הפריימריז בעבודה 2005

יוֹאב

New member
היום פריימריז

בימים האחרונים התלבטתי במי לבחור, פרס או פרץ. אני חושב שהלילה קיבלתי החלטה סופית. החלטתי לבחור בשמעון פרס בכל זאת. אני מקווה שלא תהיינה לי התלבטויות נוספות עד ההגעה לקלפי. בקרוב אני יוצא מהבית לכיוון הסניף, בו מונחת הקלפי. שיהיה בהצלחה היום , וחגיגת דמוקרטיה שמחה לכולם.

gershon17

New member
בחירה טובה

זה היה איחול, כמו שנה טובה, ולא הבעת דיעה. מה שכן, שום דבר בפרימריז של מפלגת העבודה הוא לא חגיגה לדמוקרטיה. כשהמועמדים המובילים מתווכחים מי מהם זייף פחות מתפקדים, וכשרק שלשום פרסמו על עוד אנשים שהתפוקדו בלי שידעו מזה, אי אפשר לחגוג דמוקרטית.

pegasoos

New member
אם פרס ייבחר, אני אם העבודה גמרתי.

פרס מייצג את הציבור האליטיסטי, לא את האזרח הפשוט. מה שמעניין את פרס זה רק הנושא המדיני, הנושא החברתי לא מעניין אותו כלל. אם פרס ייבחר זו תהיה נורה אדומה שאומרת שמפלגת העבודה בחרה בקפיטליזם החזירי, ולא בסוציאליזם החברתי. גם תושבי ערי הפיתוח שרובם מצביעים לליכוד באופן מסורתי, לא ימצאו שום אלטרנטיבה בעבודה של פרס שמה יהיה לה כבר להציע להם? עוד קפיטליזם תוצרת העבודה, את זה הם יכולים לקבל חופשי משרון ונתניהו ואפילו מלפיד, מה הם צריכים את העבודה בשביל זה?

Tru Man

New member
מצבה של מפלגת העבודה גרוע

אם שמעון פרס זו האלטרנטיבה היחידה שיש למפלגת העבודה מול שרון, זה אומר הכל.
כי מה יהיה כשפרס ימות? והוא לא בדיוק צעירון... תוציאו אותו מהקבר ותעמידו גופה בראשכם?
הגיע הזמן להציב את הדור הצעיר בשורה הראשונה! ולא לחכות עד שפרס יילך לעולמו כדי לעשות זאת.

chiff4

New member
בתור תומך שינוי טרומן , אפשר לחשוב

שאת המפלגה שלך מנהיג טומי צעיר ובריא שלא מתמוטט בארוחות חג , ולא מדבר בצורה קשה לאוזן .

Tru Man

New member
מאיפה הוצאת שאני תומך שינוי? ../images/Emo3.gif

תשאל את אשרת מנהלת הפורום שלהם כמה אני "תומך" בטומי לפיד ופורז טורס...

chiff4

New member
אז מה ...

אז אני אומר לך שגם במפלגות אחרות לא בדיוק שולטים חבר'ה כאלה צעירים . כמובן שאין אני מצדד בזה אבל אני לא חושב שנושא הגיל צריך להוות גורם שלילי לאדם , כל עוד הוא בריא ומסוגל לתפקד בדיוק כמו הצעירים ממנו ופרס עד כה הוכיח זאת שהגיל לא ממש משפיע עליו בתפקוד . כמובן שאשמח לראות הנהגה צעירה ואיתנה בראש אבל הפריימריז הללו העמידו בפנינו מועמדים לא אטרקטיביים במיוחד , שבפרס מול פרץ אני מעדיף את פרס.

אשרת

New member
האמת היא...

שכל המפלגות צריכות לעשות החלפת הנהגה. נראה לי כבר די הזוי שבראש כל מפלגה עומד אדם בן 70+ במקרה הטוב.

אשרת

New member
../images/Emo6.gif

אם יש משהו שטרומן הוא לא - הוא לא תומך שינוי.

Tru Man

New member
לא חשבתי שאני אגיד את זה...

אבל הלוואי והוא יזכה. רק פרץ יביא לשינוי אמיתי במדיניות החברתית. אפילו שאני אישית הייתי מעדיף את אופיר פינס, אבל לצערי פינס הוא לא אופציה כרגע, אז הוא יצטרך לחכות שפרץ יסלול לו את הדרך לשלטון.

איזה שינוי? לרעת העובדים אז אתה

צודק וזה דיי מגעיל מצדך לרצות בזה. בכל מקרה כנראה נעבור למרצ או שינוי.

Tru Man

New member
פרץ בעד העלאת שכר המינימום

איך בדיוק זה לרעת העובדים? את מעדיפה לעבוד בשביל גרושים?

פרץ כולו דיבורים.

תוכל לראות את זה בתוצאות של ההסתדרות. פץ וויתר על קרנות הפנסיה כמו כלום, על נמל אשדוד כי לא היה לו סיקור תקשורתי, ולמעשה הפך את האיגוד לאיגוד מרוויח, מה שהוא לא צירך להיות , אלא אירגון תורם. כולו שקרים וזיופים ולמעשה אין שום מועמד בעבודה שמהווה אלטרנטיבה אמיתית לשרון בליכוד. וזה חבל.

Tru Man

New member
אני כמובן הייתי מעדיף את פינס

אבל בגלל שכרגע הוא לא אופציה, נצטרך להסתפק במה שיש, ופרץ זה מה שיש. פרס לעומתו יקבור את מפלגת העבודה סופית, כי לעולם הוא לא ינטוש את ממשלת שרון.

Tru Man

New member
מה שאני מנסה להגיד... לא חשוב האיש

חשובה הדרך. והדרך של פרס לא מובילה לשום מקום.
אבל אולי לך נוח להמשיך לחיות בצל הליכוד...

בהחלט לא,אני בהחלט מתכוונת לעבור

או לשינוי או למרצ לפני הבחירות ניבדוק ונחליט.

Tru Man

New member
שינוי? ../images/Emo3.gif

את ממודעת לזה ששינוי התנגדה בתוקף ואף הצביעה נגד החוק שקבע שיש לתת תנאים מינימליים לעובדים, שירותים, הפסקות אוכל, כסא לקופאיות בסופר? את מודעת לזה שלפיד הוא קפיטליסט שאינו בוחל לתמוך באדם כמו ביבי נתניהו ושהוא היה מהתומכים הכי גדולים של הביביסט שהפך את המדינה הזאת לדמינה של עניים? אז לכי, לכי תצביעי שינוי באמת...
רק אל תבואי אחרי זה לבכות שדפקו אותך.

למעלה