הפינה החודשית: UP&DOWN-אפריל 2021

• פותח הנושא snirf
  • פורסם בתאריך

snirf

Active member
תזכורת: בכל סוף חודש נעשה סקירה של כל הסדרות שצפינו בהן באותו החודש באופן הבא:
(y)UP- סדרה אחת שהתבלטה מעל כולן מבחינתכם באותו החודש ומגיעה לה הרמה (הפתיעה/מתחה/ריגשה-וכל דבר חיובי אחר)
(n)DOWN- סדרה אחת שהתבלטה מעל כולן מבחינתכם באותו החודש ומגיעה לה הורדה (אכזבה/שעממה/הרדימה- וכל דבר שלילי אחר)

📣שימו לב- כדאי לציין האם מדובר בבינג' של סדרה שעשיתם באותו החודש או שמדובר בפרקים בהתאם לשידור בטלוויזיה/חו"ל למשל וכו'...

המטרה של הפינה היא לעורר שיח/הזדהות בקרב צופים של אותן הסדרות, וכן להוות המלצה/דיס-המלצה לכאלו השוקלים לצפות בסדרה כזאת או אחרת וטרם עשו זאת.
אז...פשפשו בזיכרון או הוציאו את רשימת הסדרות החודשית שלכם(אם אתם מתעדים כמוני)-והגיבו😎

dilia snake

Well-known member
(y)חוק וסדר מדור מיוחד+פשע מאורגן.

(n)NCIS לוס אנג'לס ורשת CBS באופן כללי.

מילי08

Well-known member
בדיוק אתמול חשבתי על הפינה :-):
|כן| - למרות האכזבה מהסוף, אני אציין את וונדהויז'ן כי רוב הזמן היתה מעולה
|לא| צל ועצם - לא ענתה על הציפיות שלי ונשארה קצת בנאלית בעיני.

מציינת שראיתי גם את סוכן חשאי בסלקום טיוי (לא זוכרת את השם האנגלי - intelligent אולי) והיה לא רע. אני פחות אוהבת סדרות שמלעיגות את הדמות הראשית אבל בסוף היא היתה חביבה

didalf

Well-known member
|כן|כיוון שהפלקון וחייל החורף (|מאוהב|) זה האובייס ובמילא כל מי שקהל היעד שלה פה צפה בה נראה לי, אני אבחר בהמפקדת. אני לרוב לא רואה סדרות ישראליות אבל הביקורות + העובדה שזה היה נראה מזכיר את אפס ביחסי אנוש* גרמו לי לנסות והיא ממש טובה. עושה לי פלשבקים לטירונות אבל אחרי יותר מעשור זה בעיקר מצחיק.
*זה לא כזה מזכיר את אפס ביחסי אנוש חוץ מזה שזה על חיילות בנות. אם כי יש מצב שהטירוניות פה יהיו החיילות השבוזות והמיותרות בסרט בעוד איזה שנה.

|לא|אממממממ בלב כבד אני אומרת אבל Everything's Gonna Be Okay בכלל לא כיפית כמו אמה הרוחנית פליז לייק מי.

*בנוסף אל תאמינו למילי צל ועצם היא אחלה, והסוף של וונדהויז'ן יפה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|כן| הסדרה Invincible שאתם פשוט עושים טעות שאתם לא רואים. אפילו שקשה לי להסביר מה הופך אותה לסדרת גיבורי על פסיכית ונהדרת ומעל רוב השאר. אבל זה מה שהיא.

|לא| בלב כבד אני אומר את זה על שיימלס. שסיימה עונה ממוצעת (אם כי אני מודה שקשה לשפוט עם זה שרובה היה פרק לחודש) עם פרק סיום סדרה שהיה ממש מאכזב. כן היו בו גם כמה דברים טובים, אבל באופן כללי ממש מאכזב. כמעט גורם לי לחשוב שהיה עדיף אם היו מסיימים בסוף עונה 9.

|לא|אממממממ בלב כבד אני אומרת אבל Everything's Gonna Be Okay בכלל לא כיפית כמו אמה הרוחנית פליז לייק מי.
טוב, זה כבר היה ברור בעונה קודמת לדעתי שהיא לא עומדת ברמה של הסדרה הישנה. אבל אני דווקא יחסית בסדר עם העונה הזאת. או לפחות את שני הפרקים האחרונים יחסית אהבתי.
|כן| - למרות האכזבה מהסוף, אני אציין את וונדהויז'ן כי רוב הזמן היתה מעולה
לרגע לא הבנתי, ואז נזכרתי שראית אותה רק החודש.
ואני שמח שאת מעריכה אותה מספיק למרות הקשיים שהיו לך איתה.

didalf

Well-known member
|לא| בלב כבד אני אומר את זה על שיימלס. שסיימה עונה ממוצעת (אם כי אני מודה שקשה לשפוט עם זה שרובה היה פרק לחודש) עם פרק סיום סדרה שהיה ממש מאכזב. כן היו בו גם כמה דברים טובים, אבל באופן כללי ממש מאכזב. כמעט גורם לי לחשוב שהיה עדיף אם היו מסיימים בסוף עונה 9.

