הפורום הפך לצ`ט הכרויות?

נצל"ש: נעשה נקיון כמעט יסודי בפורום

נאלצתי למחוק הרבה הודעות. אתייחס גם לזה כשאחזור לעבודה, בע"ה וב"נ.

כתר 111

New member
סוף סוף

אולי הפורום יחזור לשפיות. בכל אופן תודה לאריאלה שמתקנת את הטעון תיקון.

אמיתי 24

New member
אריאלה הדברי תורה שלי נמחקו ../images/Emo13.gif

עמ"י עש"ו עד שאני כותב משהו אתם כך מוחקים לי ? בושה וחרפה ועוד חידושים שעין לא שזפתנו

אמיתי 24

New member
אני מכיר את המנהלת באופן אישי אני

עמ"י עש"ו יודע שיש לה משהו נגדי בעצם היותי תמני למחצה
אז אין מה לעשות כך לדון אותך לכף זכות
ובע"ה אני מקווה שדברי התורה שלי יחזרו במהרה בימנו

MITANYEN

New member
אם זה היה חלב אני מבין

אבל מדובר פה זהב וכסף ועוד של אמיתי אז לא לזלזל

אמיתי!! בסוף עוד יחשבו שאתה רציני

ואני גזענית. אבל חברים אכן יש לי משהו נגדו - הוא מסרב בכל תוקף להתחתן!

אמיתי 24

New member
ראיתי לא התקיים בהם הפסוק

עמ"י עש"ו עם רשע יאסף צדיק או משהו כזה
טוב חברה גמרא על השולחן לומדים מסכת מכות דף ה' בעיון

אלישיר

New member
באמת הייתי שמח לא לראות את זה כאן

בעזי"ת כבר כתבתי את הרעיון הזה. אני'לא בית דין של מעלה, אבל פלירטוטים וירטואליים בין חרדים, פשוט עושים רושם ואוירה עכורה, אוירה של לפתח חטאת רובץ. כאן זה פורום חרדים. חרדים לא נוהגים להיות נשים וגברים יחדיו. כשאני צריך לפנות לאריאלה אני שוקל פעמיים ושלש וארבע, כי אל תרבה שיחה עם האישה נאמר באשתו, ו"קל וחומר באשת חברו". המצב הזה שמתענינים כאן בדוסיות, הוא לא ראוי לחברה החרדית זה הכל. שידכים ופלירטוטים זה לא אותו דבר, וכל שרץ אפשר להכשיר בק"נ טעמים.

דוסית1

New member
עד מתי......???

אלישיר, די! כל המלבין... אין לו חלק לעוה"ב וכן כאילו עובד ע"ז! זה לא יותר גרוע מפלירטוטים בפורום....??? קח זאת לתשומת ליבך....

דוסית1

New member
עד מתי......???

אלישיר, די! כל המלבין... אין לו חלק לעוה"ב וכן כאילו עובד ע"ז! זה לא יותר גרוע מפלירטוטים בפורום....??? קח זאת לתשומת ליבך....

אלישיר

New member
לא אני עשיתי לך אאוטינג,והייתי נגד.

בעזי"ת אז לא הלבנתי פנים, ולא אהבתי את ההלבנה. אל תשכחי שכמה שאדע על כל מיני צדדים אפלים של גולשים כאן, אף פעם לא דברתי על זה בקול רם. אז ביחד נתנגד להלבנת פנים, ולפלירטוטים. לזה שיפרסמו בפורום מה אנשים עושים כאן ( למרות שזה מעצבן הצביעות של כל הצדיקים האלה), ולזה שבנים ובנות יוכלו לעשות כאן בריש גלי את מה שהוא גדר בכל מקום. המצפון שלי נקי.

דוסית1

New member
תגיד....

קראת את כל התגובות שהשארתי בכל הפורומים שנכחתי בהם עד היום שיש לך פה לדבר ולומר שאני צבועה??? אולי תפסיק עם זה כבר? אתה חושב שהחברה פה עד כדי כך טיפשים שהם לא מבינים את הרמזים הלכאורה תמימים שלך...? עד כמה רוע לב יכול להיות בבנאדם?? אפשר להעיר בטאקט ובעדינות ולא מוכרחים להיות גסי רוח! ושוב אני מוכנה להצהיר בריש גלי שכן!! נכנסתי לפורומים בשם אהבה בגיל ההתבגרות ובעיות בגיל ההתבגרות כי אני יודעת שלא כתבתי בפורומים הנ"ל בנושאים שאינם מתאימים ומי שמעוניין יכול לבדוק! אלישיר, חבל חבל....

MITANYEN

New member
לא התכונת ספציפית לאף אחד רק

אמרת דוסיות למניהם וכו` לא צריך להיות דוקטורת בשביל להבין למי התכונת פעם חמישית שאני אומר לך היום המקום פה לא מתאים לך שב עם עצמך גבש תוכניות אחרות לשעות השיעמום שלך או תפתח חדר ברסליו ששם אין הארכה בכלל למין השני, ולא בקשו ממך להאריך אותם אבל לא לזלזל בהם הם גם בריאה של הקב"ה

למעלה