הפחד מהפחד..

...Blue

New member
הפחד מהפחד..

התמודדות יום יומית עם מכשולים שבדרך חלקם גדולים ומהותיים וחלקם חסרי ערך.. עם כולם התמודדת בכבוד לא תמיד ניצחת במערכה אך תמיד נתת פייט הראוי להערכה.. אך התמודדות עם הפחד.. איזו מלחמה לא הוגנת הוא כאן ואת חסרת אונים ובלי משים, את מיד מתגוננת.. כל חיילי האומץ נעלמו, ברחו כאילו האדמה פערה פיה ואת נותרת לבדך מולו ולקרב, את מסרבת להופיע.. פקחי עיניים ילדה, הפחד בעצם לא קיים, הוא אוחז בכל רמך אברייך כי את מכניסת אורחים מן הסתם.. הפחד שלך מהפחד, מוטעה הוא לא יוכל להכניעך כי לא מהפחד את פוחדת, את פוחדת מעצמך......

liorah

New member
בלו, אהבתי את זה../images/Emo45.gif../images/Emo20.gif../images/Emo24.gif

מה הוא עושה שאחרים לא?../images/Emo3.gif

שלו מזהב?

...Blue

New member
חחחחחחחח רוח...יש כאן אי הבנה קטנה

התגובה של ליאורה נכתבה בטעות כהודעה במקום הלא נכון וכשקוראים את הודעה כנפרדת ממה שכתבתי אפשר להפעיל את הראש הכחול ולראות שדברים שרואים משם לא רואים מכאן חחחחחחחחחחח ארבל התייחס למה שכתבה בחיוך גדול ואחרי שטאי קישר את הודעתה חזרה למקומה הטבעי נוצר מצב מוזר והתגובה של ארבל נתפשת כלא נורמאלית בעליל..
אבל בכל זאת תודה על המחמאה..

...Blue

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifYOU WILL NEVER BE../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

tairon

New member
לעקר אותך Aרבל זו משימה בלתי אפשרית

בעליל...אבל אייך נאמר ברק בישראל?? אני יכול לנסות?

tairon

New member
והפחד

לפעמים יש בו את הכוח לשתק את כל המערכות.. לגרום לקפיאה... והוא בא מבפנים ומבפנים החומות אינן נמצאות לגונן מהפחד והיחיד לשלוט בפחד הוא המוח... אהבתי את הכתיבה הזו .. מאד דיבר אליי.....

ליתמי

New member
לא פוחדת......

אנ´לא פוחדת מכלום, בא, תן חיבוק, אמא´להההההההההההההההה ג´וק!!!!!!!!!!!!

אנושית~

New member
אין דבר

מפחיד יותר מהפחד כשהפחד בך שולט אתה מרגיש חסר אונים הגוף נכנע לרצונות השדים מתפשט על כל חלקה טובה משבש את ממלכת האור משתק את חיינו הופך אותם לבלתי נסבלים ואני פוחדת פחד מות מהפחד שאלי לא יבוא לבקר

אמרו את זה .....

את מה שאני רוצה לכתוב קודם , והרבה יותר טוב ממני , אז.. זה לך
* * בפעמים שמלווה אותך הפחד אני הולך ונעשה יותר פחדן אם תתני לו יחס מאיר פנים הוא ישתלט על שנינו. בפעמים שמלווה אותך חשד אני הולך ונעשה יותר חשדן . אם תתני לו ללחוש ולבחוש בפנים הוא יעטוף את שנינו. במרווח טיפות הגשם לא נרטבת אדמה במרווח טיפות הגשם קחי אויר לנשימה במרווח טיפות הגשם נברח..... אל המסע אל הגרסה אותך הרגש אני יבוא כן הוא ייקח אותי איתו אל תפסיקי אל תעצרי לרגע בסוף אליי תגיעי.... במרווח טיפות הגשם לא נרטבת אדמה במרווח טיפות הגשם קחי אוויר לנשימה במרווח טיפות הגשם נברח........ <במרווח טיפות הגשם – פאבלו רוזנברג>

irist

New member
Blue..../images/Emo12.gif

לקרוא את זה.. עושה לי כמו - להביט בראי.. מדהים כמה זה נכון.. "לא מהפחד את פוחדת את פוחדת מעצמך.." כמה שזה נכון לי, לפעמים..

למעלה