הפרסום של קידסורסינג היה פרסומת של...

למה זה נראה לך שזה לרדת נמוך?

בעיניי זאת פרסומת די גבוהה , זה לא שהם מאמנים שצריך להקים חברה כזאת.. הם פשוט אומרים- נכון שחברה כזאת מפחיד אם הייתה קיימת? אבל בכל זאת לפעמים אנחנו כורעים תחת נטל ההורות - אז בואו יש לך ככה וככה הנחה במכון אדלר מאיתנו. לדעתי זה עשה את העבודה בהחלט.

דן דן2

New member
התשובה לשאלתך בקישור שצרפתי

וכן שמעתי שקיבלתם פניות בעקבות הפרסום...אני מניחה שעבורכם זו ההגדרה של "עשה את העבודה". ולכן די ברור לי שלא תקראי את הקישור.

עבורנו?

מה לי ולהם? אני קראתי את הקישור שנתת- וראיתי שהיא פרסמה את זה בעוד פורום שאני גולשת בו..ובלכ זאת לדעתי זאת דמוגגיה וזאת דמוגגיה. אני לא מוצאית אפיה מישהו מאיתנו- הורה (אני אמא ל3) שעובר קשיים לא פשוטים אני מעדיה על עצמי את/ה יודע מה - אני אמא לשלוש בגילאים צפופים ביותר הגדולה בת 6 הקטן 4 אני יוצאת מדעתי לא פעם- המצב הכלכלי בכי רע. המצב הזוגי עוד יותר גרוע ממנו- אני צעירה מדי לגידול ילדים אני עצמי ילדה, התחתנתי מוקדם כתוצאה מחזרה בתשובה בגיל צעיר...
ובכל זאת- שאני נכנסתי לאתר- ואני מאמינה שרבים כמוני שלא פשוט להם לגדל ילדים הרגישו מכוני- נכנסתי לאתר- ואפילו לו ראיתי בו שמץ של "אפשרות" שמץ של "אמיתות" .... הכל היה נראה כאילו זה נסיון להביא למודעות משהו אחר לגמרי- וכן זה הביא אני ראיתי לעומת דרורית השניה (שאולי היא יועצת חנוכית- אבל היא לא נמצאת עכשיו במקום שלי של הקושי בגידול הילדים הנפלאים שלי שאני אוהבת ורוצה בטובתם לעומת האיבוד של העצמי שלי) אני ראיתי משהו טוב - ראיתי איך כולם נלחמים בזה- ראיתי איך לא נותנים לזה לעבור בשתיקה- שכולם רוצים להיות הורים טובים יותר מאלו שמוצעים להם השירותים באתר - וזה סיבה מספיק טובה להגיד או קיי - אז מה הם באמת מציעים? כי הם ציינו באתר הפקטיבי בדיוק את הקשיים שלנו אבל לא עם התשובות הנכונות- אנחנו ידענו שאלו לא התשובות הנכונות.. אז איפה הן בעצם? ואז מגיע הקאצ'- איפה? במכון אדלר.. שמשתף פעולה עכשיו עם כללית לסדנאות הורים במחיר מוזל. מה שנאי מנסה הלגיד- שאני חושבת בדיוק הפוך מדרורית השניה (
) אני חושבת שזה רק נתן לנו להבין כמה בבסיסנו הרצון שלנו הוא לגדל את הילדים שלנו להיות איתם בסיפור לפני השינה ובאסיפות הורים.. רק היינו רוצים לעשות את זה יותר טוב .

דן דן2

New member
קשה לי להאמין

שאת לא עוד אחת מהמקדמות שלהם ולו בגלל משפטים כמו זאת דמוגגיה וזאת דמוגגיה או איפה התשובות הנכונות - במכון אדלר (ורק היום בכללית במחיר מוזל
). אבל רק לשם הספק: אני מאחלת לך שתהני, עשיתי קורס באדלר היה אחלה, הם נותנים כלים חביבים ללא ספק. הם ודאי לא יתנו לך את כל התשובות... למעשה את כל הבעיה בפרסום את כתבת במשפט: " היא לא נמצאת עכשיו במקום שלי של הקושי בגידול הילדים הנפלאים שלי שאני אוהבת ורוצה בטובתם לעומת האיבוד של העצמי שלי." תהני באדלר אך אל תשכחי - התשובות הנכונות לא אצלם הן אצלך
ומי שירצה בטובתך יתן לך כלים לגלות אותן... ממקום של כבוד לעצמי שלך ולמי שאת. התרחקי מאנשים שמזלזלים בך ובכבודך - את אימא אין מישהו חשוב ממך לילדייך.

דן דן2

New member
אסנת מבחינתי את יכולה למחוק,

יותר מידי מקדמי מכירות של הכללית עדיין נימצאים בפורומים עכשיו תהיה פה מתקפת שמות אנונימיים שישמחו לפתח את הדיון ואני לא רוצה לעשות להם יותר פרסומת ממה שהם כבר עשו לעצמם. יאללה ביי נוסעים למדע טק יום נעים

למעלה