הפיתות של קרין

ZINGER777

New member
הפיתות של קרין

לפני שבוע קניתי אצל קרין (הניק שלה בפורום - מטעמי קרין) 10 פיתות. חיפשתי ברחבי כפ"ס חומוס נ"ג. מסתבר שביום שישי בכפ"ס אין מקום נורמלי אחד שמוכר חומוס נ"ג. (הכל "אחלה" \:) בשבת בערב הלכתי לסופר וקניתי חומוס. כשחזרתי לבית, הייתי חיממתי 2 פיתות דקה במיקרו והן היו חמות. תלשתי חתיכה מהפיתה, דחפתי לחומוס, שמתי בפה, איזה ת-ע-נ-ו-ג! כל כך טעים! זה רך וחמים בפה.. בשלב הזה הייתי חייב לראות עד כמה הפיתה נקרעת והייתי די פסימי. פתחתי את הפיתות לאט לאט מניסיון עבר עם פיתות של חברות עם ותק גדול יותר. והפיתה... הפיתה... לא (עם כל סוגי ההדגשות ל"לא") נקרעת בכלל! לא קצת, לא בקצה, לא באמצע, לא מקרים מיוחדים. לא נקרעת בכלל! ניסיתי אפילו קצת לקם את הפיתה ולהגיע איתה לזוויות שפיתות לא אמורות להגיע אליהן והיא לא נקרעה! ישר מרחתי בפנים חומוס ושמתי שניצל של אמא, הוספתי קצת קטשופ למעלה ואני מוכרח לציין - זה היה כל כך טעים שלא ידעתי אם להפשיר עוד פיתה וסתם לנגב חומוס או להשאיר לאח"כ.. למחרת בבסיס חיממתי עוד 2 פיתות וכמו גבר, ניגבתי חומוס כמו שצריך. עם פיתה חמימה שלא נקרעת סתם. פשוט תענוג. מומלץ בחום! את הפיתות אפשר כרגע לקנות (יחד עם עוד מוצרים) בקניון "ערים" בכפ"ס בימי שישי משעות הבוקר המוקדמות ועד הצהריים. חבילה של 5 פיתות עולה 15 שקל (שווה כל שקל) ניתן גם להזמין דרך האתר

נראה ממש מפתה

אני הרבה בכפר סבא, אז הוספתי לספר טלפונים של "עסקים ללא גלוטן" שלי לנוחות שאר הגולשים בפורום אתם מוזמנים להעתיק מטעמי קרין - פיתות פיצות קרמבו רוגלך עוגות קרואסון גביניות ללא גלוטן - קניון ערים כפר סבא 057-3958326 karin1-10x.co.il רצוי להוסיף את האתר לאתרים של הפורום ושיהיה להם בהצלחה ובפעם הבאה שאני נוחת באיזור נכנס לטעום

amysh

New member
גמאני קניתי פיתות שלה והן אכן לא נקרעות

קרין ממליצה לחמם אותן במחבת, טרם ניסיתי, אני כל פעם מתעצלת ומחממת במיקרו- הכי קל. הן באמת לא נקרעות וגם משביעות. וזינגר- שניצל של אמא שלך טעים תמיד, בכל סוג של לחם...

אריק 221

New member
לא רק פיתות!!!

חבר'ה, לא מדובר רק בפיתות. היא עושה ג'חנונים נהדרים, בייגלים נהדרים ועוד מלא דברים. אבל מה שנכון נכון, הפיתות שלה זה באמת גולת הכותרת, אפשר לנגב חומוס כמו שצריך או לאכול מנה פלאפל בלי שהטחינה תנזל מהפיתה כמו גג דולף. מומלץ מאוד לנסות גם את הרביולי שלה. המחרים דרך אגב, סבירים לגמרי. זה ממש נחמד שאנשים פרטיים מזון לל"ג ולא צריך לסבול את הטעם והמחירים של החברות הגדולות.

emmor

New member
אפשר להקפיא? הכוונה האם טעים לאחר הפשרה?

אנחנו רחוקים מכפר סבא אז אם אסע אקנה כמות לפריזר. הצליאקי ביקש היום פיתה וחדלנו לקנות לאור התפרקותן.. תודה

למעלה