- הפורום הולך להיסגר -

always be me mc

New member
- הפורום הולך להיסגר - ../images/Emo201.gif../images/Emo232.gif

טוב אז כיוון שהמצב המשפחתי שלי + פסיכומטרי לא מאפשרים לי שקט נפשי או ראשי {יענו אין ראש} לפורום מה שמוביל לחוסר ניהול וגם לבלאגן {כי אין מי שירשר את ההודעות ויעשה סדר}. כיוון שכמות המשתתפים פה היא לא משהו ולמעשה אין ממש מה לקדם עד שהסדרה עולה.. מסיבות אלו ואחרות הסכמתי שמוטב לבינתיים לסגור את הפורום. עכשיו, אני יודעת שזה עצוב
מוזר
שונה
וקצת מדכא
אבל אין מה לעשות. הפורום כבר הרבה זמן במצב דיי נאחס והוא יהיה אפילו יותר נאחס כשרק שני חברי פורום ישארו אז לבינתיים עדיף פשוט לסגור. סגירה - חשוב לי שתדעו שכשאני אומרת לסגור אז לא לתמיד {אני מקווה} אלא רק לבינתיים, עד שהחיים יחזרו למסלולם ויהיה לי זמן לנהל ו/או עד שהסדרה תראה אור ואנשים יזכרו ויתעניינו באליסה. בכל מקרה מה שבטוח זה שעדיף לסגור את הדלת לבינתיים מאשר להשאירה פתוחה בכוח. מי שרוצה לדבר על אליסה: יש מסנג'ר, איי סי קיו ולמי ששכח גם: http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?communaID=14090&r=1 וחבר'ה: אני מצטערת, באמת מצטערת על זה ושככה אני מוותרת אבל נכון שצריך לבחור את הקרבות? אז זהו שאני בחרתי להילחם ביחד עם משפחתי על חזרה לשגרה. לשגרה ממה? מהשבץ המוחי ובזאת אסיים.
אנשנושים ובאמת, באמת
נ.ב - זה לא באמת קרב עם תפוז
זה פשוט שסדר העדיפויות שלי השתנה וכרגע המשפחה והפסיכומטרי הם אצלי מקומות ראשונים ברשימה.

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifאת יודעת שזה לתמיד..

פורום שנסגר לא נפתח מחדש.. חבל ממש במיוחד שסוףסוף היא מצלמת סדרה.. אבל שיהיה לך בהצלחה עם כל הבעיות שלך ומקווה שתפתרי אותן :] היית מעולה ותודה ששמרת על הפורום חי עד עכשיו

always be me mc

New member
חולקת עליך ../images/Emo232.gif

ולא רק כי דיברתי עם גורמים כתומים
יכולה גם להישבע שראיתי פעם פורום שנפתח בשנית. בכל מקרה {בין אם דמיינתי את האירוע הזה או לא} אם הסדרה תצליח ובאמת יהיה עניין מחודש באליסה, אני לא רואה סיבה למה הפורום לא יכול להיפתח מחדש {קצת אופטימיות יערה
} ונכון שהיא מצלמת אבל כפי שציינתי, עד שהסדרה תצא לאור אין לנו ממש עם מה לעבוד ולפרסם.
ואיך לא? תודה לך על הפירגון ותודה עוד יותר גדולה על זה שדבקת עד הסוף
בע"ה אליסה תיתן לנו קאמבק ענקי אבל עד אז בואו נחזיק אצבעות, נשלח אנרגיות חיוביות ונחכה בסבלנות

CharmedRulez

New member
בהצלחה בהמשך ../images/Emo13.gif בהצלחה עם המשפחה.

תודה על הניהול הממושך. את יודעת את דעתי.... מחזק את מילותיה של יערה....

always be me mc

New member
../images/Emo51.gif דוד ../images/Emo25.gif../images/Emo232.gif

אומנם אני נאלצת לחלוק עליך ועל יערה, אבל אני יכולה להבין מאיפה אתם באים
ויאללה שיהיה בהצלחה לכולנו
למרות שהיו ימים לא הכי קלים בפורום, בגדול היה לי תענוג להיות פה מנהלת
אגב בין אם נתראה ובין אם לא (למרות שאני מקווה ומאמינה שכן), אני מאחלת שיהיה לכולנו רק טוב בחיים
(כי זה חשוב מכל פורום!)

