הפינה של NE RO

מרי לי

New member
הזמרים הם לא קבועים

הפינה קבועה NE RO מחליט מה נכנס לשם - תהיי נחמדה אליו

ne ro

New member
La nouvelle chanson française

השנה הסטאר אק מתמקד ( איך לא) בדור החדש של השאנסונרים. אז תצפר לראות הרבה את בנאבאר ואת בנג'מה ביולה

ne ro

New member
דניאל לאוואה

מכירים את השיר שלו ILS S'AIMENT ? אז פעם ראיתי גרסה זוועתית ב -TF1 של לארה וקולדיה מייר לשיר הזה בספיישל לכבוד ז'אן מארי ביגארד
תשמעו את המלים: Ils s'aiment comme avant Avant les menaces Et les grands tourments Ils s'aiment tout hésitants Découvrant l'amour Et découvrant le temps Y a quelqu'un qui se moque Qui se moque de moi Se moque de qui Ils s'aiment comme des enfants Amour plein d'espoir et impatient Et malgré les regards remplis Qui leur disent le désespoir Malgré les statistiques Ils s'aiment comme des enfants Enfants de la bombe Des catastrophes De la menace qui gronde Enfants du cynisme Armés jusqu'aux dents Ils s'aiment comme des enfants Comme avant les menaces Et les grands tourments Et si tout doit sauter S'écrouler sous nos pieds Laissons-les, laissons-les Laissons-les s'aimer

AdiGoldman

New member
השיר עצמו דווקא

שיר יפה ולארקה שרה את השיר הזה גם עם אנטוני קוואנה וזה היה יותר יפה

ne ro

New member
לא זוכר

אבל אני מכיר את אנטוני. קומיקאי וזמר מאוד מוכשר.

ne ro

New member
אגב דניאל

אני כבר שנים מחפש את ההופעה שלו בבובינו ובאולימפיה יש לך אותה?

מרי לי

New member
השיר הזה זוועתי איך שהוא שר אותו>>>

אבל הגרסה של ברונו פלטייה מאוד מאוד מאווווד יפה.... יש לי איפהשהו את זה .... זה חצי שיר שנקרא AIMONS NOUS ואח"כ IL S'AIMENT (אני לא זוכרת אבל הוא שר אותו או עם איזבל או עם נטשה.... לא זוכרת כבר עם מי מהן(או מישהי אחרת .... מזמן לא שמעתי)

ne ro

New member
עוד משהו

החלטתי שהסטאר אק הצרפתי יותר נורמלי מהקנדי
בכל מקרה- תוכנית דפוקה אבל לפחות יוצא משהו טוב מצפייה בתוכנית- אני מכיר המון שירים חדשים בצרפתית

למעלה