הפורום הפך לצ`ט הכרויות?

כתר 111

New member
הפורום הפך לצ`ט הכרויות?

לאחר שעוקבים אחר ההודעות האחרונות מסתבר שיש כמה חברים שהחליטו לעשות שידוכים. חברה לא פה, בבקשה זה לא המקום. אנחנו נצטרך לבקש לשנות את שם הפורום ל"שידוכים והכרויות".

MITANYEN

New member
כתר תשים לב לבלאגן שאתה עושה

אל תחפס על מה לשלוח הודעות שנית לא שאני מצדיק את זה אבל אתה לא אמור להכנס לאנשים לחיים הפרטיים ואם כבר הצלחת להתגנב לחדרון ולהציץ שמור זאת לעצמך אל תשכח שיש פה גם ענין של לשון הרע והוצאת שם רע.

כתר 111

New member
אתה חושב שהשתלטת אל הפורום כל אחד?

כל אחד יכול לכתוב כאן ומה שהוא רוצה וזה בדיוק הבעיה איתך שכל פלוץ שלך אנחנו מיד רואים על המסך!!

MITANYEN

New member
תמשיך עם המילים הדוחות שלך

ואחכ" תמחה על מה שהולך פה

מתנדב

New member
נו די כבר חברה אתם מה זה קטנונים

מה קרה? אמא לא שלחה אותכם היום לגן?, אתם בהפסקת 10?, אחד יורד על השני ומנסים לאכול אחד את השני, חברה תתבגרו, זה לא מתאים לא לבחורי ישיבות, ובוודאי לא לנו, מספיק עם זה כבר, שמנו לב שיש כאן כמה שבאים בכוונה להוריד את הרמה של הפורום על ידי התווכחויות שונות ומשונות, ולהוכיח לשני שהוא גולש בפורום מסויים, וההוא מפורום יוצאים בשאלה, וההוא מפורום בגיל ההתבגרות, חברה לאיזה רמה הגענו?, אתם לא מתביישים בעצמכם מהרמה הזאת? פתאום כל אחד חושב מה השני עושה, ומתי השני אכל ארוחת בוקר, אולי תתחילו להסתכל על עצמכם, במקום כל היום רק לחשוב מה השני עושה ואיפא השני כותב באיזה פורומים, ומתי השני נמצא זמין בפורום, ומתי השני נמצא בצ'אט, ומה הוא דיבר בפורום מסויים, ומה הוא דיבר בצ'אט, מישהו מכם הסתכל על עצמו?, האם אתה מושלם? האם אתה יותר טוב מהשני?, מספיק כבר אתם יותר גרועים מילדים בגילאי 3 שרבים עם עצמם... ולגבי הפורום אריאלה כתבה פעם אחת, שזה פורום פתוח ופה ידברו מה שמעניין את הציבור החרדי, וגם אם זה נראה לך שהפורום נהפך לצ'אט, או לשידוכים, זה רק בעיה שלך ולא מתאים לך המקום בגלל זה? בבקשה לא חסרים פורומים אחרים, אבל אתם באים להביע את עמדתכם על ידי מחאה?, על ידי הודעות נגד?, על ידי הוצאת לשון הרע על חבר או גולש מסויים?, לאיזה מצב הגענו? תתחילו לחשוב קצת על עצמכם, ותדברו כל מה שאתם רוצים לשתף את השני, גם אם בעיניך זה נהפך לצ'אט, ולא על כל הודעה והודעה שמישהו פותח צריך לבוא בביקורת אחד על השני, תלמדו לכבד את הרצון של השני גם אם זה מנוגד לרצונות ולדעות שלכם...

דוסית1

New member
מתנדב אני מסכימה איתך בכל לשון...

מי כמוני יודע כמה אפשר להפגע ולו רק מ2 מילים שנאמרו... ובהזדמנות הזאת אני רוצה להודות לאריאלה על..... תודה תודה ושוב תודה!

שיSY

New member
לדעתי צריך לשנות את השם...

לפורום "לשון הרע ורכילות".

כתר 111

New member
מתענין הזה

כל פעם הוא נכנס בשם אחר והוא עוקב אחרי אנשים ופשוט החדר יורד ברמה. איפה אריאלה . . .?

MITANYEN

New member
אחי מהיום הראשון שאני פה אני על

אותו נייק ועד כמה שזכור לי נראה לי שזה היה אתה ששאלת מי כתב ספר תהילים ועניתי לך אז שחזר כצת אחורה

אמיתי 24

New member
ומה רע ../images/Emo13.gif מה אכפת לך מה עושים כאן

עמ"י עש"ו דבר שני תדע לך שאתה מקנא באריאלה שתזכה לעולם הבא אם יצא כאן כמה שידוכים
חחחחחחח טוב אני חייב לטוס לירושלים אחרת הורגים אותי בישבה

אמיתי 24

New member
אני הרגע חוזר מי-ם../images/Emo13.gif רק שלא יחשבו

עמ"י עש"ו שאתה הולך חוף הים
שבוע טוב אנשים

כתר 111

New member
אתה קצת תימהוני?

מה זה עמי עשו? ולפעמים זה נראה שאתה כותב בלי קשר, תסביר את עצמך...

אמיתי 24

New member
עזרי מעם השם ../images/Emo13.gif עמ"י עשה שמים וארץ

עמ"י עש"ו עש"ו מה יותר פשוט מזה ?

שיSY

New member
מה זה "מה איכפת לך"?

איכפת לי שיש בפורום שלי (כן... כן... הוא גם שלי, אני נמצא הרבה פה... ואני מרגיש שייך לפה.) לשון הרע, זה מפריע שא"א להיות פה, לשון הרע זה מגעיל! הבנת?

קיבלתי תלונות בפורום ומחוץ לפורום

על דברים מסוימים בפורום. אני ממהרת עכשיו לעבודה אבל בע"ה וב"נ אחרי שאחזור מהעבודה אטפל בהכל.

למעלה