הפסיכולוגים עלק.....תכנסו

mrslbm77

New member
הפסיכולוגים עלק.....תכנסו../images/Emo18.gif|ז

אז ככה יום אחד אני נכנסת לבלוג שלי ונכנסה אליי מישהי בשם : הפסיכולוגים, שאיתה בחיים לא דיברתי ולא ניתקלתי, קיבלתי אותה בברכה ומה שהיה לה להגיד עליי זה שאני : מכוערת, מגעילה, שמנה,ועוד המון ירידות מסריחות וגועליות, הייתי בהלם מהגועל נפש שיצא לה מהפה וגם לא מבינה איך אנשים מקללים ושופטים אנשים מבלי להכיר אותם בכלל זה מוציא אותי מדעתי . אז היום נכנסתי פעם ראשונה לבלוג שלה ובפשטות שאלתי אותה: למה? התשובה שלה הייתה ואני מצטטת: " ככה ועופי לי מהעיניים" הייתי בהלם עד כמה תת רמה בן אדם יכול להגיע, ממש גועל נפש.... קוראים לה: "שלי" דרך אגב... אז לסיום: בלוג פסיכולוגים את על הזין שלי ומקווה שאף בן אדם נורמלי לא יכנס לבלוג שלך כי ממש לא מגיע לך להכיר בכלל אנשים את צריכה לחיות בבידוד ... מקווה שכל האנשים בבלוג ימהרו להכיר את הפרצוף האמיתי שלך ... הייתם מאמינים? אני לא האמנתי אז...... תפנימו מרסל

18צח

New member
הפסיכולוגים

מרסל צודק סתם בנות שלא יודעות כלום מן החים שלהן אני מכיר אותן והם סתם צוחקות אז מרסל צודקת

mrslbm77

New member
צח...../images/Emo140.gif

תודה מאמי על ההבנה ועל ההסכמה אוהבתתתתתתתתתתת מרסל

mrslbm77

New member
ילדה זהב? חה חה ../images/Emo22.gif יא חנון

תרשה לי לצחוק :חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עלק ילדה זהב... ילדה זהב חמוד שלי לא נכנסת לבלוגים של אנשים שאפילו לא מכירים אותה ולא עשו לה כלום ומתחילה לתת עליהם ביקורת רעה ומסריחה , למה מי היא בכלל שהיא תרד עליי מכירה אותה בכלל אז אתה אל תגיד לי ילדה זהב כי היא ממש רחוקה מזהב... תבדוק מקרוב כנראה שיש לך חרא בעיניים מרסל

היא בכלל לא מכירה אותך

הפסיכולוגים. אומרת שהיא לא מכירה אותך בכלל והיא לא יודעת על מה את מדברת. אבל היא לא בסדר אחרי שהראתי לה את הכתבה היא רצתה מספר שלי ואמרתי לה שהיא לא הטעם שלי ואז היא פשוט זרקה אותי מהחדר

lotusit

New member
מרסל צודקת

לכל חדר היא נכנסת וישר היא אומרת " איזה מכוערת".. כאילו היא איזה מלכת יופי... זה מה שאומר שהבחורה שיטחית ואהבלית שבאמת צריכה פסיכולוג.

mrslbm77

New member
../images/Emo23.gifלוטוס../images/Emo23.gif

חחחחחחח לוטוס גם לך עשתה ככה? נשבעת לך חולת נפש צריך לגרור אותה לאיזה אי בודד שתריב שם עם הכרישים חחחחחחחחחחחח פסיכולוגים עלק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואלה נראה לי איזה פסיכולוג אנס אותה ומאז היא בטראומה... חה חה חה חה ענת אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךך מרסל

mrslbm77

New member
זורם נו ברור../images/Emo88.gif

זה ברור שהיא תכחיש... בכל אופן אני יודעת מי היא וגם אתה עכשיו ותיכף גם כל הבלוג... אז טוב שגילית את הפרצוף שלה היא סתם זבל... ביייייי מואההההההההההההה מרסל

lotusit

New member
וכמו שנאמר..

