הפלקון וחייל החורף פרק 2🦅❄⛄

didalf

Well-known member
עדי הסיכומים שלך ממש טובים זה עוזר לי לזכור יותר טוב מה היה בפרק.

באקי חתיך.
סאם ובאקי הם צמד מגניב.
נכון ונכון.

כנ"ל- ולא רק מה המניע, מה כל הסיפור שלו ומה הוא עשה שם. כל מה שאני זוכרת זה שהוא היה הנבל, אבל חוץ מזה אני לא זוכרת כלום עליו, וגם זה לקח לי שניה להיזכר. לשניה הייתי כזה הוא דה פ** איז זימו? ואז הייתי- אההה נכון. קיצור אשמח לריענון.
בהמשך למה שכתבתי ליעל:
כל המשפחה שלו נהרגה בבלגן שהאוונג'רס עשו בסוקוביה - אבא שלו, אשתו והבן שלו. אז הוא רצה לפגוע בהם בחזרה מבפנים. במקום להלחם בהם מבחוץ מה שיחזק אותם לקרוע אותם מבפנים שילחמו אחד נגד השני וזה בדיוק מה שהוא עשה.
והוא השתמש בבאקי לעשות את זה.
אחרי ההרס בסוקוביה ועוד בלגן שטים קאפ עשו בארץ אפריקאית שגרם למוות של משלחת מווקנדה (שוונדה גרמה לו בנסיון להציל את קאפ מפצצה, ולכן אחד אחת הפרסומות שלה היה למגבות נייר לאגוס (שם העיר) - "כשעשית בלגן שלא התכוונת אליו").
בכל מקרה בעקבות זה נוצרו הסכמי סוקוביה שנועדו להגביל את הנוקמים וקאפ סירב לחתום וטוני רצה לחתום. באירוע החתימה באו"ם זימו התחפש לבאקי ועשה פיגוע שהרג את המלך של ווקנדה ובעקבות זה באקי הפך למבוקש.
קאפ וסאם ניסו להציל אותו והתפתח מרדף ובסוף כולם נתפסו. זימו בינתיים הרג את הפסיכיאטר שאמור היה לדבר עם באקי והתחזה אליו. כשהוא דיבר איתו זימו דאג להפסקת חשמל ואז השתמש במילות הקוד של באקי ברוסית כדי להפעיל את חייל החורף ולהוציא ממנו מידע על משהו שקרה ב16.12.91. בלגן בלגן בלגן מכות שדה תעופה בסוף כולם מגיעים לסיביר איפה שיש עוד חיילי חורף מוקפאים שבאקי וקאפ מאמינים שהמטרה של זימו היא להעיר אותם.
אבל המטרה שלו היא שבדיוק קאפ טוני ובאקי יגיעו לשם. מסתבר שהוא הרג את החיילים הקפואים האחרים. הוא מראה להם קלטת מאותו תאריך 16.12.91 שבה באקי הורג את ההורים של טוני. מה שכמובן גורם לטוני לרצות להרוג את באקי וקאפ ובאקי שניהם נלחמים בטוני. בסוף הם מנצחים ובטוני נשאר שם בודד ומוכה. זימו ניצח. הוא קרע את הנוקמים מבפנים.
ואז כשהוא מנסה להתאבד הפנתר השחור עוצר אותו. בסוף הוא נכלא ע"י האו"ם/CIA במתקן שמור מאד.

