הפסדתם קפה בבועת זבולון:

• פותח הנושא GIL B
  • פורסם בתאריך

GIL B

New member
הפסדתם קפה בבועת זבולון:

היום בהפתעה גמורה הגיעו למחוזותינו בצפון כמה כלים בשתי חבורות נפרדות.את החבר'ה שטסו על קו הקריות (השלישיה) צפונה לעכו, לא הצלחנו לתפוס..,הרביעה השניה עברה רק לומר שלום..סמנו לעצמכם בפעם הבאה את המנחת הקבוע שלנו ליד צומת יבור.מי היה בביקור נשמח לדעת.מקווה שנהנתם,פעם הבאה אשמח לתת לכם מסלול אחר מעניין ויפה נוסף. להשתמע גיל

baramsl

New member
להפסיד קפה... ולהרוויח טיול!!!

גיל שלום, חיים הכט מיידע את חברי מנחת דביר באופן קבוע ביוזמותיו הברוכות וכל אשר צריך לעשות זה רק ... "לגלוש" לקרוא ולהגיע. המראנו מאלוני אבא ודרך נחל ציפורי היפהפה לעמק זבולון בואכה עכו עד הגנים הבהאיים וחזרה דרך החלק המזרחי של עמק זבולון לנחיתה. היה מקסים ומדהים. ראינו אתכם מכינים את הקפה וגיל אף סימן לכם שלום מקרוב. כרגיל, כל הכבוד והפירגון לחיים הכט היוזם והמפעיל של מרבית הטיולים בזמן האחרון. תמונות בהמשך שגב

Haim raveh

New member
הפריירים לא מתים , הם רק מתחלפים.

לא . לא באמת אני תכוון פרייר. כל הכבוד למארגני הטיולים ואני מתכוון לכך! למרות שאיני משתתף בטיולים אני מוריד את הכובע בפני חיים הכט וגם בפני אלו שעשו זאת לפניו וגם לאלו שיעשו זאת אחריו. אבל , אתם המשתתפים בטיולים אלו האם אתם עוזרים ??? האם אתם מחלפים אותו מדי פעם בתכנון ובאירגון ??? האם תקבעו רשימת יזמי טיולים שיחליפו את חיים מדי פעם ??? אם לא תעשו , בסוף הפרייר "ימות" . אני את חלקי "שילמתי" לו בתור טובת "הנאה" ואני מקווה שנהנה . חסר לך חיים שתספר בפומבי ! חיים רוה

shai g

New member
ברוכים הבאים לזבולון

אני מצטרף לברכות של גיל. אתם מוזמנים לבקר תמיד. הבועה יפהפיה, מרווחת, ואף מאפשרת טיסה בטוחה בשל היעדר מכשולים קרקעיים ברוב חלקיה. יש איזשהו סטטוס קוו בבועה שמאפשר לנו לטוס שם כבר מספר שנים ללא התנגדויות. אנו שומרים על כללים מסויימים של רגישות ומרויחים את השקט שלנו. אנחנו לא טסים מעל שמורת אפק - זה מפריע את שלוות החיות שם. אנחנו לא מתקרבים לאיזור האסור לטיסה המסומן בפירוש במפות אז"מ. אנחנו לא מקיפים את עכו ממערב.... ואנחנו לא עוברים גובה 500 - שם איזורי האימון של שדה חיפה. שימו לב, מבחינת הרגישות זה משול לטיסת שבת מוקדמת בגובה 100 רגל מעל אודים... בבקשה תתעדכנו לגבי נושאים אלה ברונית או בהדרים, או פשוט צרו קשר איתי או עם גיל ונשמח לעזור, לספר, לתדרך, וכמובן לארח.

למעלה