הפינה הדו שבועית

שלי../images/Emo13.gif

השיר המפולפל שלי הוא..?scar tissue השיר הלא מפולפל שלי הוא..?just feel batter של סנטנה וסטיבן טיילר האלבום המפולפל שלי הוא..?mother's milk האלבום הלא מפולפל שלי הוא..?לד זפלין I שקיבלתי שלשום אמן השבוע שלי הוא..?אירוסמית' תמונת השבוע שלי הוא..?אין

LimRhcp123

New member
מג'דרה!

השיר המפולפל שלי הוא..? מממ... טייני דנסר?:) השיר הלא מפולפל שלי הוא..? ריקושט של פיית' נו מור:) האלבום המפולפל שלי הוא..? נלך על מוטרס מילק:)... האלבום הלא מפולפל שלי הוא..? לא יודעת:| אמן השבוע שלי הוא..? פיית' נו מור.. למרות שרק התחלתי לאהוב אותם תמונת השבוע שלי הי*א..? אמוטיקונים זה כל מה שיש לי במחשה הזה

mybass

New member
אניאני

השיר המפולפל שלי הוא..?get up and jump השיר הלא מפולפל שלי הוא..?טייני דנסר,כמו זאת שמעליי האלבום המפולפל שלי הוא..?uplift mofo party plan האלבום הלא מפולפל שלי הוא..?in the court of the crimson king-king crimson וזה ישאר ככה הרבה זמן אמן השבוע שלי הוא..?אלטון ג'ון תמונת השבוע שלי הוא..?אין. אני שונא תמונות שבוע.

milkofamnesia

New member
../images/Emo41.gifפטריק

השיר המפולפל שלי הוא..?this is the place השיר הלא מפולפל שלי הוא..?mardy bum-arctic monkeys האלבום המפולפל שלי הוא..?by the way האלבום הלא מפולפל שלי הוא..?radiohead-the bends אמן השבוע שלי הוא..?יש לי 2 ארקטיק מונקיז ורדיוהד תמונת השבוע שלי הוא..?נופ

Mooyan

New member
../images/Emo183.gif

השיר המפולפל שלי הוא..? Right On Time השיר הלא מפולפל שלי הוא..? Wonderwall-Oasis. פשוט שיר מדהים. האלבום המפולפל שלי הוא..? BSSM האלבום הלא מפולפל שלי הוא..? Shadown Colide With People ו- The will to death של ג'ון. קניתי את שניהם היום, פשוט מעולים. אמן השבוע שלי הוא..? Oasis תמונת השבוע שלי הוא..? אחרי התלבטויות אני ומור החלטנו שזה ג'ון

I am Cornholio

New member
../images/Emo11.gif

Give It Away
Creed-One Lest Breath
Blood Suger Sex Magik
Metallica-Metallica
כרגיל מר. F ו Mike Inez (הבסיסט של Alice In Chains)
הצלצול!

Imag1ne

New member
..

השיר המפולפל שלי הוא..? Give It away השיר הלא מפולפל שלי הוא..? אממ, Head Over heels של Tears for fears האלבום המפולפל שלי הוא..? אין. האלבום הלא מפולפל שלי הוא..?אין. אמן השבוע שלי הוא..? אין. תמונת השבוע שלי הוא..? אין.

itoosh2

New member
סוף סוף מה שאני עונה כל כך מתאים...

תמיד אני סתם מקריץ שירים אבל עכשיו ממש יש לי לכל קטגוריה את מה שאני רוצה להביא... השיר המפולפל שלי הוא..? Venice Queen השיר הלא מפולפל שלי הוא..? eric clapton - lyla (עדיף בגרסא האקוסטית) האלבום המפולפל שלי הוא..? ביי דה וואי האלבום הלא מפולפל שלי הוא..? מוניקה סקס - פצעים ונשיקות אמן השבוע שלי הוא..? אריק קלפטון האדיר!!! תמונת השבוע שלי הוא..? תראו...

למעלה