didalf

Well-known member
בהמשך למה שכתבתי ליעל:
כל המשפחה שלו נהרגה בבלגן שהאוונג'רס עשו בסוקוביה - אבא שלו, אשתו והבן שלו. אז הוא רצה לפגוע בהם בחזרה מבפנים. במקום להלחם בהם מבחוץ מה שיחזק אותם לקרוע אותם מבפנים שילחמו אחד נגד השני וזה בדיוק מה שהוא עשה.
והוא השתמש בבאקי לעשות את זה.
אחרי ההרס בסוקוביה ועוד בלגן שטים קאפ עשו בארץ אפריקאית שגרם למוות של משלחת מווקנדה (שוונדה גרמה לו בנסיון להציל את קאפ מפצצה, ולכן אחד אחת הפרסומות שלה היה למגבות נייר לאגוס (שם העיר) - "כשעשית בלגן שלא התכוונת אליו").
בכל מקרה בעקבות זה נוצרו הסכמי סוקוביה שנועדו להגביל את הנוקמים וקאפ סירב לחתום וטוני רצה לחתום. באירוע החתימה באו"ם זימו התחפש לבאקי ועשה פיגוע שהרג את המלך של ווקנדה ובעקבות זה באקי הפך למבוקש.
קאפ וסאם ניסו להציל אותו והתפתח מרדף ובסוף כולם נתפסו. זימו בינתיים הרג את הפסיכיאטר שאמור היה לדבר עם באקי והתחזה אליו. כשהוא דיבר איתו זימו דאג להפסקת חשמל ואז השתמש במילות הקוד של באקי ברוסית כדי להפעיל את חייל החורף ולהוציא ממנו מידע על משהו שקרה ב16.12.91. בלגן בלגן בלגן מכות שדה תעופה בסוף כולם מגיעים לסיביר איפה שיש עוד חיילי חורף מוקפאים שבאקי וקאפ מאמינים שהמטרה של זימו היא להעיר אותם.
אבל המטרה שלו היא שבדיוק קאפ טוני ובאקי יגיעו לשם. מסתבר שהוא הרג את החיילים הקפואים האחרים. הוא מראה להם קלטת מאותו תאריך 16.12.91 שבה באקי הורג את ההורים של טוני. מה שכמובן גורם לטוני לרצות להרוג את באקי וקאפ ובאקי שניהם נלחמים בטוני. בסוף הם מנצחים ובטוני נשאר שם בודד ומוכה. זימו ניצח. הוא קרע את הנוקמים מבפנים.
ואז כשהוא מנסה להתאבד הפנתר השחור עוצר אותו. בסוף הוא נכלא ע"י האו"ם/CIA במתקן שמור מאד.
תוספת קטנה על זימו:
באקי אמר שזימו יודע הכל על היידרה ולכן הם פונים אליו - וזה נכון.
אחרי שנאט שחררה את כל המידע על היידרה לעולם בחייל החורף זימו אומר שהוא חקר את היידרה ופיצח את הקודים. ככה הוא גילה על הרצח של ההורים של טוני ואיך להפעיל את באקי וכל זה.

keren or5

Well-known member
תהיי לי בריאה איך את זוכרת את כל זה. שאלה, באקי היה בקפטן אמריקה הראשון? אני רוצה לראות שוב את כל הסרטים עם באקי (אני בטח לא אצליח, אבל לרצות לא עולה כסף).

didalf

Well-known member
תהיי לי בריאה איך את זוכרת את כל זה. שאלה, באקי היה בקפטן אמריקה הראשון? אני רוצה לראות שוב את כל הסרטים עם באקי (אני בטח לא אצליח, אבל לרצות לא עולה כסף).
ראיתי מליון פעם כולל לפני שבוע כשהיה שוב ביס|חבול|
ובאקי בהחלט היה בקפטן אמריקה הראשון. המקום היחיד שהוא הוא היה בו רק באקי ולא חייל חורף שטוף מוח או חייל חורף לשעבר מלא בטראומות.
כל הסרטים עם באקי זה קפטן אמריקה 1,2,3 והנוקמים 3+4

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי עכשיו ראיון עם השחקן שמשחק את...
קפטן אמריקה החדש
ומסתבר שהוא הבן של קורט ראסל. ששיחק את אבא של סטארלורד בשומרי הגלקסיה 2. מאוד מגניב.
עכשיו רק צריכים להביא את גולדי הון וקייט האדסון כדי לעשות מפגש משפחתי

רוב הזמן נח

Well-known member
אני מנחש לאן הסדרה תתקדם..

אז יש כבר חיילי על נוספים. אז כנראה מצאו שיטה כמו שעשו לקפטן אמריקה או משהו דומה. אני מנחש שבסוף הפלקון יעבור את התהליך הזה ובסוף יהיה באמת קפטן אמריקה החדש עם הכוחות שלו. או משהו דומה אחר.

למעלה