הפורום בלעדי לתומכי אלירז וחבורותו

אלה444

New member
הפורום בלעדי לתומכי אלירז וחבורותו../images/Emo243.gif

שבת שלום, אז עונת של האח הגדול הסתיימה . הייתי שותפה כאן בפורום ממש בקטנה . אהבתי את ארז ...וכמובן את איילה וסער כל פעם שהבעתי את דעתי והערצתי לסער /איילה/ארז הותקפתי כאן .
אנשים קיללו
ןוהשפילו את כל מי שלא תמך באלירז
. וחבל.. היתה הרגשה שהפורום שייך רק לאוהבי אלירז והקבוצה שלו
זה הזמו לומר כי בעניי סער - היית ונשארת גבר גבר
ואולי כדאי שנדע לראות את הצדדים הטובים של סער .וגם אם לא - די לרוע לשנאה
בדיוק כמו שיכולתי לראות באלירז צדדים חיובים ושליליים .. ויש גם לו אף אחד לא מושלם אוהבת אתכם... ארז סער ואיילה אתם הווינרים

הסבר

הפורום לא שייך לאף אחד, ורובם המכריע של "תומכי סער ואיילה" הם סתם טרולים שניסו ליצור פרובוקציות והתסיסו כאן. בחיים האמיתיים כמעט לא תמצאי תומכים שלהם, מהסיבה הפשוטה שכמעט ואין כאלה. אבל בכל זאת יש. מעט, אבל יש. ואני חייבת להגיד לך שאם מישהו ראה את התוכנית ועדיין תומך בסער ואיילה - אני נזהרת ממנו. לא בצורה בוטה ובלי להגיד כלום, פשוט זה כאילו שתגידי לי על מישהו שעשה משהו ממש נורא, שאי אפשר לסלוח לו. ובטח לא להיות חבר שלו. בהתחלה חשבתי שצריך להיות ממש עיוור כדי לתמוך בהם, אבל כיום אני חושבת שפשוט רוע נדבק לרוע, ואנשים שבאמת מחזיקים מסער ואיילה לא עיוורים בכלל, הם רואים את הרוע והם רואים את הזיוף, וזה לפי סולם הערכים שלהם "בסדר". אז אולי זה יסביר לך קצת את התגובות הקשות שמקבל מי שהמודל שלו הוא צמד אפסים מרושעים וריקים מתוכן.

דינה122

New member
אלה444*

זה היה ההסבר שלי לסיבות שאתם תמכתם באלירז!!!אני עשיתי את ההשוואה הזאת לראשונה!!! ואת לוקחת זאת ממני!!! אני מעריצה של סער ואיילה ולא נמנעתי לציין את חסרותיהם .כי מה לעשות הם לא מושלמים כמו שאתם מנסים להגיד על אלירז!!! אז יאללללה חפשי השוואות אחרות!!!אנחנו מעריצי סער או איילה או שניהם גם יחד לא הלכנו כעיוורים וראינו גם ראינו את הטעויות של אהובינו.לעומתכם שהתעלמתם לחלוטין מטעויותיו של אלירז,אפילו כשהו הודה בהן!!!

m e א נ י

New member
וגם לך, בת הכפר הגלובלי, מגיבה לראשונה ..../images/Emo70.gif

וגם בפעם האחרונה! מעולם לא אמרו לי שאני רעה, ובכל זאת תמכתי בסער! איך זה??? מי שתמך בסער הוא רע?! אני חושבת בדיוק ההיפך! בת הכפר הגלובלי, יותר מכולם, את היית הכי בוטה פה בפורום. לסער עשו לינץ" לא מגיע לו. להתראות רק בשמחות. ן......הכדור הוא עגול.... די לחכימא ברמיזא....

