הפעם הראשונה אצל רופאת נשים...

הפעם הראשונה אצל רופאת נשים...

זהו, עברתי את זה...חזרתי לפני חצי שעה מהגניקולוגית, וככה זה היה... נכנסתי, היא לקחה את הכרטיס המגנטי, ראתה שזאת הפעם הראשונה שלי ושאלה מה הבעיה. הסברתי לה שהמחזור שלי לא סדיר והוא מלווה בכאבים חזקים. שאלה אם אני בתולה, אמרתי לה שלא, שאלה אם אני פעילה כעת ובאיזה אמצעי מניעה אני משתמשת, אמרתי לה שקונדום, ואז היא אמרה שהפיתרון האידיאלי בשבילי זה גלולות, שגם יסדרו לי את המחזור, גם יפחיתו כאבים ובאותה הזדמנות גם יסדרו את העור של הפנים. כמו כן היא הסבירה לי שגלולות זה משהו נסיוני, מנסים כמה סוגים עד שמוצאים את הסוג שמתאים לי, כמובן שזה יכול להתאים גם מהפעם הראשונה. אחר כך הלכנו לחדר אחר לעשות את הבדיקה. שכבתי על המיטה הזאת עם הרגליים מפוסקות למעלה, היא לקחה מקל ארוך של אולטרסאונד, שמה עליו קונדום והכניסה קצת פנימה, ואז רואים על מסך את כל מה שיש בפנים. אחר כך הכניסה אצבע ובדקה משהו. כל זה ארך כחצי דקה עד דקה, ממש אבל ממש לא נורא. אחר כך היא הסבירה לי איך משתמשים בגלולות, שאלתי אותה על בדיקת דם, היא אמרה שלא צריך לעשות, נתנה לי מרשם ל 3 חודשים, איחלה לי הצלחה עם החבר ושלחה אותי לדרכי. אם הכל יהיה בסדר, אז לבוא לחדש מרשם, אם לא אז לבוא להחליף גלולה. בקיצור בנות, אין מה לפחד, כולנו נעבור את זה מתישהו

Tin Doll

New member
אפשר לספר את שלי?

באתי, ביקשתי מהרופא להתחיל להשתמש בגלולות הוא שאל אותי אם אני יודעת איך משתמשים אמרתי לו שכן, הסברתי לו הביא לי מרשם שלח אותי לעשות בדיקת לחץ דם בגלל בעיות גנטיות חזרתי, עשה פרצוף מבוהל, ושלח אותי לדרכי בטענה שהגלולות לא יזיקו. זהו, שום בדיקות מעבר לא מבינה מה עושים מזה עניין

חח אמרתי שאני בתולה בשביל שלא יתקעו

לי את המצלמה הזאת בין הרגליים!!! אבל היתי צריכה לשתות בערך את כל הכינרת לפניי ואז שמו עליי כזה ג'ל קפוא (עוד שניה השתנתי) ואז עשו אולטרסאונד כמו בהריון ויצאו תמונות של הרחם והשחלות!! ואז הראיתי את התמונות למישמיש ואמרתי לו שאחת השחלות זה תינוק והוא אשכרה האמין לי והתחיל לצעוק עלי למה לא אמרתי לו......חחחחחחחחח זה היה ממש ממש משעשע!!! \אהה ולא הסכמתי לעבור בדיקה וגינלית......מחריד אותי קצת....

חבר שלי.... :) מישמיש...

מאמיש
מיש
מישמיש לפני זה היינו פופו וליגי PUPU היה הוא ואני היתי ליגי עכשיו אנחנו מישמיש וטיטוף

למעלה