הפרדה מפלסית 208 - סוף סוף נפתחת

מצב
הנושא נעול.

מענדי

New member

אומנם לא כל הרמפות מוכנות, והאספלט על הגשר עצמו עדין לא מושלם. (קפיצות ורעידות)

אבל למה להתקטנן, מפגש 208 בוטל.

לצלם לא יכולתי, אבל וידאו לפני/אחרי יש.

מענדי

New member
ההפרדה המפלסית החדשה - מפגש 208

ההפרדה המפלסית החדשה - מפגש 208

מענדי

New member
לרכבים נסגר סופית

מפגש 208 בוטל לחלוטין או שעוד יישאר פתוח לטובת מעבר כלי
עבודה/ הולכי רגל?
לרכבים נסגר סופית
להולכי רגל אני חושב שעדיין לא שמו גדר, מכיון שהשביל להולכי רגל בהפרדה עדיין לא הושלם

מענדי

New member
ההפרדות הבאות - 210 ו132

ההפרדות הבאות - 210 ו132
שישחררו את האיזור ממפגשים

Dani OH

New member
יואל לביא כתב לא מזמן שהפרדה 210 תקועה, ככה שכנראה לא

ההפרדות הבאות - 210 ו132
שישחררו את האיזור ממפגשים
נראה את ההפרדה הזאת מתבצעת בשנים הקרובות ,לעומת הפרדה 132 ,שם כבר מתבצעות הכנות תשתית בשטח.

בועז ל

New member
יואל לביא אמר...

נראה את ההפרדה הזאת מתבצעת בשנים הקרובות ,לעומת הפרדה 132 ,שם כבר מתבצעות הכנות תשתית בשטח.
יואל לביא אמר...
יואל לביא הוא זה שתוקע את ההפרדה המפלסית במפגש 210.

Dani OH

New member
אז השאלה איך מתגברים על המכשול הזה..

יואל לביא אמר...
יואל לביא הוא זה שתוקע את ההפרדה המפלסית במפגש 210.
סה"כ הוא ראש עיר נהדר, שמאוד מקדם את רמלה, אבל הוא באמת יכול ללכת ראש בקיר לפעמים איפה שאפשר להתפשר .אני לא יודע מה בדיוק הבעיה עם ההפרדה הזאת ועד כמה זה באשמתו אבל ב30 ליולי הוא כתב "התכנון תקוע ! עקב בעיות שנתגלו בביצוע" ...האם ישראל כץ יכול לעשות משהו בנושא? העברתי לפני כמה ימים פנייה בעניין בפייסבוק עוד לא קיבלתי תשובה. זאת הפרדה מאוד חשובה. חבל שזה תקוע כל כך הרבה זמן ,מעניין איך אפשר לקדם את זה...

חפש בפורום את הפרקים הקודמים של ramla mi vida

סה"כ הוא ראש עיר נהדר, שמאוד מקדם את רמלה, אבל הוא באמת יכול ללכת ראש בקיר לפעמים איפה שאפשר להתפשר .אני לא יודע מה בדיוק הבעיה עם ההפרדה הזאת ועד כמה זה באשמתו אבל ב30 ליולי הוא כתב "התכנון תקוע ! עקב בעיות שנתגלו בביצוע" ...האם ישראל כץ יכול לעשות משהו בנושא? העברתי לפני כמה ימים פנייה בעניין בפייסבוק עוד לא קיבלתי תשובה. זאת הפרדה מאוד חשובה. חבל שזה תקוע כל כך הרבה זמן ,מעניין איך אפשר לקדם את זה...
חפש בפורום את הפרקים הקודמים של ramla mi vida

"התכנון תקוע ! עקב בעיות שנתגלו בביצוע"

התשובה הזו כבר מעידה משהו על כותבה...

הגיוני שביצוע תקוע עקב בעיות שהתגלו בתכנון, אבל תכנון תקוע עקב בעיות שהתגלו בביצוע?
האם לפי ראש עיריית רמלה קודם מבצעים ואחר כך מתכננים?
אולי כדאי לבקש מכבוד ראש עיריית רמלה להסביר למה הוא בדיוק מתכוון.

בועז ל

New member
בוא נקל קצת על לביא ונאשר את דבריו.

התשובה הזו כבר מעידה משהו על כותבה...

הגיוני שביצוע תקוע עקב בעיות שהתגלו בתכנון, אבל תכנון תקוע עקב בעיות שהתגלו בביצוע?
האם לפי ראש עיריית רמלה קודם מבצעים ואחר כך מתכננים?
אולי כדאי לבקש מכבוד ראש עיריית רמלה להסביר למה הוא בדיוק מתכוון.
בוא נקל קצת על לביא ונאשר את דבריו.
מבחינתו של יואל לביא, ביצועה של ההפרדה המפלסית ב-210 אכן החל (או היה צריך להתחיל במהלך עבודות ההכפלה של הקו לבאר שבע). מה שלביא לא יספר לתושביו זה שהבעיות "שנתגלו" הן בעיות שהוא עצמו יצר.

בועז ל

New member
תוכל להציג בפנינו מראה מקום מדויק לדבריו של לביא?