רקלוש

New member
סתם בשביל השכלה כללית כנסי וקראי מבחר ציטוטים

של תומכי סער ואיילה שרצו כאן בפורום... הנה המבחר וקמצוץ מהציטוטים, קצרה היריעה מלהכיל את כולם: "עדיף שווארמה מבשר חמור מת במרכז של גבעת אולגה..." "הגבר גבר שלכם הולך ונעלם, הג'וח הזה, איכסססססס, ג'וק קטן ושחור.." מאת: ניריתוש..שהיום הכינוי של ארז למיליון... "חבורת סמרטוטרים שסובלת מרגשי נחיתות השתלטה על האח הגדול ומשחקים אותה השרדות לעניים..." מאת: susu281 "שרה פחדה לישון בגלל אלירז: המבטי רצח שלו הזכירו לה רוצח שכיר..." מאת: susu281 אם אחד נראה כמו מהמר, מדבר כמו מהמר ומתנהג כמו מהמר הוא בטוח מהמרsusu281 אלירז לא הפסיד בבורסה אלא בהימורים לא חוקיים... ‫"עם ישראל לא יאפשר למהמר אלים לנצח"" כל המחנות יתחילו להלחם אחד בשני והלכלכוך שיצוף יזהם את הירקון. גילויים חדשים על אלירעז יתפרסמו ויוציאו את החשק לבחור בו. ברירת המחדל ארז או סער. מאת: susu281 לא מהמר כלומניק , מלצר סנג'ר לא חצי מפגרת לא GAY חוזר בשאלה לא ערביה משתכנזת וכל זה נכתב ע"י.... אנשים שמחזיקים מעצמם מתקדמים ונאורים...כשבעזות מצחם האשימו אותנו אוהדי אלירז בברבריות...

ההבדל הכי משמעותי שאני רואה בין שני המחנות:

אוהדי אלירז ביקרו בעיקר את התנהגותו של סער בתוך הבית - מה שכולנו ראינו לעומת זאת אוהדי סער ואילה התמקדו בעיקר בהכפשות שנבנו על חצאי שמועות על עברו של אלירז בצורה שגבלה בהוצאת דיבה

מיק101

New member
../images/Emo45.gifוזו רק טיפה בים הזוהמה שהושלכה כאן

על אלירז

את לא באמת רוצה שאני אעתיק לכאן את מה שנכתב

על איילה. זומה היתה כאן בכללי,השאלה בעוצמות ולא ייתכן מצב כזה שבזמנו כל מי שרצה להגיד מלה טובה על איילה וחלילה מלה עניינית של ביקורת על נשוא אהבתכם,סולק מכאן בבושת פנים..זה לא מקובל. לא ייתכן שבפורום היתה מעין הסכמה אצל מי שלא אהב את איילה,שמותר להעלות לכאן רק דברי בלע כנגדה. לא ייתכן שאתם אלה שתשלטו על רחשי לבי ולא תרשו לי לאהוב את אלירז כולל התנהלותו הפחות הולמת בעיניי וכולל אהבתי אל איילה..זה לא עובד באופן הזה. לאדם יש רחשי לב ומותר לא לאהוב בדרכו מבלי שיכתיבו לו אחרת.

migdalist

New member
את מודעת לזה שאת כותבת לפורום ולא ביומן אישי?

אף אחד לא אמר לך לא לרשום את שבליבך. אף אחד גם לא הכתיב או יכתיב או חסם אותך מלכתוב על דמות נערצת בבית.כמו דברים רעים שנכתבו על איילה גם דברים טובים נכתבו! אולי כמות המפדבקים אותה קטנה ממעריצי אלירז ואלין אבל זו כבר בעייה אחרת שאין לך או לי שליטה! את כותבת לפורום ,ההתייחסות לאנשים בבית האח הגדול הינה על הפעולות היומיומיות שנצפות בלייב,ולכן כשמישהו כותב הערה לטובה או לרעה על מועמד כלשהו,צפי לתגובה!אם בא לך לכתוב כל דבר לטובת מועמד,במקרה הזה איילה ולא בא לך לצפות לתגובה קולחת מאחר ויש דברים שנכתבו כאן ,שיקריים,כיתבי לה ישירות לפייסבוק או לאתר האישי שלה.אך כשאת כותבת לנו משהו שחורה לנו או להפך,מרגישים הזדהות,יש לצפות לתגובה טובה או רעה!! מאחר ויש מגמה פה בפורום לטובת אלירז ולא מתחילת התכנית אלא רק בהמשכה,כשאלירז התחבב על כ"כ הרבה אנשים,צפוי שתרגישי שיש כאן קונספרציה נגד אוהדי איילה או סער או כל מתמודד אחר שסרח(כמו שרה תומר אביב וכו) סולקת בבושת פנים?? להערכתי ,את עדיין רושמת כאן.ואם רגשותייך כה עזים לגבי התלהמות נגד איילה או סער ,רישמי הערות בונות שאולי כן יוכלו לשכנע אותנו אחרת שיש באיילה משהו טוב ופיספסנו!כן,זה פורום להגן או להביע תסכול על חוסר הגינות כנגד בן אדם-במקרה שלי,החוסר הבנה שלי לאטימות,לרהבתנות,שחצנות,זוגיות שכרוכה בהמון סבל וצער ולכן לפעמים נרשמים כאן דברים בהמון רגש שמתבטא בלהט הרגע. וזיכרי זו לא הוראה או פקודה לא לרשום יותר אלא רק הצעה או רעיון כדי לקחת את הדברים קצת יותר בפרופורציה ובקלילות,מאחר וחשתי ממך שאת באה ממקום יותר מידי פגוע!! נ.ב. יש מצב שאת מתחילה להרגיש רגשי אשם לגבי אהדתך את איילה או סער??אם כן זו לא בושה להודות שטעית......לימדי מאלירז

