הפסיכולוגים עלק.....תכנסו

נחבוב

New member
מרסל. מי שמתעסק איתך תתעסק איתי

מרסלללללללל מה את מתייחסת לאנשים קטנים ? ? ? ברגע שאת עונה להם את נותנת להם דלק להחזיר, ברגע שלא עונים להם ולא מתייחסים אלהם הם זוחלים למאורה ממנה הם באו. ובלי קשר מי שמתעסק איתך אני מביא עליו את כל הפרלמנט של נתניה שיעמידו אותו במקום...

mrslbm77

New member
נחבובבבבב החבובבבב שלי ../images/Emo23.gif

הפרלמנט? חחחחחחחחחחחח כפרעע עלייך זה היה טוב הרגת אותי... תגיד יש לך גם קשרים במאפיה.??? חולה עלייך נשמההההההה ולא מתרגשת מאף אחד בפעם המאההההה אני חוזרת ואומרת... מרסל לא נשארת חייבת הייתי חייבת להוציא את מה שאני חושבת עליהם ותכלס ...לא רואה אותן ממטר אז...... נחבוב חבוב שלי אוהבת אותך נשמהההההה ביייייי מרסל

מרסלללללושששששששששששש../images/Emo25.gif

מרסל נשמהההה מי פוגע בך אני יפוצץ אותו מי????????????? חחחחחחחחחחחחחחחח צוחק תעזבי אותך יש פה אנשים משועממים כמו זאת וצריך להמשיך הלאה... את הרי יודעת שאת: מכוערת - ממש לא!! מגעילה - גם לא!!! שמנה - איך אמרת שקוראים למשועממת? שלי? אז שלי, הייתי אומר שאת צריכה משקפיים. צאי מההלם יש אותם המשועממים שלא צריך להתייחס אליהם בכלל.. ויש אותנו אלה שאוהבים אותך... חולה עלייך מרסלית קטנה שלי!!! מצדיע לך! אוהב את כולכםםםםםםםםםםםםםם אנטוני מס 1.

mrslbm77

New member
../images/Emo68.gifאנטונייייייייייייייי../images/Emo25.gif

מואההההההההההההההההההההההההההה חולה עלייך צלם שלי... מחכה כבר לצילום הבא חחחחחחחחחחח אוהבת מרסל

למעלה