הפרק היומי..19/12/2005..

bugsycohen

New member
הפרק היומי..19/12/2005..../images/Emo103.gif

היום בפרק: ג'ק,ג'ניפר,ברנדון,אליס,אביגייל,אייב, לקסי,קמרון,סלסט,ג'ון,הופ.

2DH

New member
הרשו לי להבין....

האם זה לא נכון שכל אחת ואחד מאיתנו נושא בכיסו שבב שהוא הוציא ממחוחה של משהי ?!!? זה הדבר הטבעי לסחוב אתך לכל מקום ..... סוגיה תמוהה בסאלם ?! לכולם נגמרת הבטריה שהם עברו לשימוש קבוע בטלפונים ציבורים ?! פרק נחמד מינוס מינוס ..... הסצנות בבית דוורו - נחמד למדי לקראת הסוף היו ממש טובות אייב את קמרון - משעשע .... אייב את ג'ון - קורע אני קיוויתי שילכו מכות והתאכזבתי.... מה עוד היה ג'ון את בופ - נחמד אע'פ שלא ברור בדיוק מה ג'ון נדחף לשיחה ההיא או מה הוא עשה מטייל עם שבב בכיס ... ברנדון את לקסי מה נהיתי לי שהמטיף הלאומי ... זה התפקיד של אוסטין בפעם אחרונה שבדקתי לקסי את סלסט ... נו טוב ... אני אוהבת את סלסט אבל בזה זה תם :) סוף בכלל לא רע אפילו טוב - השאלה היחידה שעומדת תלויה באויר למה הייתם צריכים שלושה עיתונים שונים קודם בופ ואז ג'ון ואז אייב....זה לא יפה ככה לא ישאר לכולם!! !! אבל הדבר הכי חשוב ! פרק נטול טינס - ההבדל ניכר בהחלט ...!!!! עכשיו הייתי רוצה לראות את מרלנה אומרת לג'ון שהיא מאמינה לו ושלא ידאג מהכתבה ... ואת כולם דואגים למרלנה (נו, תנו לי לחלום :)

shiroshy

New member
ברור ../images/Emo6.gif

אל תגידי לי שאת לא נושאת שבב איתך לכל מקום?!

Jasper Jasper

New member
מילא לסחוב את השבב

השיחה שלהם הייתה הזויה לחלוטין. ג'ון:"יש לי רעיון" *מוציא את השבב* "בואו נתקין את זה חזרה במוח של הופ" וטוב שהופ לא הגזימה."OMG! OH MY GOD!!!" ואז אחרי שניה "מנוולים" בקול רגוע.

shiroshy

New member
חעחעחעחעח

לא ראיתי את הקטע הזה אבל זה נשמע מצחיק חעחעחע

hillator

New member
כן בסאלם חסרים מטיפים לאומים

לכן ברנדון התחיל לפעול גם.. לא מספיקים כל הבריידים וההורטונים למינהם צריכים עוד

shiroshy

New member
הפרק

ראיתי רק את הסוף כזה הואני יכולה להגיד ש: סצנה "מרגשת עד דמעות" עם אבי וג'ק לקסי-גדולה!!! הופ ג'ון ובו (ממה שאני ראיתי לא היה מעניין) הקטע עם העיתון היה בסדר

Jasper Jasper

New member
הפרק

סצינות מעולות עם ג'ק וג'ניפר
די השתעממתי מכל היתר,חוץ מהסוף

נטלייי

New member
פרק מצויין

במיוחד אהבתי את הסצינות בבית דברו. אהבתי שאליס אמרה לג'ק - פישלת, בגדול (באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב אבל אין לי כוח לכתוב
) ואהבתי מאוד את הסיצנות עם אבי, במיוחד של ג'ק ואבי, גברים בוכים גורמים לי גם לבכות

bugsycohen

New member
הפרק...../images/Emo103.gif

ג'ניפר פשוט מגעילה אותי!איך היא יכולה לראות את הבת שלה בוכה וג'ק בוכה ולא מזיז לה שהיא חושבת רק על עצמה כי היא לא רוצה שג'ק יהיה לידה-כלבה! ואיזה חלום חלמתי אתמול בלילה-חלמתי שבמקום הפרקים הישנים של תשוקות שמשדרים מאוחר במוצ"ש משדרים את הפרקים הישנים של ימי חיינו--איזה כיף היה בחלום!

hillator

New member
תשמע

בכל גירושים הילדים סובלים.. אבל הורה לא יכול להמשיך לחיות במצב שהוא סובל ממנו עם בן אדם שמפריע לו רק שהילד שלו לא יסבול. זה לתת לילד סביבת חיים שקרית ולא אמיתית

דבירית

New member
הצחקתם אותי עד דמעות עם השבב

ממשצ קרעתם מצחוק ואני מסוגלת להפסיק ואתם צודקים נהבההחללט. איך שהואר הת פרץ פתאום לשיחה ביןן בו והופ. בו פתר אותנו היום מדברים מהסוג זה בכךך שהרס אותו היום ודי ובצדק. מה הופ צריכה ליזכר וולהרוס את עצמה. הצטערתי מאד בשביל אבי המסכננה וגם ג'ק מסכן. לדעתי ג'ניפר הגזימה עם הגירוש.

hillator

New member
הפרק היומי

ג'ן כל כך צדקה במה שהיא אמרה לג'ק למרות זאת זה היה עצוב לראות את הקטע עם אבי. אייב העלה לי את הסעיף.. ששוכרים עורך דין לא מציבים לעורך דין תנאים.. לא ניראה לו שיחפש מישהי אחרת.. ומה הוא מתנפל על ברנדון? ועל ג'ון? הופ כרגיל עיצבנה

hillator

New member
הה ולגבי הצהובון

אני אשכרה לא מבינה את הצהובונים בסאלם.. הם לא בודקים שהשטויות שהם מפרסמים אמיתיות?

2DH

New member
עזבו אתכם קלטתם את התמונה

של ג'ון בצהובון ... זה היה משעשע ... :) היא נראה ג'וני מתמיד

למעלה