הפורום בלעדי לתומכי אלירז וחבורותו

..

רשום בכרטיס שלך זכר אז סורי אם אני טועה. כל טענותייך וכעסך מתייחסים אל מי שבוגדת..אני האחרונה שאצדד בבגידה אבל לא לחינם שמתי מרכאות בגבר נשוי ,כוונתי שאיילה לא באמת ניהלה יחסים עם גבר לא פנוי.למרות שלי באמת היה קשה להבין מה נכון בכל הסיפור,אבל הבנתי שנפרד כנראה מחברתו לפני התכנית. בהתייחסותי אלינו כאל חברה שמרנית..וגם אני שמרנית יותר באופיי התכוונתי למכלול הדעות אל אשה לעומת גבר ובהתאם נוטים מאד מהר לשפוט אשה אם נהגה שונה מעט מהנורמה המקובלת ואני לא מדברת על בגידה..לפי מה שהבנתי היה ברור לאיילה שסער כבר לא במערכת יחסים.מאמינה שהייתי מתנהגת שונה אבל לא שופטת על דברים שאני לא באמת יודעת מה היה שם.ובזה אני עונה חלקית על תגובתך ובמילא לא בטוח שלא נרדמת כבר;)מקווה שבעלך שב מהדרכים ושהכל טוב.

migdalist

New member
נ.ב. לא אמרתי שמעט הבוגרים פה בפורום

בחרתי לא להתייחס ולא לתת כבוד לילד/מבוגר שמקלל במחלות סופניות ובקללות נוראיות. אני בן אדם בוגר שלא צריך מנהל או מבקר שיחסום אחד או שניים ,ויגרום להרגשתי להשתפר,אני היא שחוסמת את אותם בהמות שבוחרות להתהלם ולהשתגע פה בפורום!! ועוד נקודה ,לא הבנת אותי נכון לגבי האוהדים של אלירז ,לא דיברתי על בני משפחה או מכרים דיברתי אך ורק על מעריצים שלו פה בפורום.

גם אני לא נותנת כבוד למי שמקלל במחלות סופניות

לרב לא מתייחסת.אני לא צריכה שהרגשתי תשתפר מחסימה אבל לשמירה על נקיון הפורום אני כן מעבירה את ההודעות הממש גסות לשיקול הנהלה.הבנתי נכון מה שדיברת לגבי מעריצים..לשנייה לא הבנתי וצחקתי על עצמי בעניין.

migdalist

New member
את גואל לא אהבת?הבן אדם היחיד מבחינתי

שידע להרכיב משפט שלם ,היחיד שידע להעביר רגש למילים,אסטרטג ברמות, כל מה שחזה בבית קרה בחוץ!!היו פעמים שחשדתי שעוברות אליו ידיעות מבחוץ מפאת רגישותו וידיעתו את הקורה בבית. יש בו מעט,"פלצנות" אבל אופייני לעיתונאים! נורא כאב לי שאהב את איילה והיא הפנתה גבה אליו בגלל ריב עם סער,אפילו אני מאמינה שחלק מהדיכאון שעבר עליו בבית(בשבועיים שלא קם מהמיטה)הם בגלל איילה,פתח ליבו אליה ממש האמנתי לתחילת ידידות מופלאה,הייתה בינהם כימיה אדירה עד שבא הבבון(סליחה על הביטוי אין מילה אחרת)והרס את יחסיה עם כל הראויים לשיחה!(גואל,אלירז,עדנה,וגם אלין)הדבר היחיד שאיכזב אותי בגואל הוא ההיסחפות שלו עם סער לגבי הולוגרמת עדנה,שכדי למצוא חן בעיני איילה וסער בחר להיעלב מעדנה ולעזור לפותנה ולסער (שני חסרי עמוד שידרה)ל"היכנס" בעדנה!!!ועל מה???עדנה החמיאה לו ואמרה "חבל לי על הידידות ביננו ואולי זה יקרה בחוץ"!!היחיד שראתה בו ראוי לשיחה.(כמובן הוא לא אמר לה כלום ישירות ושלח את פותנה וסער לעשות צחוק מעצמם )אולי בגלל שנמאס לו באותה עת להיות במחנה"החנונים" מי יודע?חחח

webguy

New member
איילה אמרה את האמת על גואל ...

באחד הראיונות איתה ... גואל הוא אסטרטג טוב, אינטליגנט גדול אך הוא צריך לפעול יותר עם הלב שלו

migdalist

New member
היה נוח לאיילה לאמר כזה דבר על גואל!

