הפרק היומי

lidorvit

New member
../images/Emo26.gif ../images/Emo28.gif../images/Emo218.gif

סולו קדאטה אן סילנסיו

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifשורה מספר 4

con mi manera de ser את התשובה בתוכן ההודעה בלבד

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifשורה מספר 5

todo lo que yo siento את התשובה בתוכן ההודעה בלבד

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifשורה מספר 6

mientras que me engañas sin razon את התשובה בתוכן ההודעה בלבד

lidorvit

New member
אני ../images/Emo132.gif טחח ../images/Emo28.gif../images/Emo218.gif

תמשיכי ונפתור אחרי רבלדה חח

../images/Emo2.gifגנבת שמות משחקים. ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

פעם בפרום כריסטינה עשיתי בדיוק כזה משחק רק החוקים שונים וקראתי לו גם של מי השורה הזאת

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifדיון על הפרק-סקר../images/Emo132.gif

פילאר ותומס
מתאימים או לא
לדעתכם גו'באני ודייגו מתנהגים בצורה ילדותית ואגואיסטית שהם גורמים לתומס לבחור בין פילאר לבין החברים שלו
איך הם לדעתכם צריכים להתנהג אל תומס בקשר לקשר שלו עם פילאר
מה דעתכם על השירה של "כריס מלודי" שהופיעה בבית היתומים
הייתם מעדיפים שאלמה תשיר
איך היו הרקדנים
תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של מאיטה
אתם אוהבים את השילוב של ההופעות בסדרה או שהייתם מוותרים על זה
תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של נינל קונדה
תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של כריסטיאן
מדריאגה- שמחים שהוא חזר או לא
למה לדעתכם חביאר הלך אחרי רוברטה

עונה

פילאר ותומסמ תאימים או לא ? כן בטחח איזה חמודים הם ביחד!! לדעתכם גו'באני ודייגו מתנהגים בצורה ילדותית ואגואיסטית שהם גורמים לתומס לבחור בין פילאר לבין החברים שלו? כן.. איך הם לדעתכם צריכים להתנהג אל תומס בקשר לקשר שלו עם פילאר? לעזוב אותו..הואא בחר אותה אז דיי מה דעתכם על השירה של "כריס מלודי" שהופיעה בבית היתומים? הייתם מעדיפים שאלמה תשיר? לא ..השיר היה נחמד.. איך היו הרקדנים? חח ריקוד מעפן.. תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של מאיטה? 10 אתם אוהבים את השילוב של ההופעות בסדרה או שהייתם מוותרים על זה? אוהבת..והראו היום רבי יהודי לפני המופע.. תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של נינל קונדה - 7 תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של כריסטיאן- 9 מדריאגה- שמחים שהוא חזר או לא? שמחה! איזה חמוד הוא! למה לדעתכם חביאר הלך אחרי רוברטה? לא יודעת..

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifעונה לעצמי../images/Emo3.gif

פילאר ותומס
מתאימים או לא
כןן חחח חמודים יחד
לדעתכם גו'באני ודייגו מתנהגים בצורה ילדותית ואגואיסטית שהם גורמים לתומס לבחור בין פילאר לבין החברים שלו
מאוד ילדותיים.. לא אכפת להם מתומס בכלל
איך הם לדעתכם צריכים להתנהג אל תומס בקשר לקשר שלו עם פילאר
שיתחילו לתמוך בו וברגשות שלו
מה דעתכם על השירה של "כריס מלודי" שהופיעה בבית היתומים הייתם מעדיפים שאלמה תשיר
אממ.. נחמדה חחח לא מעדיפה את אלמה
איך היו הרקדנים
מעפנים חחח לא יודעים לזוז
תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של מאיטה
4
אתם אוהבים את השילוב של ההופעות בסדרה או שהייתם מוותרים על זה
מוותרת
תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של נינל קונדה
5
תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של כריסטיאן
9
מדריאגה- שמחים שהוא חזר או לא
מאוד מאוד מאוד
למה לדעתכם חביאר הלך אחרי רוברטה
לא יודעת
בטח מתכנן לנשק אותה או משהו.. או אולי לעזור לה לגנוב ת'מכתב חח ואז לגרום לה להשלים איתו

צטלע

New member
עונהההה ../images/Emo152.gif

פילאר ותומס>מתאימים או לא? חמודים יחד לדעתכם גו'באני ודייגו מתנהגים בצורה ילדותית ואגואיסטית שהם גורמים לתומס לבחור בין פילאר לבין החברים שלו? כן, אבל אני לא בטוחה שהם גם חושבים על זה, הם פשוט עצמם מתנהגים מנטלית כמו ילדים בני 3
אז זה לא מפתיע. איך הם לדעתכם צריכים להתנהג אל תומס בקשר לקשר שלו עם פילאר? לכבד אותם? או שהוא מכבד את הקשרים שלהם.. מה דעתכם על השירה של "כריס מלודי" שהופיעה בבית היתומים הייתם מעדיפים שאלמה תשיר? מה אני אגיד. לא שיא ההופעה, אבל סבבה, כאילו לא הבנתי מאיפה הקריצו אותה והרקדנים שלה היו מוזרים :/ או שזה הריקוד שגרם להם להראות כמו נערות גומי לא מוצלחות. ואלמה נראתה לי מוזרה. איך היו הרקדנים? אמרתי סעיף קודם ^, כריאוגרפיה מוזרה לאללה. תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של מאיטה? היא לא ממש הופיעה היום
אבל יש ויש קטעים, בסה"כ היא בינונית + אתם אוהבים את השילוב של ההופעות בסדרה או שהייתם מוותרים על זה? אני אוהבת. זה נותן הרגשה טובה שהם משלבים דברים בלייב
כאלה שמחוץ לסדרה. טוב זה גם גורם לי לקנא
גם אני רוצה
זה נראה כ"כ אדיר! תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של נינל קונדה? 7 נגיד תנו ציון מ-1 עד 10 למשחק של כריסטיאן? הוא חמוד אבל הדמות שלו יוצאת מפגרת עד כדי גיחוך
מדריאגה- שמחים שהוא חזר או לא? כן הוא מתוק.. למה לדעתכם חביאר הלך אחרי רוברטה? שאלה טובה. בטח לעקוב אחריה הוא משהו, אני מקווה שידאגו לסלק אותו מהר מהתמונה. מאוחר יותר אני אחזור ואגיב על הפרק ועל שאר הפעיליות בשרשור

למעלה