הפינה של שרון

sharwan

New member
הפינה של שרון../images/Emo68.gif

טוב- מכיוון שניהיה פה ממש [אבל ממש!!] שומם, החלטתי לעשות פינה [כן, שבועית
]. שם מלא: איזור מגורים: גיל: תמונה: ועכשיו.... בגלל שיש מלא אנשים עצובים פתאום [
] זאת תהיה הפינה: אתם צריכים לכתוב: 5 דברים שמעיקים עליכם בתקופה האחרונה ו-5 דברים שמחזיקים אותכם כמובן, שאם יש יותר או פחות- לכו על זה. אבל זאת הפינה בעיקרון
המטרה: לשתף את חברי הפורום בדברים שמציקים לנו [ככה נוכל לתמוך אחד בשני ולהתקרב יותר]. וגם למצוא נקודות אור בתקופה ולעודד את עצמנו. מי חכמה, מי? ברור שאני. OK GO!

שרון החכמה!

שם מלא: נופרץ. איזור מגורים: באר-שבע. גיל: 15 וקצת. תמונה: שמעיקים- המשפחה בעיקר. החברות. חוסר שקט. בלאגן בהכל! הביטחון העצמי. שמחזיקים- מוזיקהמוזיקהמוזיקה. המחשב הזה,למרות שקצת נמאס לי ממנו. הדיאטה
המסגרת הזאת של הלימודים. זהו.נראהלי. רעיון מצויין שרון..

בא לי../images/Emo3.gif

שם מלא: הילה/ הילי זקס.
איזור מגורים: צפון, כרמיאל. גיל: 17 וקצת.. תמונה: ___________________ 5 דברים שמעיקים עלי: - הלחץ של הלימודים - בן אדם מאוד מסיים שאני מאוד שונאת. - אבא שלי :/ - התסבוך של עצמי עם עצמי.
דברים שמחזיקים אותי: - מוסיקה מוסיקה מוסיקה
- אמא שלי - החברים שלי, אבל לא כולם. - שעות ארוכות מול המחשב... - הופעות [למרות שיוצא לי להגיע לקצת
] פינה ממש טובה לדעתי, שיהיה סופ"ש נעים ורגוע לכולם...

shahar1989

New member
..

שם מלא: שחר גל איזור מגורים: עמק-חפר גיל: 18 5 דברים שמחזקים אותי - בני המושבים - מוזיקה. - הכיתה שלי [תאמינו או לא. אין אנשים כמוהם] - סופי שבוע - מפזר חום שיש לי בחדר. 5 דברים שמעיקים עליי - המחלות שבאות והולכות ממני כל הזמן שגורמות לחורף להיות גם רע
- ועדת נוער במושב שלי - המחנכת שלי - ארומה בצומת רופין, שגורם לי לשבת פחות ופחות בכיתה - געגועים - מבחנים

האגוש

New member
../images/Emo23.gif!

תתחברי למסנג'ר קופה
אני צריכה לספר לך דברים!!

האגוש

New member
שרון החכמה ../images/Emo9.gif

והמושלמת!!!
איזה רעיון נפלא לפינה! שם מלא: הגר חיו איזור מגורים: הוד השרון גיל: 18 תמונה:
המעיקים:
- אנשים. - התלבטויות. - אני מאוד רוצה לטוס ואין עם מי. - זלזול, קטנוניות וחוסר הערכה של אנשים. אמרתי כבר אנשים? - שאני צריכה להחליף את לוח דצמבר בלוח ינואר, אבל אהבתי כ"כ את לוח דצמבר!!! :(
המחזקים:
- אנשים. - מוזיקה [גיטרה, דיסקים, אייפוד באמצע כל הרעש, סיבובים באוטו באמצע הלילה עם דיסק אהוב. מה לא?]. - הופעות [כי מגיע להן סעיף משל עצמן]. - נחנח. - יואב.

sharwan

New member
אני שמחה שאהבתם, ועכשיו... אני../images/Emo9.gif

שם מלא: שרון. איזור מגורים: בנימינה. גיל: 18 וכמה חודשים. תמונה: ----> 5 דברים שמעיקים עלי בתקופה האחרונה: - לא בא לי להיות מקום שני. שוב ושוב ושוב. - אני מתגעגעת אליו, ואולי קצת אליה. - אני צריכה עבודה קבועה. - רבתי עם חצי מהחברים שלי. - לא טוב לי. 5 דברים שמחזיקים אותי: - *איל. - מוזיקה. - הפורומים [עברי ויואב] והאנשים שמאחוריהם [אתם]. וזהו. אני צריכה אהבה.