גואל הלך עם הלב-אלירז,אלין ופותנה. בעיני איילה גואל לא הלך עם ליבו בגלל שלא בחר לחבור עם סער שרמס אותו וגרם לו לרצות לישון שבועיים?בגלל שבחר לא לחבור לארז שהחרים אותו ודיבר בגנותו מול כל הדיירים?בגלל שלא בחר לחבור לתומר שהכניס לבית המון שינאה ורוע?בגלל שרה,תמרה,אביב??? נו באמת,תעשה לי טובה,גואל הלך רק הלב בניגוד לאיילה שהלכה עם "הרטוב בין הרגליים"-חרמנות אם לא הבנת!!!!

../images/Emo8.gifראית מה זה,אין התאמה בינינו../images/Emo8.gif

אני דווקא חושבת שאיילה תמיד כיבדה את גואל ואף נדמה לי שלעולם לא העמידה אותו להדחה,דווקא אני ראיתי את גואל שהיה צבוע בהתייחסותו אל איילה אבל אני אקח בחשבון שאולי לא צפיתי מספיק כדי לחוות דעה בעניין.גואל אכן יודע לחבר משפט,האם זה מה שבהכרח אמור להשפיע עליי לאהוב אותו?!אכן ברגעי החברות ביניהם היתה המון כימיה בין איילה וגואל והיה כייף לראות אותים חווים דעה על גברברי הבית;) וזהו,עכשיו אני באמת יוצאת מכאן

migdalist

New member
חייבת לציין שוב שהסיבה היחידה ש

שאיילה לא העמידה את גואל היא לא מתוך כבוד -לא לא לא לידיעתך היו שני אנשים לכל אורך התכנית שעשו לאיילה רע על הלב והם אלין ואלירז ואותם היא העמידה להדחה כמעט תמיד,את גואל היא לא העמידה כי האמינה שהוא לא מהווה איום בעיניה -לא היה לה איכפת מגואל בחודשיים האחרונים! הסיבה שגואל דיבר עם איילה היא נימוס !גואל לא אוהב עימותים כמו שלמדת להכיר ואם צפית, השיחות האחרונות בינהם היו תפלות ומטעמי נימוס ולא יותר!!איילה הרגישה שגואל לא מחבב אותה יותר מידי והסיבה שלא פתחה שיחה עימו על מערכת היחסים בינהם ולאן התדרדרה היא,הידיעה שלה והמבוכה שלה ממנו כי טעתה ושפטה אותו מהר מידי:רק לקראת הסוף סיפרה לו שהילה אמרה לה שהוא ,גואל מרכל עליה!!!נו באמת,הילה,הבחורה שלא סבלת,שלא ראית ממטר,באה ומסובבת אותך 360 מעלות נגד גואל!!סתם תירוץ עלוב שיצדיק את בגידתך בגואל ,וגואל יודע זאת,שהסיבה היחידה לסלידתך מגואל הוא-סער!!צפי בשבועיים שבהם גואל ישן אפילו פעם אחת לא שאלה לשלומו!גואל בן אדם מדהים עם סובלנות וסבלנות להמון צביעות ושקרים וחרמים שסבבו אותו בבית בעזרת איילה וסער!תודה לאל שהיה לו מלאך שומר ושמו אלירז שדה ששמר עליו מאויביו, אחרת.......

רקלוש

New member
כל התגובות שכתבתם כאן לא היו עינייניות

על התנהלות דיירי הבית ואם היו התנהגויות שלא נראו לך על ידי אלירז יכולת לרשום..אבל מי כאן עד לרצח אופי, הוצאות דיבה, ולינץ' ביטויים גזעניים..על בחור צעיר שהאשמה היחידה שלו היא שהתחבבר ונגע וחדר ללב של מיליוני צופים וצופות.

migdalist

New member
מתקדמים ונאורים?ממש לא!! רק תבוסתנים!!

זה מה שקורה כשמרגישים תבוסה,פונים לצד,יענו,אינטלקטואל שלהם ופתאום מרגישים מרומים או נעלבים.שכחו את ימי הלהט שלשונם הזדחלה כמו אש דרקונים וניסו לשרוף את כל מי שמעבר!!! ממש כמו דפוס ההתנהגות של סער,זוכרת??סער וחבורת הזבל היו רבים בבית וליכלכו וריכלו והחרימו והשתמשו בכל אמצעי מלוכלך כדי לקדש את המטרה,ומה המטרה??לסלק את אלירז שלנו!!ומה קרה שכולם עפו הביתה ונשאר רק "המנהיג"המהולל שלהם???כמו מעריציו,נכנס למגננה.סער בימיו האחרונים נכנס לחדר האח הגדול ובכה על מר גורלו ועל בדידותו אל מול "הערס והטיפשה",פתאום נהייה לי הובס(סופר)ושר את "קינת דויד" עלאק!!מעניין מה היה קורה אילולא חס וחלילה,סער היה זוכה!!חישבי על זה לרגע.מלחמת גוג ומגוג!! אז אל דאגה אנחנו בסדר,כמו אלירז והחנונים מרחמים ופותחים את הלב לממורמרים!!!שבוע טוב.....

