הפרק האחרון ביותר

I n n u e n d o

New member
הפרק האחרון ביותר

היום בערב ישודר הפרק האחרון של תשוקות

Jasper Jasper

New member
טוב

אני בטוח שאני לא היחיד שבשוק שהזוועה המשיכה תשע שנים! כמובן שלכבוד המאורע,בדיוק כמו גוון1,גם אני החלטתי לחזור הבייתה. אז נחכה לפרק ביוטוב.האם גוון סוף סוף תנצח? האם תרזה תקבל את הסוף הטוב שלה ותיכנס לכלא,או הפעם תמות באמת? האם גרייס תחזור ותגלה לכולנו את המתכון לעוגה שלה? התשובה בקרוב. וכמובן חגיגה גדולה שעכשיו ריילי יהיה מובטל.עד הסדרה הבאה שהוא יחריב,כמובן.

darklighter

New member
../images/Emo6.gif ברוך השב../images/Emo24.gif../images/Emo190.gif

האמת עד כמה שזה מבאס אני די מופתעת גם שהצליחו לגרור את זה 9 שנים... לא ידעתי שמעלים ליוטיוב
חח ואין מצב שתרזה מתהXDD יש לה כוחות על זאתיXDD

I n n u e n d o

New member
זבלללללל

תרזה תתחתן עם אית'ן וגוון תמות מוות ביסורים רק בכך שהיא תסתכל במראהההההה

Jasper Jasper

New member
נחמד לראות שבדיוק כמו בתשוקות

גם בפורום שום דבר לא השתנה,ואת עדיין חיה בסרט שגוון לא שולטת. אבל היא כן.

Jasper Jasper

New member
התמיכה שלך בבני מיעוטים ראויה להערצה

אבל גוון עדיין שולטת.מימי לא ראיתי מישהי עם יכולות כמו שלה בכל הנוגע למחבטי בייסבול,אזמלים,חלונות.. (אגב,גם גוון2 שולטת,אבל זה בתפקיד קארן השיכורה והמוגזמת בdirty,sexy money)

כפרע!

סליחה שנעלמתי לך. אבל תודה שאתה מת לראות את הפרק הזה OVER & OVER! אתה היית מכור כמעט כמוני :p

darklighter

New member
חשבתי שבימי חמישי זה לא משודר../images/Emo12.gif../images/Emo190.gif

אם את מתכוונת שה-6 באוגוסט זה אחרון אז הוא כבר ירד לי אבל אני מחכה לשניים שלפניו... זה באמת עצוב
מה אני אעשה עכשיו עד שיחזרו הסדרות בספטמבר? ואני אתגעגע לטאבי
היא צריכה ספין אוף!

I n n u e n d o

New member
הממ

הם לא יתנו לאנשים לחכות שבוע בשביל פרק אחד אז הם דחפו אותו להיום בלילה

darklighter

New member
יאיי../images/Emo13.gif למרות שאני לא רוצה שיגמר../images/Emo190.gif

אני ואיתן ראינו היום את הפרקים של ה4-6 לאוגוסט...פרקים מעולים! בNEXT הם גילו יותר מדי על הפרק הבא/האחרון [הם תמיד עושים את זה].

I n n u e n d o

New member
טוב.הפרק האחרון כבר בתהליכי ...........

מערב למחשב שלי במילים עדינות? לצערי אני עובדת עד 2 וחצי היום אז אוכל לראות אותו רק בצהרים;[

לצערי

המשחב שלי מושבת ואחי לא נותן לי להוריד כלום לפה... קישור מישהו כדי שאוכל לראות גם? [ואני מתכוונת למה שאני מתכוונת]

Jasper Jasper

New member
את מסננת אותי במסנג'ר כבר ימים!

למרות הדחייה,כנסי ליוטוב ותחפשי passions.יש שם את הפרק האחרון בחלקים.. מיותר לציין שגוון ניצחה ותרזה התחתנה עם אית'ן,AKA,הפסידה. בסיום תרזה הודיעה לנו ללכת ולחפש אחרי התשוקות שלנו.למה שאני אקשיב לה? אם גוון הייתה אומרת לנו להרוג את האנשים שעומדים בדרכנו,מילא. ולסיום,כולם עושים לנו שלום ומודים לנו על שנים של צפייה.ריילי מובטל. THE END

היי!

אני לא עושה את זה בכוונה כפרע.. כל פעם שאני רואה את ההודעה ממך אתה לא מחובר ולא היה לי סאונד ככה שלא יכולתי לדעת שאתה שולח לי הודעה :p

darklighter

New member
אחלה סיכום../images/Emo6.gif אבל שכחת את טאבית'ה../images/Emo190.gif

בעע הם צריכים לעשות ספין אוף שבו היא תחזור להיות EVIL ותקבל את הכוחות חזרה.

אוקיי ראיתי את הסצינה האחרונה רק ../images/Emo58.gif

הקטע עם החתונה נדוש וגם כל ההפי אנדינג. שנים ששירדן רודפת אחרי לואיס בסוף היא עם אנטוניו... פנסי, וול לא יפה לה כ"כ קצר השיער. מיגל נראה כמו פועל זר העיקר שקיי קיבלה את מה שהיא רצתה במשך שנים - את מיגל! פלומה ונוח, הם נראים זוג מוזר לגמרי במיוחד שפלומה כ"כ אבל כ"כ מכוערת [החליפו את השחקנית לא?] ואיך פתאום כולן בהריון? LOL הכי ריגש אותי וכאן אני רצינית, בסוף שהבלונים נפלו ועברו על כולם אז טאביתה שהחזיקה את התמונה של טימי ריגשה אותי קצת... חבל שלא החזירו את טיילור אהובתי.

I n n u e n d o

New member
הכי ריגש אותי

ואפילו עלו בי דמעות בסוף שמו בסוף את טימי שר ברקע שיר ערס

למעלה