הפורום הפך לפורום קשקשת ולא לפאלם

לא הבנתי מה זה להפוך את היוצרות ?

שיהיה 25% פאלם ו 75% קשקשת ?!
The Colonel

basin

New member
לדעתי 50 - 50 תהיה פשרה טובה

על כל ה- PALMASTER-ים בקהילתנו הגדלה מיום ליום..

basin

New member
ועוד משהו . וזה מופנה לאדם!

יש משהו שמאוד מאוד מפריע לי בפורום הזה לאחרונה. והמשהו הזה הוא העדר חברי פורום פעילים מהמין היפה!!! לאחר שהאה"מ הלכה לאיבוד, לא שומעים אף PALMASTER-ית אחת בפורום. וזה אדם, הפשלה הגדולה ביותר שלך!!! מה, כבר אין בחורות צפוניות בעלות פלם??? מה כולן בפורום של השוטרת??? אם כן, נתכנן פלישה לפורום שלה. אלוף כבר יש לנו. נשק גם יש לנו (בימבומט- עושה 56K beam/sec ). נפלוש וניקח רק שבויים (-יות). אז קדימה! מי שמביא
אוטומטית מוקפץ 10 מקומות בדירוג!!! ביי אלכס (שבחורות עם פלם עושות לו את זה...)

shlomogarbi

New member
ואז אתה יודע מה יקרה...

" סורי מותק לא היום...אני צריכה לעשות הרד ריסט..."

ראשית ליאת מהמין היפה. שנית נכון

שחסרות עוד הרבה נשים שתארנה את הבעיות השונות המוצגות בפורום מזויות ראייה שונות, שאנו הגברים לא מסוגלים לראות. נדמה לי שאנו הגברים אשמים במצב, משום שברגע שישנה אישה בפורום כלשהו מרשים לעצמם כל מיני גברברים לנבל את פיהם בשפה גסה ומשפילה ובכך הם מבריחים את הנשים. אני בטוח שהרמה האנושית המאפיינת את חברי הפורום שלנו הרבה יותר גבוהה מהרבה פורומים אחרת ברשת (נחמד להחמיא לעצמנו....צנועים שכמונו...), אולם עדיין קיים החשש הקמאי בקרב הנשים שזאת קבלת הפנים המחכה לכל אחת מהן בקרב הגברים. לליאת - יש דבר כזה זווית ראייה נשית (אני נשוי משמע אני קיים ויודע על מה אני מדבר) (בלטינית: קוגיטו ארגו סום) ולכן אני מבקש ממך להתייחס לדברי. מנשה לוי עפר לרגלי המין היפה והחזק!

_אלי_

New member
יש נשים סמויות בפורום...

כמו כל גבר ישראלי מצוי אני הסמכות בבית. עובדה, לי יש 505 ולאישתי רק VX. אולם, גם בפורום, כמו בכל תחומי החיים האחרים, אישתי בודקת ומאשרת (כמעט) את כל מה שאני עושה. מכאן, שאמנם אני כותב בלשון זכר, נקרא בשם גברי, והידיים איתם אני מקליד גדולות ושעירות, אך ידיים אלה קשורות בחוטים וירטואליים ומתפקדות כמריונטה בידי אישתי. המסקנה: בהנחה שרוב הגברים המודרניים והנשואים, בפורום ובכלל, שפוטים כמוני, יש הרבה יותר נשים בפורום ממה שנראה. עולה לי כרגע רעיון לסיפור קצר שימחיש לכם מה המשמעות של להיות גבר נשוי עם פאלם. חכו עד הערב...

אלי, תקן אותי אם אני טועה

"כמו כל גבר ישראלי מצוי אני (חושב שאני) הסמכות בבית"

_אלי_

New member
נכון מאוד אדם, איך אתה יודע? ../images/Emo45.gif

חשבתי שאתה לא נשוי...

hunt

New member
אדם , אני רואה שבמקום לקחת סמכות..

אתה מצטרף להמשכיות שירשורי הקשקשת והבלה בלה ..... היכן ההתיחסות הרצינית , הרי כל אלה שענו , רוצים רק לראות את עצמם בראש רשימת "חברי הפורום" וזה הכל ..... היכן ה"שליטה" ולא רק ב"למחוק הודעות" ..... עד מתי נחכה לתגובתך .......... בברכה......

משה, נדמה לי עניתי גם לך בהודעת

השנה טובה של היום - עם תוכניות לפורומים חדשים יש לנו משהו נהדר כאן, פורום יחיד במינו עם אנשים מעורבים אוהבי פאלם שמדברים על פאלם ועונים במקצועיות רבה לכן הפורום הזה ישאר, אבל בשביל כל מי שלא מסכים עם הגישה, נפתח פורום אחר

K_man

New member
שמעתי בהקשר הזה בדיחה טובה פעם

שטוענת שמשפט חכם שעומד לצאת מפה של גבר מתחיל תמיד במילים "אשתי חושבת ש..." או "החברה שלי אומרת ש..."
גירסה אחרת מדברת על גבר כנמר בבית - הולך בשקט ועל קצות האצבעות...
סתם בצחוק ובכיף.
K_man

למעלה