הפעם אני מבסוט מהחלטת הממשלה לא להתכופף לתכתיבים של החמאס.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אפשר לפי דבריך לחשוב שנתניהו פתח במערכה הזאת.
אתה יודע יפה מאד שנתניהו שמר על הפצע המדמם בעזה ואולי גם תכנן את הרגע. עליו אני מוכן להאמין הכל. שנים הוא "קיבל" בהבנה את שיגורי הטילים והבלונים. כעת פתאום... בום. בדיוק כשממשלת שמאל התבשלה לו מתחת לישבן. איזה קטע?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אתה יודע יפה מאד שנתניהו שמר על הפצע המדמם בעזה ואולי גם תכנן את הרגע. עליו אני מוכן להאמין הכל. שנים הוא "קיבל" בהבנה את שיגורי הטילים והבלונים. כעת פתאום... בום. בדיוק כשממשלת שמאל התבשלה לו מתחת לישבן. איזה קטע?
האם אתה מצפה שנתניהו "יכיל" את ההתקפה של הטילים על ירושלים
ולו רק שלא יגידו שהוא עשה זאת במתכוון כדי לטרפד את לפיד/סער/בנט/עבאס/רעם?
האם לדעתך BB היה אמור להפשיל את מכנסיו ולאפשר לחמאס לתקוע אותו מאחור עם או בלי וזילין באמצעות האולטימטום הגדול הארוך והעבה שלהם?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
האם אתה מצפה שנתניהו "יכיל" את ההתקפה של הטילים על ירושלים
ולו רק שלא יגידו שהוא עשה זאת במתכוון כדי לטרפד את לפיד/סער/בנט/עבאס/רעם?
האם לדעתך BB היה אמור להפשיל את מכנסיו ולאפשר לחמאס לתקוע אותו מאחור עם או בלי וזילין באמצעות האולטימטום הגדול הארוך והעבה שלהם?
לא. ברור שלא. ברור שהוא היה חייב להגיב ובכוח, ואם תשאל אותי, התגובה כעת היא אפילו פושרת יחסית: הייתי מגלח להם עוד מספר מגדלים ובכיף.
אבל הוא כן התאפק בנוגע למסכת הבלחי נגמרת של הבלונים ושל טפטופי הטילים המתמשכים. היה עליו לפעול לכל אורך הדרך בשיטת המקל והגזר. מתנהלים כראוי? יקבלו סיוע. ישלחו בלונים? רחפן יסיים את הסיפור בערמת מתים. פעולה נחושה הייתה מתווה קו גבול כזה, שהיה מונע מלכתחילה את שיגור הטיל הראשון שנסע לירושלים. סיף סיפור.

למעלה