הפמליה של הפורום - שאלון

Reshefgarcia

New member
הפמליה של הפורום - שאלון

ננסה להתחיל מסורת חודשית שכזאת...שאלון,כל פעם השאלות שיעלו לי בראש
השתתפו בהמוניכם... והפעם,שאלון חורפי :
שם :
סרט אחרון שראיתי בקולנוע :
שיר השבוע/חודש :
דמות אהובה :
ציטוט השבוע/חודש שלי :
חורף או קיץ?
פופקורן או במבה?
פוך או שוקו חם?
בילוי חורפי מועדף :

Reshefgarcia

New member
מתחיל את השרשרת

שם : רשף גיל : 28 סדרות אהובות חוץ מהפמליה :אבודים,24,ורוניקה מארס,נמלטים,STUDIO 60,ועוד המון סרט אחרון שראיתי בקולנוע : דז'ה וו - מומלץ,למרות הקיטשיות שיר השבוע/חודש : REVIELLE - WHAT YOU GOT? דמות אהובה : טרטל - כי הייתי צריך מישהו כמוהו ליומולדת לא מזמן ציטוט השבוע/חודש שלי : "MADNESS? THIS IS SPARTA !" (מתוך הטריילר לסרט 300) חורף או קיץ? חורף,בגדול פופקורן או במבה? ביסלי גריל פוך או שוקו חם? פוך בילוי חורפי מועדף : לישון,והרבה !

היי..

היי אני חדש פה,הממ את הפמליה הכרתי ממש לפני יומיים, בינתיים ראיתי רק את העונה הראשונה וחצי מהשנייה..בHOT VOD עד עכשיו אני ממש ממש אוהב את התוכנית,אחלה תוכנית חח הממ, סתם נענה על השאלון שם:ניל גיל:14 וחצי סדרות אהובות חוץ מהפמליה:הממ..הסופרנוס,חברים,נשואים פלוס,ולא זוכר חח סרט אחרון שראיתי בקולנוע:זה היה מזמן, לא זוכר שיר השבוע/חודש:Traffic - Say Your Love Traffic - Heart Of May דמות אהובה:דרמה, אני חושב.. ציטוט השבוע/חודש שלי:"אני אקח כעך,תן לי כעך!" חורף או קיץ?:חורף פופקורן או במבה?:פופקורן פוך או שוקו חם?:שוקו חם..שוקו בכללי חח בילוי חורפי מועדף:הממ..להתקרבל במיטה ולראות TV נראה לי..

למעלה