הפיתוי

וייפי

New member
הפיתוי

מי שיכול להסביר לי מה סיפור של הסוס"שוקולד" מהפיתוי ולמה כולם מתים להרעיל אותו?מה יוא עשה להם!מסכן!כפרה עליו! תודה מראש ורציתי גם לדעת מה הסיפור של המשרתת האדמונית של ססיליה?האם היא רצחה את אלאונורה או שסיליה רצחה אותה?ומי זאת אלאונורה בכלל?

הסבר:../images/Emo58.gif

קודם כל מריאנו רוצה להרעיל את שוקולד בגלל שהוא רוצה לדפוק את פדרו ומשהו כזה כדי להעיף אותו מהחווה. ססיליה רצחה את אלאונורה, וכרמן המשרתת האדמונית, יודעת על כל זה, באותו יום שססיליה רצחה את אלאונורה, היא גם סיממה את אמא של מריסול (שחכתי איך קוראים לה), אז אמא של מריסול שחכה מה היה באותו היום וחושבת שהיא רצחה את אלאונורה, וססיליה יודעת שזה לא ככה ומפילה עליה את כל התיק......... דבר שלישי אלאונורה היא אמה של אנה לאורה....... מקווה שהבנת........ שני

וייפי

New member
תודה אבל לא ממש הבנתי

למה ססיליה רצחה את אלאונורה?מה היו מניעה למעשה? ואיך בדיוק היא הצליחה לגרום לאמה של מריסול לחוש כאילו שהיא הרגה את אלאונורה? וסתם כהערת אגב-שמתי לב שלאורך הפרקים אנה לאורה מסתובבת כל היום באחוזה באפס מעשה וכל שנייה טופסת את פדרו עושה מעשה שלא היה אמור לעשות עם מריסול !שתעשה משהו מועיל באחוזה!כבר את מריסול מראים לעיתים אופה עוגה ורק אנה לאורה מסתובבות כל היום כמו סביבון!וגם הפוני שלה-כל הזמן נכנס לה לעיניים!לה הגיע הזמן שתספר אותו!

קודם כל......

אני לא ממש יודעת למה היא רצחה אותה, ודבר שני היא סיממה את מרסדס אמש של מריסול ואמרה לה כל מיני שטויות כאלה כדי שהיא תחשוב שהיא רצחה אותה..... אה ודרך אגב את צודקת בקשר לאנה לאורה, לא מספיק שהיא מסתובבת כל היום עם חוסר מעש היא גם מנקצת לפדרו מעלילה לו דברים מאשימה אותו וכו´ לא חסר כל היום היא מחפשת למי לתת הרצאות האמת שאני רוצה שפדרו יתחתן עם מריסוללללל בגללה וגם בגלל חוליטה החמודה והמסכנה......

הסוס ומעלליו

תאמיני לי שניסיתי לראות את הסדרה הזו... כמובן... בגלל פדרו...
אבל התייאשתי הסדרה הזו מטומטמת להפליא! לא מבינים שם כלום אני התייאשתי תתיאשי גם את! בהצלחה!

למעלה