כן אני מודעת לזה שאני כותבת לפורום..

והסיבה שאני עדיין כותבת כאן,היא אך ורק מכיוון שלא ויתרתי על זכותי לכתוב כאן..על אפם,חמתם וחמותם של כמה.. נניח שנסכים על כך שאף אחד לא מנע ממני לכתוב את אשר על לבי,אך משום מה "אסרו" עליי כאן להשתייך בין השאר אל אלה שמסמפטים את אלירז מכיוון שהתייחסתי אליו כאל אדם ולא כאל מלך.ובנוסף מכיוון שבין השאר הבעתי את תמיכתי ב"שנואת נפשם" במרכאות או לא במרכאות של אלה שיש להם מונופול כאן על אהבת אלירז. לגבי המגמה שנוצרה כאן,זו בדיוק הסיבה שהתעקשתי להמשיך ולהישאר כי בתחילת אותה מגמה,סולק מכאן כל מי שהעז להגיד ביקורת ענייניית על אלירז וחלילה העז לפרגן לאיילה. אני מלכתחילה אהבתי את פותנה ואת אלירז..בשני ויכוחים של אלירז ירדה מעט קרנו בעיניי אבל עדיין סימפטתי אותו.את איילה היכרתי רק בעקבות הפורום והעליהום ולאחר שבחנתי יותר את דמותה. מספיק פעמים כתבתי כאן על התכונות הטובות שנראו לי באיילה,אבל הבנתי שכל מה שאני רואה לגיטימי שאחר עשוי לראות שונה ממני. ממש לא מרגישה רגשי אשמה..לא הייתי מאוהדי סער למרות שבהחלט מכירה גם את תכונותיו הטובות לעומת התנהלותו הפחות ראויה,כמו אצל כולם.הייתי ונשארתי מאוהבי פותנה.יש לי הרבה אהבה אל איילה והרבה סימפטיה אל אלירז..ושניהם לגמרי לא חפים מכל טעות..ככל בני האדם. תמיד ידעתי שבאלין יש איזה סוג של קסם אבל לא האמנתי שמגיע לה להגיע לגמר,כיום אני חושבת אחרת בעניינה.ובעצם היחיד שפחות אהבתי מכל ה7 הוא גואל אבל גם כלפיו אין לי כל שנאה,רק פחות חיבור.

migdalist

New member
מדומני שאת אשה חכמה ורהוטה אז אנא

קבלי את הצעתי האחרונה אלייך:יש פה בפורום המון ילדים!!!את לא חייבת לענות לכל ילד שרושם,לדוגמא מישהי היום קיללה את המנחה ב"מה קורה" בחרתי לענות בציניות ואולי (בטוח)לא אענה לה פעם הבאה כי באמת?לא מכבודי!!!הייתה מישהי לפני ימים ספורים שהשתמשה בקללה נוראית "שיבוא סרטן",מבחינתי היא מחוקה!!כתבתי לה "תתנדפי ותתביישי" למען תרגיש רע עם עצמה ותבין שזה פורום לאנשים ולא לחיות אדם.(סתם ,אם אין לה הורה בבית שיאמר) בקשר למונופול על אלירז,היחידים שיכריזו הם משפחתו הקרובה ולא אחר ובקשר למונח "מלך"-סתם מושג קיצוני לניצחונו,כיתרנו אותו בכתר=מיליון שקלים,והפך למלך לבית האח הגדול!מטאפורה לא מזיקה וביטוי עממי להאדיר נער פרברים.מה רע? יש מצב שגידפת את אלירז ודיברת רעות עליו ובגלל זה העויינות כלפייך? ושאלה באמת שמעניינת אותי:מה התכונה הטובה שמצאת בסער,שלצידה כמובן מתווסף מעשה נטול אינטרס,בבית האח הגדול?באמת מסקרן אותי,כי אותי אישית ריתק אלירז בגלל מעשיו בכללי תוך לקיחה בחשבון שהם 3 חודשים סגורים ומסוגרים ובחרתי לא להיכנס לפרטים קטנים ולפסול אותו בגלל ויכוח חסר שחר!!התמונה הגדולה בעיני קובעת ופה סער ואיילה מעדו. מה אהבת באיילה?מלבד היותה יפיהפייה.

