הפלה מאיימת

אורנה341

New member
הפלה מאיימת

אתמול התעוררתי בשעה 2 בלילה וגילתי שאני מדממת( שבוע 12 ) . לא סתם ממש דם . ארזנו את עצמנו אני והבעל ונסענו למיון .

לשמחתי יש דופק וצוואר הרחם סגור . נשלחתי אחר כבוד לשבוע מנוחה בבית .

במהלך היום הדימומים פחתו ונהפכו לכתמים חומים מועטים

המנוחה בבית לא עושה לי טוב . אני עסוקה במחשבות כל היום ובבחילות הבלתי נגמרות .
האם לעוד מישהי היה

למה הניסים והנפלאות האלה כל פעם מחדש ? ואי אפשר "להנות "
רק מהחרדות עצמן .....
סתם בא לי לפרוק , אף אחד בסביבה הקרובה לא יודע על ההריון ואין לי את מי לשתף .....

תודה

ספרקית

New member
תרגישי טוב

מאוד מבאס שההריון לא יכול לעבור בשקט

מאחלת לך שזו תהיה ההלחצה האחרונה בהריון הזה ושההמשך יהיה בריא, תקין ורגוע.

נתקלתי בהרבה מקרים של דימומים בהריון. בחלקם גילו מאוחר יותר שהשיליה קרובה לפתח ולכן יש דימומים (וההריונות הסתיימו בצורה תקינה לגמרי), בחלקם היה מדובר בהמטומות ברחם שפשוט יצאו החוצה (וגם אז זה היה תקין). יש המון המון סיבות ולהרבה מהן אין השלכות על המשך ההריון.
בכל מקרה, זה לגמרי לא כיף. זה מלחיץ מאוד

תנוחי הרבה ותנסי למצא תעסוקה לימים אלו (ספר טוב? סרטים?).

שולי ג

New member
מאוד מבאס, אבל לי הרופא במיון אמר

כשהגענו עם דימום, שזה לרוב לא אומר כלום. מחזיקה לך אצבעות

אורנה341

New member
שולי

ברגע שראיתי שיש דופק . נרגעתי מאוד . מעולם לא הגעתי לשלב כזה מתקדם בהריונות שלי כך שהכל כל כך חדש לי

גם הרופא שידר את התחושה הזו שזה כנראה כלום .

תודה על האצבעות ומחזיקה בחזרה
אורנה

מקוםבלב

New member
היי,

אם המנוחה עוזרת זה מה שחשוב.
הרבה פעמים יש דימומים בהריון ולכן צריך להיות בהשגחה ובמנוחה.
מאחלת שהכל ימשיך בטוב.
תחזיקי מעמד.

אורנה341

New member
תודה רבה

הדימום כמעט נפסק לחלוטין . ביום ראשון אני אהיה שוב אצל הרופא . אבלבנתיים יש דופק וזה מה שחשוב !!!

שבת שלום

ninush3

New member
שיעבור בשלום

יקירה,
רכבת הרים שכזו. מקווה שיהיו לך ימים שקטים של רק חרדות... בלי מציאות מתממשת.

לי היה, רוצה להרגיע

אחרי שכבר ראיתי דופק בשבוע 6, פתאום בשבוע 7 נהרות של דם. טסתי לחדר מיון והיה דופק חזק ותקין לשבוע. שלחו אותי לנוח שבוע בבית ולשתות הרבה וקראו לזה הפלה מאימת.
נוצרה ברחם המטומה (שטף דם) שלא יודעיןם ממה הוא נגרם, הרופאה אמרה שבשלושים אחוז מההריונות יש דימומים כאלה.

הריון נמשך אח"כ תקין לגמרי (ונגמר מסיבה אחרת לגמרי בשבוע הרבה יותר מתקדם)
מקוה שגם אצלך ימשיך תקין
ויסתיים בידיים מלאות

אורנה341

New member
תודה על ההרגעה

הדמום נעלם וההפרשות החומות ממש מינוריות ואני חשה בטוב . מחר יש לי את השקיפות + בדיקה של הרופא ואני מקווה לראות שוב דופק ( ראינו ביום חמישי ) ושהכל בסדר .

אני מניחה שכל הריון הוא סרט אחר .

מצטערת לשמוע על האובדן
שחווית ומקווה לבשורות טובות אצל שתינו

שבוע טוב

אורנה

אורנה341

New member
מעדכנת בחזרה

ברוך השם הכל היה בסדר . דבר ראשון וידאנו שיש דופק . אני עדיין עם הפרשות חומות . השקיפות יצאה מעולה 0.07 מ"מ.
מרוב הפחד לא יכולתי להסתכל על המסך של המוניטור כשהרופא הסביר . הסתכלתי על בעלי והבעות פניו כי הוא היה יותר מפוקס ממני ולפי זה הבנתי שאנחנו בכיוון הנכון .

וזהו , חזרנו הבייתה ואני מרוב העייפות של ההתרגשות נרדמתי מיד ובארבע בבוקר התעוררתי וכעסתי על עצמי למה לא נהנתי מהבדיקה . אבל מה לעשות " הגיבנת" שיש עלי היא לא קטנה .

עדיין לא סיפרנו להורים וגם מזה אני חוששת כאילו כשמספרים יותאים בהצהרה וזו המשימה שלי להשבוע ....

תודה לכולכן על הדאגה על האצבעות ......

אורנה

ninush3

New member
מתי מספרים

אוי אנ יכל כך מזדהה איתך בעניין לספר זה לצאת בהצהרה...
היום בשבוע 13 סיפרתי לאמא שלי- היא שמחה עבורי ואמרה שהיא שמחה שהחלטתי חיובי לגבי ילד נוסף. נישקה אותי וברכה אותי והיה לה ברור שלא מספרים לחבר'ה.
מבחינתי יכולתי לחכות עוד ועוד אבל רציתי שאמא שלי תהיה שותפה לעייפות שלי ולמצב שלי. קצת אמפטיה מאמא לא תזיק- לא שהיא כל כך אמפטית אבל לפחות ניתן לה הזדמנות להיות אמפטית- והיא היתה=יש!
אוהבת להיות כאן

למעלה