הגמל לא רואה את הדבשת שלו.. מרסל אני מתה עלייך

yosiii5

New member
מרסל נישמתי

נשמה-קראתי והבנתי פשוט הייתי בהלם שמישהו יכול לדבר עלייך בצורה כזאת. פשוט הם לא מכירים אותך.אם הם היו מכירים אותך והיו יודעים איזה נשמה טובה את אז הם היו מבנים איזה טעות הם עשו. יש לי לומר לך רק דבר אחד-שילכו כפרה עלייך-הם לא שווים אפילו היתיחסות. וכמו שאני מכיר אותך את שמה זין עליהם(גם אני) אז נשמה אל תתיחסי-את יודעת שאנחנו אוהבים אותך. ואת היחידה שגורמת אושר בבלוגים אוהב אותך יוסי

mrslbm77

New member
יוסי5../images/Emo23.gif

יוסי המתוק... שמחה לדעת שיש לי תומך כמוך אין עלייך נשמה אוהבת ומעריצה שלך מרסל

yosiii5

New member
מרסל ../images/Emo23.gif

כפרה איך אהבתי את התגובות שלך. לא הפסקתי ליצחוק. מיתגעגע אלייך נישמתי יוסי

mrslbm77

New member
נרקיססססס לכאן../images/Emo124.gif

אני רוצה להגיד לך שפשוט אין מילים בפי על תגובתך גרמת לי לריגוש עמדו לי כל השערות בגוף חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ועוד משהו... למטה בבקשה.. סתבי גם אתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת מלעונה חחחחחחחחח אוהבת מרסל קופה

מרסלוש כנסי לכאן../images/Emo70.gif

מרסלוש מאמי זה בסדר תהיהי בטוחה שלא רק לך הם עשו את זה אבל חפיף מה את מתרגשת בכלל את יודעת הרי מי מקלל...? רק אלו בלי חוסר ביטחון או אלו שמקנאים לך... לדוגמא שאני אומרת לך: "סעמאק איתך איזה ציצים" וואלה מאמי אני מקנא לך
ראבק איזה ציצים וואי נהיה לי חם... כפרה שלי מרסל אל תתיחסי לכל מה שאומרים כאן גם לי אמרו ים של דברים וואי אם הייתי מתיחסת לכל דבר וואי וואי... אז יאלה חולה על הציצים שלך יא מיס ציצים שכמותך...
נשיקות וחיבוקים
חיילת משוקולד/יערית

mrslbm77

New member
../images/Emo95.gif../images/Emo95.gif../images/Emo95.gifחיילה שימצצו לי

חההההההההה חיילה אני יילך למשטרה ויתלונן על הטרדה מינית... חיילת בקשר לפסיכולוגים... אני באמת לא שמה עליהם ולא מתרגשת פשוט חשבתי שלכל האנשים הטובים בבלוגים יש זכות לדעת מי היא "שלי" מהפסיכלוגים ולדעת עד כמה היא שטחית סתומה ששופטת אנשים מבלי להכיר אותם בכלל... אני לא נשארת חייבת חיילה את שלי עשיתי... אוהבת אותך מעמק לבלבי, קיבתי, עד הכליות ,,,,,,חהההההההההה עיזבי סטלה של צהריים ביייייי LOVE YOU@@

מרסל את צודקת

מרסל שלום לך קראתי את התגובה שלך ואנשים כאן פשוט תת רמה לפי דעתי את הכי שווה כאן ומי שלא ראוה את זה פשוט עיוור לפי דעתי את צריכה להיות האישה מספר אחד של הצט ממני המעריץ האלמוני אבי (מהדרום)

mrslbm77

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gifאבי נשמההה

תודהההההההה על התמיכה וההסכמה ואני ממש לא מתייחסת או רואה ממטר אני רק לא אוהבת להישאר חייבת זה הכל... אז שוב תודה שלך מרסל

למעלה