בוא אני אחדש לך,יש כאן הרבה יותר בוגריםמשחשבת

הממוצע גילאים כאן לאמונתי הוא דווקא בסביבות גיל 28בערך כאשר יש גם בני 40..50 ואף 60+ וראיתי שהיה כאן גם בן 14..אז כבודם של כולם על מגוון גילאהם;) בד"כ לאלה שמקללים בגסות ממש אני לא עונה אלא מעבירה להחלטת הנהלה אם ברצונם למחוק ואגב כאשר אני מאמינה שמדובר בטרולים ומדובר בקללות ממש מכוערות,ממש לא אכפת לי מטעם מי זה הגיע ואני מעבירה להנהלה לשיקול דעתם. לגבי עניין המונופול כאן באהבה כלפי אלירז ממש טעות בידך..לא מדובר על בני משפחה והאמת שלא ממש קלטתי כאן מישהו שכותב ושחשבתי כי הוא בן משפחתו של אלירז.(טוב הבנתי שאני כאן יצאתי חומוס ולא הבנתי את כוונתך כלשונה;),אגב אלירז הרס לי הכל עם החומוס הזה כי אני תמיד עניתי הכל חומוס והתכוונתי הכל אחלה
אין מצב שגידפתי או הכפשתי את אלירז,פשוט אין מצב ואחד ממגלי העוינות כאן,כדבריך,כלפיי הוא דווקא זה שהחמיא לי מאד ופרגן לי עד אותו הרגע שהעזתי לאמר כי לדעתי גם לסער יש לב טוב.יש כאלה שעויינים כי מסרבים להסכים עם נוכחותי עדיין בשטח..אבל זה בסדר,לעומת כל אלה תמיד יש גם את מי שמפרגן.נתתי מקום גם למי שעויין וגם למי שמפרגן כי כזכור זה פורום;)התכונה הטובה שראיתי בסער היא שכמו שאמר אלירז..אמנם יש מה לקלף עד שמגיעים..אבל יש בו המון טוב לב ורגישות. ברור שעל כל זה מאפילה ההתנהגות האחרת שלו.כלפי סער מתחילת התכנית הייתי חצויה ומי שבכייף הייתי שמחה אם היתה זוכה זו פותנה.אני שמחה עבור אלירז על זכייתו,פחות שמחה לראות את התנהגות מסמסיו בחלקם.לא פסלתי את אלירז בעקבות הויכוחים,רק בהחלט ראיתי אותו באור אחר. לגבי איילה תתפלא אבל בהתחלה לא ממש שמתי לב ליופיה..יותר אהבתי לראות את יופיה של דנה;)אבל שוב,הכל רק בעיני המתבונן וכיום בהחלט כבר ראיתי את יופיה החיצוני גם של איילה. אם לדבר על יופיה הפנימי בעיניי:המון אנושיות,המון אכפתיות לאדם,אהבה כנה,תמיכה שקטה,אמינות רבה בהצבעותיה להדחה,אי פחד לחשוף את רגשותיה ולחשוף את עצמה אך יחד עם זאת גם הרבה יכולת איפוק שגם אצלה בסיר הלחץ של 3 חודשים היתה התפרקות וזה אחלה בעיניי שגם זה היה.נהניתי לראות אותה בפיוס עם אלירז (את שניהם נהנתי לראות)והיא זו שאמרה לאלירז שעשה דבר יפה והיא לא רוצה להרוס לו(היה זה כשאלירז ביקש שתחזיר לו).נהנתי מאד לראות אותה ואת פותנה בפיוס בין שתיהן. אני מאמינה לפי מה שהורגלתי כאן,שיש מצב כי לא תבין על מה אני מדברת אבל זה באמת ובתמים מה שראיתי באיילה. מה שנראה לי שאנחנו חברה מאד שמרנית ולכן היה נח כאן לכעוס על איילה,אבל היה כאן גם המון כעס כלפיה בעניין חברתו לשעבר של סער וזה דבר שלא ממש הודגש שלא באמת התחילה עם "גבר נשוי". בנוסף היה את עניין הפורנוגרפיה שנטו כאן לייחס בהתייחסות למימוש אהבתם של איילה וסער,אבל אני חייבת לאמר שאת הפורנוגרפיה ראיתי בעיקר כאן על דפי הפורום גם אם אין לי ספק כי אני הייתי מתנהגת שונה מאיילה אבל זה כי אופיינו שונה.והנה עניתי לך כמו ביומן אישי;) שבוע טוב