אל תאמינו גם לניק!

טוב, זה כבר היה ברור בעונה קודמת לדעתי שהיא לא עומדת ברמה של הסדרה הישנה. אבל אני דווקא יחסית בסדר עם העונה הזאת. או לפחות את שני הפרקים האחרונים יחסית אהבתי.
לאדעת אני קצת מכריחה את עצמי לצפות ונורא רציתי לאהוב אותה.

(y) everything's gonna be okay החמודה שאני משלימה ונהנית
(n) וונדה ויז'ן שהתחילה כהבטחה ולא התממשה.

Lhuna3

Well-known member
|כן| בוחרת גם בהמפקדת.
|לא| אני נאלצת לשים פה את לוציפר. רציתי להדלק עליו ולא הצלחתי, הוא לא מספיק סקסי בעיני (ובלי שהוא יהיה סקסי זה סדרה די גנרית ומשעממת ואפילו הייתי אומרת מיושנת לטעמי).

snirf

Active member
|כן|POWER-עונת הסיום
האמת שלא צפיתי ביותר מדי סדרות החודש כך שהיא די ברירת מחדל...למרות שהעונה הייתה די טובה והסוף היה ראוי!
בכללי כמו שכבר ציינתי בעבר- זאת סדרת פשע אנדרייטד כאן בארץ וכדאי לצפות בה
יש לה גם סדרות בת מתוכננות (אחת כבר עלתה בארה"ב)- ומקווה שגם הן יגיעו להוט =\

|לא|THIS IS US-עונה 5 (לפי הקצב, עד פרק 13)
העונה הזאת פשוט חלשה...וזה כ"כ מבאס כי 4 עונות היו טובות והם כן ידעו להפתיע ולא להישאר בקו לינארי
נראה לי שהשפעת הקורונה על הסדרה לא עשתה לה טוב וגם לא לקווי העלילה...
מחכה שהעונה הזאת כבר תסתיים ושבעונה הבאה היא תחזור לתלם

מילי08

Well-known member
*בנוסף אל תאמינו למילי צל ועצם היא אחלה, והסוף של וונדהויז'ן יפה.
תמיד תאמינו לי. אני מורה :-P:
|כן| הסדרה Invincible שאתם פשוט עושים טעות שאתם לא רואים. אפילו שקשה לי להסביר מה הופך אותה לסדרת גיבורי על פסיכית ונהדרת ומעל רוב השאר. אבל זה מה שהיא.
טוב נו, אני אתן לה צ'אנס מתישהו. אבל לא יודעת מתי
לרגע לא הבנתי, ואז נזכרתי שראית אותה רק החודש.
ואני שמח שאת מעריכה אותה מספיק למרות הקשיים שהיו לך איתה.
כן, אני late bloomer :-D
ותודה שאתה מבין לליבי ולא קוטל ישר כמו עדי B-|
(n) וונדה ויז'ן שהתחילה כהבטחה ולא התממשה.
כן... מבחינתי זה לא שהיא לא התממשה אלא הלכה לכיוון שהפך את הסיום לסתמי

כן... מבחינתי זה לא שהיא לא התממשה אלא הלכה לכיוון שהפך את הסיום לסתמי
בשבילי כבר מפרק 4 היא התחילה לאבד את ההבטחה.
לא ששלושת הפרקים הראשונים היו טובים, כן? הם היו כמעט נטו קומדיה (ולא קומדיה טובה), אבל רגעי הזליגה של המציאות לתוך וסטוויו היוו הבטחה לעלילה מרעננת.
במקום שהרגעים האלה יתגברו מפרק לפרק ויספקו את כל המידע הנדרש, קיבלנו בחצי מהזמן סרט מארוול גנרי בכל הסצנות שמחוץ להקס, ששבר שיאי קלישאות בפרק הסיום.

מילי08

Well-known member
בשבילי כבר מפרק 4 היא התחילה לאבד את ההבטחה.
לא ששלושת הפרקים הראשונים היו טובים, כן? הם היו כמעט נטו קומדיה (ולא קומדיה טובה), אבל רגעי הזליגה של המציאות לתוך וסטוויו היוו הבטחה לעלילה מרעננת.
במקום שהרגעים האלה יתגברו מפרק לפרק ויספקו את כל המידע הנדרש, קיבלנו בחצי מהזמן סרט מארוול גנרי בכל הסצנות שמחוץ להקס, ששבר שיאי קלישאות בפרק הסיום.
לא יודעת אם ענית על הסיכום החודשי, אבל דבר אחד אני יודעת עלייך - זה שאת ברוגז עם מארוול :-D

didalf

Well-known member
ותודה שאתה מבין לליבי ולא קוטל ישר כמו עדי B-|
לא קטלתי אותך רק הזהרתי אנשים לא להאמין לך:-P:
בגלל שעכשיו אני אוהבת אותך אני יותר עצובה שהתאכזבת מאשר כועסת כי אני רוצה שתהני כמוני.

(y) One punch man - פרקים לפי חשק
(y) מרוץ הדראג של רו פול, צפיות בינג', פרקים בודדי
(n) סברינה, התחיל מצוין, ממשיך משעמם

למעלה