הפרק היומי!

על הפרק

היה לי מוזר פתאום לראות את צפריה (סמדר מלחיי האהבה, איזה שם דפקו לה
) פתאום מופיעה גם במשחק החיים נמאס כבר לראות את הפרצוף של ליה
היא מאחרת ועוד מרשה לעצמה לצעוק על אחרים שאיחרו היא גם אמרה שזו פעם ראשונה שיש ריב בין השחקנים וזו לא פעם ראשונה, כבר היו מכרים כאלה מי כתב את התסריט הדפוק של זיו מה הקטע של הכוסות
שהוא התחיל לדבר ששירן שברה אותם בצורה יפה מה זה השטויות האלה?

babushkaa

New member
ראיתם

את ס-מ-ד-ר (יעל הדר) ?!?!!??!? איזה פצצה היא, אבל היא נראית מזה שונה... ובכלל מה יש לסדרה עם שמות מחוץ לסדרה: רכילאית-צפרירה, והעובדת בבנק של שאול- פזית!!! מעניין אם יתווספו עוד אנשים לרשימה... אין לי הרבה מה להגיד כי ראיתי מחצי הפרק, אבל מחר תודה לאל יש שביתה כללית!!!

MMM007

New member
יעל הדר היתה מה זה יפה בפרק שלאתמול

בלחיי האהבה היא נראתה כמו מכשפה גם אותכם אפרת בוימלד מעצבנת או רק אותי? לדעתי נירית קופל הכי מקסימה בקאסט, אבל כנראה שהכותבים לא הבינו את זה. הם צריכים לתת לה יותר קרדיט

היה נחמד לראות את יעל הדר שוב ../images/Emo121.gif

וממש אהבתי את הפרק של אתמול
אהבתי במיוחד את הסצינה בתיאטרון שכולם צעקו אחד על השני
אני שונא את אודי
הוא כזה מעצבן!

או.קיי בקשר לפרק שהיה אז

האמת שלקח לי כמה שניות לזהות את יעל הדר... בקשר לפרק - ליה מעצבנת . לדעתי טוב מאוד שארז אמר לירון שצריך להעמיד אותה במקום. כי היא איחרה (התעכבה... בעצם כי על פי יעל: במאים מתעכבים) ויעל וארז הגיעו בזמן והיא סתם צעקה עליהם. אהבתי את הקטע שזיו דיבר עם שירן על השבירת כוסות
ואודי כזה מניאק אבל לדעתי ענבר לא צריכה להיות כזו סמרטוט ולהתחנן אליו. ירון הוא נחנח כזה... קצת גולם לא יודעת ... לא מתאים לו התפקיד הראשי בסדרה . מסכימים איתי / לא מסכימים? תגיבו

yuli c

New member
אז ככה...

קודם כל אני חושבת שהתסרטאים עשו טעות שלא נתנו לרותם יותר קרדיט ותפקיד יותר גדןל היא דמות פשוט מקסימה. אני חושבת שליה סך הכל נחמדה אבל הדמות שלה ממש לא מתאימה כדמות ארשית בטלנובלות נהוג שהדמות הראשית הנשית בוחפת אחריה את הקהל באיזושהי דרך ויש לה השפעה וליה מה לעשות קרה כמו צנון ולא מעניינת מספיק בשביל דמות ראשית. בקשר לירון אני מסכימה איתך.

love amor

New member
איזה מגניב היה לראות

את יעל הדר אתמול!! אני רואה את הפרקים ביום שישי ואתמול סתם פתחתי ת'טלוזיה והייתי באינטרנט פתאום שמעתי קול מוכר ולא הבנתי מה זה קשור למשחק החיים אז הסתובבתי כזה ופתאום אני רואה את יעל! חחחחח איזה יפה היא!!!

משהו לא מסתדר לי

למה שאול הזמין את אודי למסיבת פורים אם הוא שונא אותו כ"כ?? מממ...מוזר

היי חבר'ה חזרתי!!!!!!

סיימתי לערוך מהר את הסרט שלי והתפנתי עד למגן ולבגרות בעוד שבוע... כן... כן... יש גם בפסח מגנים ובגרויות.... בכל אופן... לשאלתכם... שאול אמר אתמול בפרק שהוא בכלל לא רצה להזמין את אודי אבל נירה אמרה לו שצריך לשמור על יחסים טובים כי הוא מהמשפחה.... עכשיו יותר מובן?

למעלה