כל הכבוד לך על התקופה שנהלת

מי יתן והכל יסתדר לך על הצד הטוב ואני לא מסכימה עם הכותבים מלמעלה הרבה פורומים נפתחים כאשר יש התענינות מחודשת. הפורום של גולשים בזמן(שכרגע סגור) נפתח ונסגר לפי השדור של הסדרה בארץ נהנתי תמיד להסתכל כאן תודהL*

CharmedRulez

New member
חבל שלא השתתפת! ../images/Emo10.gif

מקווה שנראה אותך בפתיחה המחודשת

השתפתי אבל לא מספיק :)

בעיקר אהבתי והערכתי לאליסה זה על תפקידה במכושפות פחות עקבתי אחריה מעבר--בעיקר כי המעבר לא הגיע לארץ ודוד זה הזדמנות להגיד כמה נהנתי מהאתר שלך בזמנו שם השתתפתי לא מעט בעיקר כי הדיונים היו על מכושפות לשם התחברתי.. :)

CharmedRulez

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אמנם לא היה האתר שלי, אבל הייתי חלק פעיל מאוד ממנו. מכושפות

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifהיא מדברת על הפורום?

יהה יש עוד שרידים? בא לי איחוד!

לא האתר עצמו

אם אני מזהה נכון אז היה אתר בזמנו(בעיקר עונה 7 8) כל שבת בערב עד שני בבוקר דוד וליאור היו מעלים ביקרות על הפרק יחד עם עוד מלללא דברים שהיו באתר כמה שמכושפות נגמרה חבל שהאתר ירד :( ובתכלס לפורום של תפוז עדיין אפשר לגשת אם את זוכרת את מספר הפורום

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifאה.. אז היית רק באתר אבל לא בפורום

לאותו אתר היה גם פורום... ושם אני דייויד ו(למה אני מתעקשת לקרוא לך ליטל עדיין? חח) גליה הכרנו... ואז בגלל סיבות מטומטמות ומעצבנות מנהל האתר החליט לסגור לנו את הבאסטה... והיה עצוב.. ואז התגלגלנו בתהליך ארוך לתפוז.. (לי היו בעיות אישיות(נפשיות) עם תפוז אבל בסוף גם אני הגעתי לפה)

ואללה משהו באמת זכור

אני זוכרת בעיקר את הביקורות על הפרקים של העונה ה7 וה 8 ואיך כולם היו מחכים לזה בטירוף.. אח הימים :) חח לא הבנתי את הערה בסוגרים<? הפורום בץ]וז היה סבבה עד שנגמרה התוכנית ואז הפורום התחיל בגוויעתו.. בסופו של יום אין מה לעשות כשהתוכנית באוויר דברים חיים שהתוכנית לא אז.. ואני בטוחה שאם לאליסה היו פרויקטים שמגיעים לארץ הפורום היה יותר חי נקווה :)

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifאיזה מההערות?

הראשונה הייתה לגליה שבפורום הקודם קראו לה ליטל קיטן ותמיד קראנו לה ליטל ואני כל הזמן שוכחת שהשם שלה זה גליה ואני באה לקרוא לה ליטל.. והשניה הייתה על זה שהייתה לי בעיה עם תפוז פעם..סתם בגלל כמה אנשים מפורום מנגה בתפוז שגרמו לי לעשות קצת אנטי נגד תפוז בכלל אבל התגברתי על זה חח ואמ.. נראה לי שזה לא היה כל כך ברור אבל אני דיברתי על הפורום של האתר מכושפות ישראל.. ולא על פורום מכושפות בתפוז.. אליו הגעתי אחרי שנסגר לנו הפורום בנבזיות..

CharmedRulez

New member
איזה מרגש. "מחכים לזה בטירוף"? באמת?

*מתמוגג* תודה! איזה חמודה!

:) בכיף נחמד סוף סוף להגיד לך את זה

ממש אהבתי את הביקורות שלכם :) אני זוכרת שהיו משאירים לכם הערות שם בסגנון של נו מה קורה איתכם כבר יום ראשון ולא העלתם פרק.. היו ימים :)

למעלה