הפרוייקט TNA: סיבוב 5!

matt white

New member
הפרוייקט TNA: סיבוב 5!

הפעם ידורגו שני מתאבקי הארדקור רצחניים! סיכום ההצבעה הקודמת: הומיסייד מיקרופון: 5.9 קהל: 7.7 מכירה: 7.4 אוויריות: 7.7 טכניקה: 6.8 הארדקור: 8.3 ברולינג: 8 האבקות: 7.5 ממוצע: 7.4125 המדרג הגבוה ביותר: אני (matt white) עם ממוצע של 9.06 המדרג הנמוך ביותר: רם(ramoni) עם ממוצע של 6.5 בלבד! הרננדז מיקרופון: 4.2 קהל: 7.1 מכירה: 6.8 אוויריות: 7.1 טכניקה: 5.6 הארדקור: 7.2 ברולינג: 8.4 האבקות: 7.2 ממוצע: 6.7 המדרג הגבוה ביותר: אלאב (Punkster) עם ממוצע של 7.625! המדרג הנמוך ביותר: רז(How Longs It Been) עם ממוצע של 6.125!

matt white

New member
המדורג 9: בלאק ריין

מיקרופון: קהל: מכירה: אוויריות: טכניקה: הארדקור: ברולינג: האבקות: לינק לביוגרפיה

C B 4 Real

New member
ווירדו

מיקרופון: 9 קהל: 6 מכירה: 7 אוויריות: 3 טכניקה: 4 הארדקור: 7 ברולינג: 8 האבקות: 6

Nurd4Life

New member
דירוג לפי מצבו בTNA

מיקרופון 4 קהל 3 מכירה 4 אוויריות 2 טכניקה 5 הארדקור 7 ברולינג 5 היאבקות 4

Break The Wall

New member
../images/Emo5.gif

מיקרופון: 8 קהל: 7 מכירה: 5 אוויריות: 3 טכניקה: 4 הארדקור: 7 ברולינג: 6 האבקות: 5

Sid

New member
דאסטין

מיקרופון: 9 קהל: 5 מכירה: 5 אוויריות: 3 טכניקה: 5 הארדקור: 8 ברולינג: 6 האבקות: 5

Nurd4Life

New member
על פי מה אתה מדרג אותו

אני מתכוון כמובן לקטגוריית המיקרופון - לגבי ימיו כגולדאסט בWWE או בלק ריין בTNA? אם מדרגים אותו בתור מה שהוא היה פעם, אז אפשר פשוט לחזור אחורה לסיכום שבו הוא היה נמצא ולבחון את התשובות. אתה באמת חושב שהפרומואים שלו בתור בלק ריין שווים 9 במיקרופון?

Sid

New member
מבחוינת מה שהוא עדיין מסוגל לתת באופן כללי

אני נותן לו 9, מבחינת מה שראיתי עד עכשיו בTNA אז 7-8. אבל מיקרופון זו לא תכונה שיכולה לרדת בעקבות זה שהוא העלה באיזה 15 קילו, זה משהו שתמיד יישאר אצלו אז לכן אני נשאר עם 9.

Nurd4Life

New member
זה לא קשור

אם בגימיק הנוכחי שלו הוא לא נותן תצוגות של 9 במיקרופון, אז זה בהחלט יכול לרדת. סנטינו מרלה הוא עכשיו 9 על המיקרופון, אבל אם יחליפו לו את הגימיק והוא יהיה פשוט נוראי על המיקרופון, הוא עדיין יקבל 9 כי ככה הוא היה פעם? אני לא חושב שהפרומואים של בלק ריין הם עד כדי כך טובים. וכשאני אומר עד כדי כך אני מתכוון בכלל

Dream Tim

New member
וואלה?

אני חושב שהוא מצויין על המיק כבלק ריין, הוא משחק את הדמות שלו בצורה מופלאה, והוא חותך פרומואים מפחידים. לא מבין מה רע ביכולות שלו על המיק לפחות.

last caress

New member
מסכים..

ומבחינתי הוא גם עובר את סנטינו במיקרופון..ההבדל בעיני אנשים שהוא שסנטינו יותר משעשע בגלל ההומור המתוסרט שלו, בעוד שדאסטין מוציא את המיטב מגימיק שמורכב מכמה בי מוביס מחרידים למדי.

paul sold out

New member
רסלרקראפ מהלך על שתיים

מילא אם היו מחזירים אותו בתור דאסטי רודס, או לפחות היו מלבישים אותו נורמלי וסתם היו עושים אותו מטורף. אבל למה הוא צריך ללבוש את החליפה הזאת שנראת כאילו לקחו את החליפה של גולדאסט ועשו העתק שלה בחמישה שקלים. ואת הפיאה המפגרת הזאת שנראת כמו מטאטא. ולמה הוא פאקין סוחב איתו עכבר מיקרופון:7, הוא דיי מוכשר בכל זאת קהל:6, לא נראה לי שלמישהו איכפת ממנו יותר מדיי. מכירה:6, סביר. אוויריות:0, כלום. טכניקה:4,גם לא משהו. הארדקור:7,נגיד שהוא טוב בזה. ברולינג: 7 גם בזההוא סביר. האבקות:6,ממש עבר זמנו. ולמה לעזאזל הוא משתמש בפדיגרי?

BeN ShaDe

New member
רודס.

מיקרופון : 8. קהל : 6. מכירה : 7. אוויריות : 2. טכניקה : 3. הארדקור : 8. ברולינג : 8. האבקות : 5. בסה"כ , עוד איזה פיוד של אביס שיפוטר בעוד חודש - חודשיים.

MeLaWaCh

New member
גולדאסט

מיקרופון: 8 קהל: 6 מכירה: 5 אוויריות: 3 טכניקה: 6 הארדקור: 7 ברולינג: 7 האבקות: 6 משעמם אותי מאוד

spinebuster

New member
אח של קודי

מיקרופון-7 לא ממש שמעתי אותו נותן פרומואים טובים קהל-6 מכירה-5 אוויריות-2 טכניקה-4 הארדקור-7 ברולינג-7 האבקות-5 מעניין אותי מה יקרה איתו אחרי שייגמר הפיוד עם אביס, יעיפו אותו? יתנו לו עוד פיוד הארדקור?

גולדאסטין

מיקרופון: 8 קהל: 6 מכירה: 6 אוויריות: 4 טכניקה: 5 הארדקור: 7 ברולינג: 6 האבקות: 6

בלאק דוסטי

מיקרופון: 8 (חייב לומר שיש לו את זה) קהל: 1 מכירה: 9 אוויריות: 2 טכניקה: 1 הארדקור: 9 ברולינג: 7 האבקות: 4 הלוואי שהוא ילך הביתה.

matt white

New member
דאסטין ראנלס

מיקרופון: 8 קהל: 9 מכירה: 7 אוויריות: 5 טכניקה: 7 הארדקור: 10 ברולינג: 8 האבקות: 8

AmericanDragon

New member
......

מיקרופון: 8 קהל: 7 מכירה: 4 אוויריות: 2 טכניקה: 3 הארדקור: 7 ברולינג: 7 האבקות: 4

למעלה