הפינה ההזויה- ציטוטים שלא ישכחו (3)

nogao10

New member
הפינה ההזויה- ציטוטים שלא ישכחו (3)

אלוהה!! משום שלא נפתחה בזמן האחרון אף הודעה שהיא לא הציטוטים שלנו (מצחיק או עצוב?) אז אני מצ'פרת אותכם בעוד שרשור למען המטרה- צחקו על להקתנו המדהימה ככל יכולתכם...... אל תדאגו, זה ימאס לכם בקרוב, ואם לא- מצויין- יש לנו עוד שבוע ביחד.... חחחחחחח **************************************************************** לכל רגישות ג'ון, דיוויד, טיקו ויו- מצויין, תמשיכו ככה!!!!! לכל רגישות ריצ'י סמבורה, עזבו... הבן אדם נשוי
ריצ'י: היי, אנשים!! נחמד לראות את כולכם! דייב, לא ראיתי אותך איזה שבוע! התגעגעתי לבגדים שלי!
ג'ון: אם לומר את האמת, אתה באמת סקסי טיקו... ריצ'י: מה?????? ג'ון: אבל אל תדאגו, אם הוא יהיה יותר מידי סקסי תמיד אפשר לחתוך אותו מהתמונה דייב: אבל אז גם תחתוך אותי! ריצ'י: זאת לא תהייה אבידה גדולה לאנושות!
סטפ: כרגע זכית בפרס אבא! ג'ון: באמת ? איזה? יש לי הרבה... סטפ: את זה אני בטוחה שעדין לא קיבלת ג'ון: באמת? מה?? סטפ:האבא הגרוע ביותר בעולם!!
ריצ'י: הצילו... תסתיר אותי טיקו!! ווואי, טיקו, אתה ממש נמוך... ג'ון, תסתיר אותי..... ג'ון?? מה זה כולם נמוכים כאן??????
דייב: ג'ון, התחתנת איתה?? ג'ון: לא!!!!!!!! אתה היית יודע, דייב... דייב: אז למה היא מפחידה אותי עם סיפורים מ 'צעקה 3 ' ?? ג'ון: מה אני אגיד? צעקה 6,5,4,3,2 ו1 הם סרטי קומדיה יחסית למה שאני מרגיש עכשיו
ג'ון (חושב): מה? היא חושבת שאני באמת אשכב עם ריצ'י סמבורה?? והבגדים הזורחים?? והשיער הארוך?? והגוף ה.... הוא די סקסי.... לא, ג'ון, לא!!!
דייב: היי, ריצ'י, מה אתה קושר את עצמך? חושב שאני אשחרר אותך? חה, היית רוצה!! אה... למה יו נמצא כאן... עם מבט רצחני בעיניים? סליחה, מבט רצחני במשקפיים...?
דייב: אני ראיתי את הסבל בעולם, ונדרתי שבועה, לא לתת עוד לאיש ללכת עם בגדים שחורים... מהיום, הכל זוהר, נוצץ, חשוף.... חוץ מאשתך, ג'ון, אני ממש אודה לך אם תשמור אותה בבית ************************************************************************** חוץ מזה, אני מקדישה את הציטוטים כל פעם למישהו אחר, ישראלי, שעזר לנו- אז היום- תודה רבה לצביקה פיק, בזכותך הבדיחות לא ייגמרו לעולם, או כך נקווה!!!!!

m o r 1 0 2

New member
נוג,אחד המצחיקים ביותר../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo168.gif

וואו,אהבתי הכלל כולל הכל
באמת,הפעם זה היה ממש קורע
במיוחד ה-3 והחמישיXD נוג,אוהבת אותך

למעלה