migdalist

New member
אני רוצה להבין-גבר נשוי אסור,גבר רווק עם חברה

מותר???מה זה השטויות האלה ?אין קשר למצב היחסים של סער עם חברתו,נשוי או לא נשוי!!! את אומרת ומעידה על איילה שהיא מאופקת????היא לא הייתה מאופקת לגבי סער במשך 3 חודשים!הייתה מאופקת לגבי אלירז ואלין רק מהסיבה היחידה -זלזול,ולא לרמתה. אין פסול ברגשות אהבה אחד לשני ,מובן הרגש לגבר בתוך בית סגור אך לא מובנת לי הפזיזות להכאיב לאדם אחר שלא נמצא בבית להגן על עצמו(מעיין) לא מובנת לי השחצנות ל"גנוב" גבר לאשה אחרת בשידור חי. את אוהבת אותו, את מעריכה אותו, איכפת לך ממנו?????תמתיני,תחכי 3 חודשים וכשתצאו ואהבתכם עודנה,תממשו!!!אל תממשו על אפם וחמתם של אנשים אחרים,אהבה אמיתית לא מגיעה ממקום כ"כ בזוי ושיקרי.אהבה שלמה לא מגיעה ממקום של בגידה וכאב למישהו אחר!!! כל הקלישאות -"בגד פעם אחת,יבגוד עוד פעם" "מה שבא בקלות הולך בקלות" "התחלת בחטא ייגמר בחטא",לשמחתי נכונות!!!! אפילו גדולי המשוררים כתבו כמה מילים על אהבה אסורה שכזו, העובדה שאנחנו חברה שמרנית משמחת אותי כל פעם מחדש.העובדה שאנחנו בתור חברה מוקיעים בגידה,מברכת נישואים,בזה לאנשים לעשות על כל רוחם ובדרך לרמוס אנשים חלשים יותר,נותנת לי תקווה שעוד לא מאוחר,והיקום הזה שווה עוד משהו!! העובדה שאיילה חצתה קווים אדומים בעיננו לא קשורה להיותנו שונים באופיינו,אלא קשורה בכל אותם סוכני סוציאליזציה שמגדירים אותנו מקטנות.האופי המולד,החינוך בבית, החברה מסביב,המסגרת לימודים.צבא.עבודה,והבן זוג!!איילה פשוט לא קיבלה חינוך טוב בבית,מפונקת שקיבלה אור ירוק לכל מעשיה(אבא מסר ד"ש לסער),זאת הבנתי בגלל הקלות בה הצהירה כי סער מהיום בן זוגה!!לא דיברה על מעיין,לא הקשיבה לסובבים אותה שאמרו לה כי יש לו חברה לא עיניין אותה ביכלל!! החברה סביבה נוראית(אביב,נו באמת??צריך לפרט?)ועוד מיני "מפורסמים" שרוצים בחברתה למען שופוני,והבן זוג שבחרה לחיים -סער!צריך לפרט על בחירה כזו שגויה???יכול להיות שאופייה הוא טוב אבל לצערי היא ילדה שסובבת אנשים מבוגרים ממנה שמחליטים בשמה החלטות שגויות!!כל הפרטים להלן קצת סותרים את חוכמתה,מתיקותה,טוב ליבה,אלא מדגישים את תמימותה,יהירותה,שחצנותה,ובהחלט את טיפשותה!!! התייחסתי פה לטעות אחת וקשה מני רבות מאחר והשעה אצלי היא 2 בלילה ואני מחכה עודני לבעלי שיחזור מהדרכים!!!אז בנימה זו לילה טוב/בוקר טוב והינה עניתי לך בחזרה בפורום תפוז חושפני.(לא לשכוח)

למעלה