הפרק היומי-הייתכן או חלמתי חלום

SoldieRonit

New member
הפרק היומי-הייתכן או חלמתי חלום../images/Emo35.gif

השעמום הרג אותי ובמסע ייסורים בין ערוצי ה
נפלתי על היפים והאמיצים ,לאחר ששיפשתי את עיניי ישבתי בשקיקה לראות את הפרק (לא,לא זה לא הקאמבק הגדול של השנה אחרי טיילור - פשוט הבטחתי לשירן פירוט
) :
ברידג'ט מגלה שהיא בהריון בביג בן - האמת שלא ראיתי את הסצנה הזו ,אבל הפעולה של ליטוף הבטן באופן שיטתי עזרה לי להבין את זה לבד
(הפעולה הבלתי מובנת בעליל יש לציין מאחר וכרגע כל מה שיש לה בבטן זה גוש תאים עסוק במיוחד ובלתי מורגש
אולי זה אינסטנקט ,אני לא יודעת -אף פעם לא הייתי בהריון
)
ברידג' בטוחה (ויש לומר בהגיון ובצדק) שהתינוק הזה הוא הגשמת חלום בשביל ניק ושהם יוכלו להקים משפחה מאושרת - משפחה שהוא כל כך רצה עם תינוק שבכל זאת נוצר באהבה (..... זאת אומרת בחמש דקות של העשייה, דקה אחרי שהוא הרגיש X ושנייה אחרי שרגשותיו הפכו Y = הריונית אחת ממש נסערת + מכשפה אחת שמשגעת אותה עוד יותר - ואת זה לא מלמדים בבית הספר
).
בראדלי גנב משירן את התסריט כשבריג' אמרה :"מה?כל הגברים חייבים להתאהב באמא שלי?"
טוב ,זו ארוחת הפרידה הכי רומנטית שראיתי בחיי
ולמרות שזה נועד לסבך את העלילה - לשם שינוי זה היה כדין !! גם אני הייתי מסיקה אותו הדבר
אריק מצייר ציור נוף יפיפיפיפה ומרגיש גבר גבר כשהוא סוגר לסטפני את הוילון בפרצוף - אז מה היא עושה? לוקחת את הקופי שלה ונכנסת פנימה
ואריק בשביב של גאונות
"אני אחליף את המנעול הזה" - נו,יופי ,אם לא היית עסוק בלצייר ציורי נוף אולי היית חושב על לעשות את זה קודם

Shiri from the block

Active member
../images/Emo24.gif לא אמרת לי בכמה סנטימטרים השורשים של ברוק גדלו../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif תודה על הפירוט../images/Emo9.gif

SoldieRonit

New member
את קולטת שאם לא הייתי צופה בפרק

אפחד לא היה צופה בו ??????! לאן הגענו ??! לאן ? ?? ? ? ? ?

Shiri from the block

Active member
חחחחחח../images/Emo6.gif הפורום מידרדר../images/Emo7.gif יותר נכון הסדרה מדרדרת../images/Emo3.gif

למעלה