הפצת חומר מוטעה בלוגיסטיקה

meravlevi

New member
הפצת חומר מוטעה בלוגיסטיקה

לאחרונה הופצו בין הסטודנטים חומרי לימוד בנושאים יסודות הלוגיסטיקה והתנהגות ארגונית א'. החומר כלל "בנק שאלות", מבחנים קודמים וסיכומים שונים. מסתבר שהיו הרבה טעויות בתשובות ב"בנק שאלות" ובמבחנים קודמים. טעויות אלו גרמו למס' סטודנטים לטעות בבחינות, דבר שגרם להם נזק רב. מה גם, שהסטודנטים חשבו שהחומר בידיהם זהו כל החומר, אך זו היתה טעות ויש חלק מהחומר שלא הופץ בין כולם. לכן, אני חושבת שכדאי לארגן את הדברים בצורה יותר מסודרת. אם למישהו/מישהי יש את כל החומר ללא טעויות שיעלה אותו בצורה מסודרת לאתר וכך אנשים יוכלו להצליח במועד ב' או בשנים הבאות. אגב, אני נכשלתי בשתי הבחינות בעקבות הטעויות הרבות. תודה מראש

נכון אבל

יש לי סיפור דומה. בשנה שעברה הורדתי את כל בנק השאלות בהתנהגות אירגונית א ו פשוט שיננתי את התשובות קיבלתי 74 אחר כך התפלאתי למה בדקתי וגם שמעתי כי התשובות בבנק לא נכונות . ניגשתי למועד ב לפני הבחינה ישבתי עם מחברת שלי ועם מקראה ועם הבנק הזה ועברתי בקפדנות על כל שאלה במועד ב קיבלתי 100 אז זהו הלקח

meravlevi

New member
אולי מישהו יודע כיצד משיגים חומר

מעודכן ומדויק של התנהגות ארגונית ויסודות הלוגיסטיקה? אני ממש בלחץ.......

yamo0212

New member
את לא נורמלית

מה את מתערבת בעניינים של אחרים מה אכפת לך אם הם בשיעורים או לא?זה לא ענינך?זה הציונים שלך?מה יש לך?פשוט חטטנית וחצופה...

ולמה את מתערבת?

חוץ מזה היא צודקת מה את רוצה. אם היא הייתה לפחות מצלמת את החומר לא היינו צריכים לשמוע אותה מתבכיינת לנו פה

בנק שאלות

שחזורים ובנק שאלות זה בגדר המלצה, אף אחד לא התחייב שאלה הפתרונות הנכונים, אם כבר יש לכם שחזורים המינימום שאתם יכולים לעשות זה לשבת לפני המבחן ולחפש את התשובות הנכונות, לפחות זה...

ליצנית10

New member
מסקנה.......

תפסיקו ללמוד מ"בנקים"של שאלות ותתחילו ללמוד בשביל עצמכם ואולי בשביל קצת להעשיר את הידע שלכם.

meravlevi

New member
למה לבא לשיעורים? סרטים יש בקולנוע

חנן טל וחיים לביא לא מחדשים כלום בשיעורים שלהם וקריאת סיכום של אחד/אחת הנוכחים בשיעור לוקחת 15 דק' אז למה לבא לכל השיעורים ולבזבז זמן? בכל מקרה, האם יש קישור לחומר לימוד עדכני ומדויק בהתנהגות ארגונית ויסודות הלוגיסטיקה?

טיפ_טיפ

New member
טיפ + הצעה

החומר באתר הוא טוב ויפה, אבל קבלו המלצה אישית: במידה ולא ממש הייתם בסביבה במהלך הסיסמטר עדיף פי כמה ללמוד ממחברת עדכנית ואולי גם להשתתף בקבוצת לימוד שתחבר אותכם למה שקרה בשיעורים. מאשר להסתמך על מה שמופיע באתר . בסופו של דבר, (והנה מגיע החלק הפלצני) זה הבסיס איתו תעבדו אחר כך אז...תתאמצו, זה כדאי
אגב, אם מישהו/מישהי מחפש/ת עבודה פקידותית בשעות אחה"צ בסמוך לאוניברסיטה, אנא צור/צרי קשר במסרים.

amazone

New member
לא הבנתי

את מחפשת עבודה ורוצה שמעסיק פוטנציאלי יפנה אלייך? יפה....

למעלה