הפרק האחרון ביותר

I n n u e n d o

New member
השבוע גם

מתקיימת מכירה פומבית של חפצים ותפאורות מהסדרה אני אישית מעדיפה לקנות את הבירד סטאטו

darklighter

New member
אני רוצה את הקערה של טאבי!../images/Emo190.gif

וההליכון של עדנה... והגרזן של נורמה! והסכין של ויקי! והעלי תה של טאבית'ה! מבאס שנשרף לה הבית
והפריטים שאמרתם גם שווים!

איך זה שאף אחד לא ביקש

את התנור/תבניות/המקפיא/העגבניות שנשארו במטבח של גרייס?

darklighter

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo190.gif

darklighter

New member
בסוף עניתי עליו... ואלו התוצאות/מנצחים:../images/Emo190.gif

זוג אהוב- פנסי ולואיס...בעעעעעעעע [מקום שני צמוד אית'ן וגוון משום מה] זוג רנדומלי אהוב- תרזה וג'וליאן
[אני הצבעתי לנורמה ועדנה והן מתחלקות במקום שני עם מיגל ושרידן חח] מקום בהרמוני שתרצו ללכת אליו- מקום ראשון תיקו בין אחוזת קריין לבית של טאבית'ה [הצבעתי לשניהם חח] הסיידקיק האהוב של טאבית'ה- טימי מזכרת שתרצו לקחת- התליון של טאבית'ה זכה בהפרש גדול! [אני הצבעתי לזה גם כי לא הייתה אופציה של הקערה] דמות נשית אהובה- גוון1. [הצבעתי לטאבי] מקום שני מתחלק שווה בשווה בין טאבית'ה, שרידן, גוון2, פילאר וסיירין [WTF??] דמות גברית אהובה- אליסטייר מקום ראשון. אני הצבעתי לפוקס1 שחולק עם לואיס את המקום השני. הדמות הכי גרועה[שם היה אפשר להצביע לכמה אז הצבעתי לכולם] מקום ראשון- סיירין מקום שני- קיי2 ופוקס 2 מקום שלישי- מיגל2 וקיי4 מקום רביעי[כולם צמודים באחוזים אז אני כותבת גם את זה]-צ'ריטי2, אית'ן2, פוקס1. מקום חמישי- שרידן, תרזה אף אחד לא הצביע לטאבית'ה ועדנה!! אבל הצביעו 17% לנורמה ו17% גם להקיובה...

למעלה