הפינה הדו שבועית

psychoit

New member
הפינה הדו שבועית

השיר המפולפל שלי הוא..? השיר הלא מפולפל שלי הוא..? האלבום המפולפל שלי הוא..? האלבום הלא מפולפל שלי הוא..? אמן השבוע שלי הוא..? תמונת השבוע שלי הוא..?

../images/Emo187.gif

השיר המפולפל שלי הוא..? דה ריישוס אנד דה וויקד השיר הלא מפולפל שלי הוא..? thomas dolby - I scare myself אח אח איזה שיר מדהים האלבום המפולפל שלי הוא..? BSSM האלבום הלא מפולפל שלי הוא..? דיויד בואי - הסינגלים אמן השבוע שלי הוא..? אני חושבת שמר בואי

psychoit

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

דיוויד
את מתכוונת לאלבום הזה? איפה שמעת אותו?

boazgilad

New member
אני

השיר המפולפל שלי הוא..?breaking the girl(איזה יופי ששמעתי את זה ברגיו היום
) השיר הלא מפולפל שלי הוא..?beautifull boy-john lenon האלבום המפולפל שלי הוא..?Blood Sugar Sex Magik האלבום הלא מפולפל שלי הוא..?joe satriani-surfing with the alien אמן השבוע שלי הוא..?john lenon

Eloola

New member
בלת.

השיר המפולפל שלי הוא..? taste the pain השיר הלא מפולפל שלי הוא..? hung up של מדונה, כמובן. פשוט גאונות לשמה. האלבום המפולפל שלי הוא..? אין כזה הפעם. האלבום הלא מפולפל שלי הוא..?דארק סייד אוף דה מון אמן השבוע שלי הוא..? למרות הכל- הפפרז. תמונת השבוע שלי הוא..?

psychoit

New member
משום מה אני לא סובלת את hung up

אני לא מבינה למה כולם מתלהבים מהשיר הזה. אני מתה על מדונה אבל השיר הזה שוועתי. בכלל כל האלבום החדש שלה. אבל נו המכירות מדברות בעד עצמן. 10 מיליון עותקים הוא מכר!

the best flea

New member
גבירותי ורבותי

לא מדונה הרבנית אסתר-לפחות זה... מה עוד שהיא זמרת כ"כ גרועה שזה מביא בחילה...

Noam Frusciante

New member
../images/Emo28.gif

השיר המפולפל שלי הוא..? sir psyco sexy ללא ספק השיר הלא מפולפל שלי הוא..? angie שח הרולינג סטונז האלבום המפולפל שלי הוא..? BSSM האלבום הלא מפולפל שלי הוא..? the will to death של ג'ון אמן השבוע שלי הוא..? רולינג סטונז תמונת השבוע שלי הוא..? היא! סתם תמונה מצחיקה שמצאתי בתיקייה:

למעלה