הפעם זה היה קרוב

Wile Coyote

New member
הפעם זה היה קרוב ../images/Emo10.gif

חוזר מהעבודה מוקדם, לא מרגיש טוב...שפעת או משהו...נוסע בניחותא...בשלווה...עוד לפני שעליתי על האופנוע אמרתי לעצמי לקחת את זה באיזי, חולה וכו'...ק"מ אחד מהבית...בירידה מהמחלף...נוסע 50-60...רואה את הרמזור מתחלף לאדום...מתחיל להאט...שומדבר דרמטי...ופתאום... חריקת בלמים משוגעת...אני מתחיל להסתכל לכל הכיוונים...מאחורי אני רואה במראות שברולט קוואליר סוגרת לי על הזנב...מהר...שבירה למקום הפנוי בין שני הנתיבים...הפסיכי עוצר לצידי...על פס העצירה...מבוגר...בערך 50...אשתו יושבת לבדו... אני (קצת בעצבים, האדרנלין עוד לא התחיל): "תגיד לי הכל בסדר?" הוא (בצעקות): "איך אתה נוהג?" אני (הטונים מתחילים לעלות): "תגיד, #$%@&!, ראית שהרמזור אדום?" הוא: "לא!" אני:
הוא (ממשיך) : "מה אתה עוצר לפני פס העצירה?" אני:
הוא: "תשמע לי..." אני: "לא רוצה..."
ונוסע משם. מסקנות: א. זה היה אחד מהיותר קרובים שלי על דו"ג (אולי הכי קרוב) ב. זה היה זה שהכי פחות היה תלוי במעשיי ג. יש אנשים שאדום בשבילם זו המלצה, והוא בא מהר לצומת ד. בדיעבד, טוב שלא נכנעתי ליצר והכנסתי לו בפרצוף או שברתי את המראה (תדמית) ה. הייתי צריך לענות לו טוב יותר (או לשבור לו את המראה/הפרצוף) ו. (והמחשבה הזו התגנבה די מהר לראש
) באוטו זה היה פחות מסוכן ז. (כל ה-ז) וזו הגיעה בעקבות ו': אני מתחיל להזדקן אם אני חושב ככה. ח. יאללה סססאמאק, ראה סעיף ה'

xfwind

New member
../images/Emo45.gif

תזכורת לכולם!!! החלסטרואיד יכול לבוא גם מאחור!!!

smooky

New member
זה דבר ידוע שרמזור ירוק מהבהב אומר

להרבה אנשים "מהר... אתה מפספס אותו..." שמח לשמוע שזה נגמר בטוב סעו בזהירות.

raanansh

New member
משום מה אני רואה כל יום ובכל צומת

בה אני עובר שיש תמיד מישהו שיעבור באדום מלא רק בגלל שמי שלפניו עבר...

DiscoCat

New member
הערב, אני נוסע

כביש די ראשי בירושלים עולה על גשר, שני נתיבים לכל כיוון עם שטח הפרדה בנוי (חומה) הכביש ישר, לא מתפתל, לא משהו מסובך..., הכביש ריק איזה רוצח בפחית ניסה להרוג אותי, חתך אותי, עבר 30 ס"מ ממני המניאק!

למעלה