../images/Emo9.gif

שם מלא: ענבר המלכה איזור מגורים: שפלה גיל: 17 וחצי תמונה: שיאללה איזה ישן
5 דברים שמעיקים עליכם בתקופה האחרונה - אמא אין כסף אין עבודה המון מחשבות על הגרעין ביצפר ו-5 דברים שמחזיקים אותכם - מוזיקה שינה שחר דפני בני המושבים

בת 1986

New member
כל הכבוד לשרון../images/Emo24.gif

שם מלא: חיה איזור מגורים: צפון גיל: טוונטי וואן תמונה: נמנמ 5 דברים שמעיקים עליכם בתקופה האחרונה - אהבה - כסף - משפחה - קור - דת ו-5 דברים שמחזיקים אותכם - אלוקים - חברים - אמא - אמונה - תקווה(?)

mazalika7

New member
מושלמת שלי!../images/Emo99.gif

אני באמת צריכה את זה עכשיו! שם מלא: מזל. איזור מגורים: נתניה. גיל: 20. תמונה:
5- דברים שמעיקים: * הצבא! * לחץ בכסף. * אח שלי. * אני חייבת עבודה! * והפחד מהשיחרור. 5- דברים מחזקים: * אנשים מסויימים * מוזיקה * בני, החתול שלי
* אסף * והמחשבה, שבקרוב, אהיה אזרחית!

בלו בלו בלו

שם מלא:יעל טרגר איזור מגורים:כרמיאל גיל:16 וכמעט עשרה חודשים
תמונה: אני על המחשב הגרוע שאין בו תמונות.. ומשהו שמעיק... לימודים.. באמת שזה נוראי.. גם אין לי כ"כ חשק כבר לעבודה.. זה מתיש=\ וביטלתי למורה שלי לנהיגה שיעור כפול באותו יום.. והוא ממש כעס עליי.. ועכשיו אני מפחדת לקבוע איתו שיעור מחדש:S וזהו בערך.. ומשהו שמחזק אותי? ממ.. עברנו לטלפון של הוט ופתאום גם יש לנו ערוצים נוספים בטלוויזיה [עד עכשיו חייתי על ערוץ 1 ו2=\] וממ.. חברות.. ומוזיקה.. ואוכל

מי חכמה מי../images/Emo35.gif

שם מלא: אתי
איזור מגורים: צפון חע גיל: 20 תמונה: שיהיה 5 מעיקים
חוסר עבודה .. צריך ללכת ללשכה ביטוח לאומי וכאלה .. איכס! אמא- תודו שזה מעיק! החור שאני גרה בו הקור חצילים! וזהו. נראה לי.. 5 בסבבה
מוזיקה!! קניית דיסקים
אהה בקרוב.. מחשב חברים הופעות!

amitshilo

New member
הלו חבר'ה../images/Emo9.gif

שם מלא: עמית שילה. איזור מגורים: גליל מערבי. גיל: 13וחצי. תמונה: הזאתי שאני מלא זמן מנסה להעלות שנים. ערב מחול 2007:)
מעיקים: אני לא מגיעה להופעה. כסף, זה תמיד מעיק. העיתון של בי"ס, בעיות וזה. ו...אממ..זהו. על שאר השטויות כמו: אני לא רוקדת טוב ואני לא יפה אני מתגברת די בקלות.
מחזקים: מוזיקה מחול חברים טובים...אתם וכאלה
הפורומים. באמת, מאוד מחזק. משפחה. טיולים. קפה אני פוגשת את אורי ביום שישי! [אז מה אם יצא לי שמונה במקום חמש!] אה כן, אם שאלתם את עצמכם למה לא הדגשתי את המעיקים, זה בגלל שלא צריך להדגיש אותם!

amitshilo

New member
עכשיו כולנו נגיד ביחד:

"אנחנו אוהבים אותך עמית, למרות שאת מטומטמת!"

למעלה