Dani OH

New member
כן ,הנה קישור:

כן ,הנה קישור:
http://on.fb.me/1MWDWQ0

אגב, עברתי עכשיו על סדרת המופת שלך ,מרתק. קראתי גם בעבר

אבל מסתבר שהיו פרקים שפספסתי . קיבלתי תשובות למה ששאלתי:

בנוגע להפרדה מפלסית 210:
"..סכסוך משפטי קשה עם "רכבת ישראל" במהלך עבודות ההכפלה על הקו ותקיעת הפרויקט לאחר מכן בעקבות דרישות מופרזות.שהעלה"

כמו כן הבנתי למה זכיתי להתעלמות ולא קיבלתי תגובה אפילו ממעיין או דנה מלשכת השר:
"..הופיע בתחילת השבוע השר כץ בכנס בחירות בסניף הליכוד ברמלה. חבר מועצת העיר ניסה להכשיל את השר בשאלות על מצבה של הפרדה מפלסית 132 ועל חלקו של ראש העירייה בקידום ההפרדות המפלסיות בעיר....השר המשופשף לא נפל למלכודת שניסה להטמין לו חבר המועצה (שועל פוליטי לא קטן) והצליח לעבור מתחת למכ"מ של הנוכחים באירוע... "

בועז ל

New member
תודה רבה, דני! מסתבר שהיכולת לשטות בציבור ולהסתמך על זיכרונו

כן ,הנה קישור:
http://on.fb.me/1MWDWQ0

אגב, עברתי עכשיו על סדרת המופת שלך ,מרתק. קראתי גם בעבר

אבל מסתבר שהיו פרקים שפספסתי . קיבלתי תשובות למה ששאלתי:

בנוגע להפרדה מפלסית 210:
"..סכסוך משפטי קשה עם "רכבת ישראל" במהלך עבודות ההכפלה על הקו ותקיעת הפרויקט לאחר מכן בעקבות דרישות מופרזות.שהעלה"

כמו כן הבנתי למה זכיתי להתעלמות ולא קיבלתי תגובה אפילו ממעיין או דנה מלשכת השר:
"..הופיע בתחילת השבוע השר כץ בכנס בחירות בסניף הליכוד ברמלה. חבר מועצת העיר ניסה להכשיל את השר בשאלות על מצבה של הפרדה מפלסית 132 ועל חלקו של ראש העירייה בקידום ההפרדות המפלסיות בעיר....השר המשופשף לא נפל למלכודת שניסה להטמין לו חבר המועצה (שועל פוליטי לא קטן) והצליח לעבור מתחת למכ"מ של הנוכחים באירוע... "
הקצר, היא כנראה אינסופית. דף הפייסבוק של ה.ה לביא את ברזילי מהווה מתחרה מסוכן לסדרת המופת שלי.

Dani OH

New member
בסוף כן קיבלתי תגובה מדנה מלשכת השר..

הקצר, היא כנראה אינסופית. דף הפייסבוק של ה.ה לביא את ברזילי מהווה מתחרה מסוכן לסדרת המופת שלי.
אומנם תשובה מאוד כללית , שהיא תבדוק את זה מול חברת נתיבי ישראל, אבל נקווה שתהיה התקדמות למרות שאני לא אופטימי עם ההתנהלות המאוד בעייתית של עיריית רמלה בנושא.

בועז ל

New member
מה היה נוסח שאלתך?

אומנם תשובה מאוד כללית , שהיא תבדוק את זה מול חברת נתיבי ישראל, אבל נקווה שתהיה התקדמות למרות שאני לא אופטימי עם ההתנהלות המאוד בעייתית של עיריית רמלה בנושא.
מה היה נוסח שאלתך?

Dani OH

New member
זה המכתב ששלחתי:

מה היה נוסח שאלתך?
זה המכתב ששלחתי:
-לישראל כץ היקר, עוד יומיים פותחים ברמלה את הפרדה מפלסית 208 ,הרבה מאוד בזכותך ועוד כמה שנים תהיה גם הפרדה מפלסית 132.לאט לאט רמלה יוצאת מהמצור. אך יש בעיה. ההפרדה המפלסית בצומת התעבורה תקועה. ולא נראה שיש פיתרון באופק. ועושה רושם שגם ראש העיר יואל לביא לא כל כך מאמין שיהיה לזה פיתרון. האם אתה ,כבוד השר, בתור בולדוזר עם קבלות, יכול לבדוק את הנושא ולקדם את ההפרדה המפלסית המאוד חשובה הזאת? זאת כניסה מרכזית לרמלה ונהגים נתקעים שם דקות ארוכות. זאת הפרדה שנמצאת על כביש מאוד מרכזי ,כביש ירושלים-תל אביב ,כביש 44. יש מה לעשות? אודה מאוד לטיפולך בנושא.

-היי דני, אני אבדוק מול חברת נתיבי ישראל. דנה מלשכת השר.

Dani OH

New member
אני אעקוב אחרי זה ואדרוש תשובה

זה המכתב ששלחתי:
-לישראל כץ היקר, עוד יומיים פותחים ברמלה את הפרדה מפלסית 208 ,הרבה מאוד בזכותך ועוד כמה שנים תהיה גם הפרדה מפלסית 132.לאט לאט רמלה יוצאת מהמצור. אך יש בעיה. ההפרדה המפלסית בצומת התעבורה תקועה. ולא נראה שיש פיתרון באופק. ועושה רושם שגם ראש העיר יואל לביא לא כל כך מאמין שיהיה לזה פיתרון. האם אתה ,כבוד השר, בתור בולדוזר עם קבלות, יכול לבדוק את הנושא ולקדם את ההפרדה המפלסית המאוד חשובה הזאת? זאת כניסה מרכזית לרמלה ונהגים נתקעים שם דקות ארוכות. זאת הפרדה שנמצאת על כביש מאוד מרכזי ,כביש ירושלים-תל אביב ,כביש 44. יש מה לעשות? אודה מאוד לטיפולך בנושא.

-היי דני, אני אבדוק מול חברת נתיבי ישראל. דנה מלשכת השר.
אני אעקוב אחרי זה ואדרוש תשובה
לא אסתפק ב"אבדוק את זה.."

מצב
הנושא נעול.
למעלה