הפקת בגדי ים ואופנה - הרי אילת - חלק (1)

dostein

New member
הפקת בגדי ים ואופנה - הרי אילת - חלק (1)

צילום: דורון שטיין/ עוזרת צלם: שלי בוהארון/ איפור: גלי ענבר/ שיער: כפיר אנג'ל/ סטיילינג: גל יוסף/ חצאית: BEBE, תכשיטים: או-לה-לה/ דוגמנית: נטלי דדון ליולי

Tamar Lev

New member
תמונות מדהימות!

איזה גוף יש לבחורה הזאת זה משהו מדהים.. ודורון אתה כל פעם מוכיח שאתה צלם מדהים!

nnoooni

New member
וואווו ../images/Emo70.gif

זאת התמונה שהכי אהבתי, יש לה פשוט גוף מושלם. וגם לדעתי, (מישל גם את חושבת כמוני
) נטלי נראית שונה בכמה תמונות..למשל בתמונה הזו, [דעתי לפחות] היא לא כ"כ דומה לעצמה, ובתמונות הבאות כן מזהים אותה, מה שכן..היא תמיד יפייפיה. תמונות מדהימות, עבודה מעולה כולם
חג שמח

סט מדהים זו לדעתי הכי פחות טובה

העמידה של נטלי נראת מאולצת והתאורה לא משיהו

dostein

New member
../images/Emo51.gif

לא כזה פשוט גם לצלם בזריחה וגם להספיק להחליף מהר בגדים וסט אז בקטנה ניסינו :)

יפותו

New member
זו תמונה מהממת!

רק הרגליים שלה פה במצג מוזר....הייתי עושה לה סוג של "קרופ" עם הרקע...מדהים-מדהים!

dostein

New member
היי יעל

אם את צופה בתמונה במסכים החדשים הרחבים האלו - זה מעוות במסך "רגיל" זה אמור להיות בסדר ....

התמונה הכי יפה../images/Emo99.gif

מבחינת איכות וצילום לא הצלחתי למצוא פייבוריטית אבל אהבתי במיוחד את זאת, את 2, ואת 5... והתמונה שנטלי יצאה בה הכי מדהים זאת-זאת :) בדרך כלל על עור שחום כמו שלה צבעים בהירים יפים יותר ולה השחור מדהיםמדהיםמדהים-קלאסי כזה. ובכלל לדעתי היא מושלמת הפנים שלה סופר יפות..צבע העניים שלה מתחלף מתמונה לתמונה (כל עוד זה לא פוטושופ) והגוף..אוי הגוף שלא נדבר
בקיצור דורון אין עלייך תמשיכו ככה חברים!!

dostein

New member
היי מישל :)

תודה על הפירגון ועל התגובה המפורטת יהיו "פרקים" נוספים להפקה זו ותוכלי ( כך אני מקווה ) להווכח עד כמה נטלי משתנה מסט לסט :) ולא - ללא פוטושופ או משהו כזה וחג שמח

barbie101

New member
../images/Emo45.gif

מסכימה לחלוטין אם כול מה שמישלוש כתבה... ח"ח על ההשקעה והתוצאות!!

למעלה