרביצה ללונה זה מוכיח שהיא מסתירה משהו!
אמא של ניקו לא כזאת רעה.. חשבתי (!) והבנתי שהיא עושה הכל לטובת ניקו. גם אם אני הייתי במקומה לא הייתי נותנת לניקו להתחבר עם מישהי מדת אחרת שאני לא מכירה..
מסכן מנסייה..
באמת לא הבנתי למה לא אמרו כלום על החיים הפרטיים שלו עד עכשיו..
בפרקים הבאים- מה שהיה בדירה של גידו- וואט דה..?!?! מישהו יודע מה הבחורות האלו יעשו לפבלו ותומס וגידו? ישדדו אותם או משהו?
(לא ספוילר, מחשבה.) פרק נחמד. פקונדו כזה מותק

y a ® d e n a

New member
הפרק היומי- באיחור אופנתי!!!

פרק פצצתי!!! איזה מתוקה הייתה מריציטה מיי סיילה!!!! היא כזאתי מאמי! איך התרגשתי שהיא דיברה על סוניה!!!!! לא יפה!!! פבלו ותומאס משחקים ברגשות של מריציטה!!! ועוד על מה??? 5 דיסקיים??? בושה!!! אצ'מנדי!!! כמו שלוחאן אמרה יצא לו קצף מהפה.... חחח....זה היה מצחיק! מסכן סנטיאגו!!!!!!! איזה בושות הילדה עשתה לעצמה...אומרת לאיש הזה תודה וזה בעצם היה סנטיאגו....(בקשר לפרחים) ררררררררררררררררררררררררררררר........רנטה כזאתי אהבלה!!! ואמא של ניקו אהבלה לאללה!!!! זהו....... איזה צחוקים הולך להיות בפרק ביום ראשון!!!

aYaLoLy

New member
דיכיץץ

האי סי קיו שלי מת.... ארררררררררררררגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג

ושוב אותה שאלה

איזה קטעים מהפרק הייתם רוצים מהקטע שמריצה ופאבלו מדברים (מאיה שחכה להודיע לי שלא מקליט)

כן גיתית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שימי את הקטע של מריצה ופבלו אני מתחננת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כן אנחנו רוצים בבקשה!!!!!!!!!!!!!!

יש לי רק קטע קטן ממנו

מאיה החכמה לא אמרה לי שהיא לא הקליטה ושהיה ת'קטע שלהם אני כזה אומרת יאא איזה כיף יש לי את זה מוקלט והיא אופס לא הקלטתי ישר רצתי והקלטתי אז אם את רוצה חצי אני יכולה

למעלה