רקלוש

New member
מבחינתי אנשים שמתבטאים כך הם תת תרבות רק

שמשום מה הם מנכסים את התרבותייות לעצמם. היו כל כך מיקרים שאם הסיטואציה היתה הפכו הם היו רוקדים על הדם של אלירז כולל המצביא הדגול שלהם סער... זוכר את מקרה לבנון כשצעקו בחוץ על סער רמאי ושקרן? מי חיזק אותו באותו רגע מי אמר לו שהכל שטויות מי תמך בו...כמובן שאלירז... לא רוצה לחשוב אם הסיטואציה היתה שונה סער היה רוקד על הדם ביג טיים, מספיק היה לחזות באיך רצה לעשות רצח אופי לאלירז רק בגלל שאלירז העז להגיד שהוא מגיע כדי לנצח ולקחת את המיליון... חבורת צבועים עם מוסר כפול...הכעס שלי נובע משום שכל מה שכתבתי כאן מאפיין ודוגמא לחיים שלנו בארץ..יש קבוצת אוכלוסיה שמחזיקה מעצמה משום מה מתורבתת ונאורה. ושמרשה לעצמה להתנהג באופן מקומם ושחושבים שהכל מגיע להם .כשבתכלס ובשורה התחתונה הם מתנהגים גרוע יותר מאחרוני הפרימיטיבים והברברים.....וקבוצה אחרת של אנשים שאפילו לא מעיזים לחלום שמגיע להם יותר טוב...

רקלוש, כל הכבוד שאת מטיחה את האמת בפניהם של

כל המתייפייפים למיניהם!! כמובן שאני לא מכליל את כל תומכי סער ואיילה בסגנון כתיבה כזה, אך עד כמה שהם באים בטענות על סגנון כתיבה מכוער אצל חלק מאוהדי אלירז (ומה שנכון נכון...) ראוי להטיח את האמת בפניהם ולומר להם שיבדקו את עצמם תחילה.

אפילו התקשורת נגד הזוג,

עייני- דן שילון, לינוי בר גפן, הכתבה של ערוץ 2 אתמול, ארץ נהדרת שהוכיחה שסער הוא בן אדם מתועב בעל ערכים מקולקלים. זה לא רק בפורום, אנשים בכל מקום מגנים אותם.

אלה444

New member
"אנשים בכל מקום מגנים אותו" - הסבר...

סער הגיע למקום השני המכובד . יש לך הסבר? איך הוא עקף את גועל פוטנה אלין????????. הרי כולםםםםםםםםםםםםםםםם מגנים אותו . לגבי התקשורת , אסי עזר היה בעדו דן שילון ... סוס מת , מה הוא עושה בתוכנית בוקר? איך שאני רואה אותו אני מעבירה ערוץ. לינוי בר גפן- תמיד הערצתי אותה מסתבר שהיא בהמה גסה , חוסר אנושיות מתלהמת - מגישה באגרסיביות ולסיכום: העבדות מדברות
סער הגיע למקום השני המכובד למרות " שאנשים בכל מקום מגנים אותו"

הגיע למקום השני בזכות ההימורים עליו.

זה ההסבר היחידי. הוא היה ממש לא פופולארי.

אם היו הימורים,אז לגבי כולם,איך את חיה עם זה?

אני נוטה להאמין שבכ"ז לא היו הימורים כי אז אני מאמינה שאינטרס המהמרים היה להמר גם על גואל ופותנה למקומות גבוהים יותר. אם היו הימורים זה לא לעניין באופן כללי ואז אף אחד לא חסין מהעובדה שהימרו גם עליו. לכן צריך לדעתי להגביל את כמות ההצבעות. גם הצבעות בטירוף ממכשיר נייד אחד,לא משקפות באמת את מהלך התכנית וגם עשויות להטות תוצאה של משחק.

ההסבר פשוט, אבל את כמו אחרים מסרבת לראות

את האמת סער הגיע למקום השני בזכות היריבות שלו עם אלירז הוא הגיע למקום השני כי כל האוהדים של "החיילים" הנאמנים שלו שעפו עברו להצביע עבורו הוא הגיע למקום שני מכיוון שבגמר גם אנשים שאהבו את אלין כמוני הצביעו עבורו כדי לוודא שסער לא ינצח ולכן הוא קיבל יותר קולות מפותנה, גואל ואלין לבסוף יש א הסברה לגבי המהמרים - אין לי מושג אם זה נכון מה שאני יודעת זה שבכל פורום שאני מכירה - בעבודה, במעגלי החברים השונים ואפילו בקרב הילדים שלומדים עם הבנות שלי - כולם אהבו את אלירז וחשבו שסער הוא בלון נפוח

לגבי סברת המהמרים את יכולה לטעון על כל הגמר..

כלא חוקי.אם היו הימורים אז כל תוצאות הגמר פסולות.

למעלה