הפורום הפך לפורום קשקשת ולא לפאלם

daarren

New member
הפורום הפך לפורום קשקשת ולא לפאלם

חברים סטיתם ממטרת פורום מקצועי. הפכתם לפורום קשקשת ואפילו לא נעים להכנס לכן יותר. מנהל הפורום קח יד קשה בנהול העניינים. תתחילח למחוק הודעות של קשקשת ואל תענה לכל קשקשן כי זה מתחיל ולא ניגמר. ואם אתה לא יכול אז ....

shukyn

New member
לידעתך, הפורום מיועד לאנשים שאוהבים

פאלם. אבל מה לעשות והם אוהבים גם דברים אחרים ומדי פעם גולשים אליהם. אז מיד צריך להסתער ולמחוק. כבר שירשרו על זה הרבה ודרך אגב, רוב האנשים שכאן אוהבים את הפורום כמו שהוא. את שמך לא ראיתי כאן הרבה.

eff7

New member
העובדה שחלק מהתכתובת בפורום

(ויש כאלה שיגידו רוב התכתובת) אינה קשורה ישירות לנושא הפאלם אלא דווקא לקשרים בין אישיים, אינה סותרת כלל את מטרת הפורום. מטרת הפורום היא: א. להוות בית ומקום שנעים להיות בו עבור אנשים שנושאי פאלם מעניינים אותם - ומטרה זו מתמלאת בהצלחה רבה ב. להיות מקור לידע ולפתרון בעיות לכל משתמשי הפאלם. להערכתי גם המטרה השניה מתמלאת בהצלחה ועם חיוך, כך שאם מופיעות גם הודעות אישיות ואוף טופיק מפעם לפעם, הדבר רק תורם לפורום ולא פוגע בו. אז נא לזכור - הפורום מורכב מאנשים ולא מהודעות ולכן כל נסיון לשנות את אופיו או לחלק אותו
יביא רק לתוצאות שליליות

ראשית אתה צודק ../images/Emo10.gif

לא ראיתי כי פרסמת הודעות בפורום האם אתה נכנס לפה בקביעות או סתם הבעת את דעתך על סמך כניסה יחידה לפורום

basin

New member
מנשה - טעות בידך...

צובקה <> DARREN שכן, מר. צובקה מתאפיין בסגנונו התוקפני ,נגד "יד קשה" שמפעיל מנהל הפורום וסוגד ל-IOL. אלכס

לי נעים מאד להיכנס לפורום ולהשתתף

הן וותיקי הפאלם והן החדשים יכולים ללמוד משהו חדש ומעניין כמעט כל יום. דווקא בגלל האופי הקליל עם חברים וחברות שלא לוקחים הכל ברצינות רבה מדי, הפורום הזה הוא כה מוצלח. זו לפחות דעתי. אני נגד כל שינוי באופיו. אם הרוב חושב כמוני, זה ימשיך להיות פורום פעיל מאד. יש לי ניחוש פראי שהרוב חושב כמוני.

_אלי_

New member
סליחה, כוונתי היא שאם הרוב מעוניין

בפורום פאלם טכני נטו זהו רוב דומם שאינו נשמע. יש להשאיר אתהפורום כפי שהוא.

מיכאל, ניחושך אינו פראי. ראה את מס´

המשתתפים בפורום וכן את העובדה שפורומנו בעשרת הגדולים. זה לא מקרי. הערה נוספת - אין צורך להיכנס למיגננה כשעובר אורח, עובר לרגע ומציע הצעות שאחריהן הוא נעלם, כנראה לפורומים אחרים (צובקה זו רק דוגמה אחת). לאדם, כדי שתחזור לבטחונך העצמי אומר: רוב חברי הפורום איתך במדיניותך ומצביעים על כך במקלדת המקישה את הלינק לפורום בנאמנות. הפסק להיבהל מביקורת על קשקשת, אנו בני אדם שאוהבים בני אדם אחרים (רצוי עם פאלם) ולא חבורה של טכנאי פאלם מחברה מוכרת (ככככ..ללל.. קשה לי לכתוב את שמם משום מה) שמשוחחים ביניהם בפורום. אני כן רוצה לדעת, קצת, מה עובר על שוקי ואמנון, ועומר ואביב ועוד ועוד....ואמר כאן מישהו חכם ממני שהפאלם יוצר קהילות - ואני מוסיף, נכון, קהילות של בני אדם קודם, שמשתמשים בפאלם. יכול להיות ויכוח על המינון אבל לא על העיקרון ועד לפעם הבאה שצובקה תורן יעלה את הנושא - שבוע טוב ושנה טובה (סליחה, האם מותר לברך בפורום....ברכה שאינה קשורה לפאלם...סתאאאאם) מנשה לוי.

avivgr

New member
../images/Emo45.gif

צודק ב100% אין צורך לשנות את הפורום. הערה אחת קטנה (או גדולה...): להפסיק עם הנושא
אנחנו חוזרים לקשקשת הרגילה ולא לקשקשת שמקשקשת על הקשקשת
|! |
שנה טובה אביב

hunt

New member
סטטיסטית = 75% קשקשת 25% פאלם..

אז אולי כדאי להפוך את היוצרות....??????? אדם , תפוס שליטה בבקשה...... אני לא לבד בבקשתי וזוהי לא בקשתי הראשונה בנושא , דשנו ודיברנו בנושא... אז אולי שירשורים בנושא "יום הכיפורים" יעברו למקום אחר.... בברכה....

למעלה