הפועל תל אביב החתימה שחקן אדיר..

הפועל תל אביב החתימה שחקן אדיר..

זכור לי לטובה מסנטוס.... אם הוא אפילו בחצי כושר מאז מדובר בשחקן הכי טוב שנחת פה.... נחיה ונראה...

ביזיון

New member
אכן שחקן מעולה

אני כל כך מתרגש גילי לנדאו הוא אלוהים , הוא הצליח לשכנע את ההנהלה הקמצנית שלנו לבזבז כסף על משהו איכותי. מדובר לפי מה שהבנתי מאתרי ספורט מהעולם באחד הפליימייקרים הטובים בפורטוגל.

אכן כן... הוא עשה הסבה בתפקיד..

לקשר אמצעי כי בסנטוס הוא שיחק דפנסיבי אני זוכר אותו מתקל כל דבר שזז...

oronm316

New member
וכמובן ששחקן אדיר כזה מגיע בשמחה

לישראל. הוא מתכנן להצעיד את הפועל לאליפות, ואחר כך הםימכרו אותו בכמה מיליונים.... כמובן שנראה אותו בשידורים הישירים מנהיג את נבחרת ברזיל בקופה אמריקה...

אתה יכול להשאר ציני ולזלזל..

אם היית מבין משהו בכדורגל הברזילאי היית מבין איזה שחקן הוא היה לפני שנתיים.... כמה שידוע לי אין לו עבר של פציעות ושנה שעברה הוא היה שותף מלא למשחקיה של בלנשש... הפועל הציעו לו כנראה חוזה ענק... הוא בן 29 כבר וכנראה שעל ארופה הגדולה הוא כבר ויתר...

מה הקשר למה שהוא היה? למה אתה

חושב שהוא מגיע לארץ ועוד לקב' עלובה כמו הפועל? אני יגיד לך למה: כי זו ההצעה הכי טובה שהוא קיבל, שתבין את מצבו הנ-ו-כ-ח-י... בקיצור, לא לדבר לפני שרואים אותו בכמה משחקי ליגה.

ברור שצריך לראות אותו ולבחון את

כושרו... אבל לעומת שחקנים שבאים לפה לגמור קריירה בגיל 32 33 פה מדובר בשחקן בגיל סביר שרק לפני שנתיים עשה נפלאות בסנטוס(אישית אני זוכר אותו) ככה שיתכן שנעשה פה רכש מעולה... אגב גם סיסטון היה מצוין בפלמנגו אבל שם הוא תופקד במשבצת אחרת...

ביזיון

New member
הוא בן 28, ובבללנשש הוא היה שחקן

סביר +. הוא עובר להפועל אחריי שיכנועים רבים מהנציג של הפועל בברזיל . הפועל יחסית לא קבוצה עלובה , ששחקן שומע את ההישגים של מכבי חיפה או הפועל (ניצחון על מילאן למשל) הוא חושב שזאת קבוצה לא רעה בכלל .

שכנועים? זה לא היה מספיק אם הייתה

קב' בכירה בפורטוגל שרוצה אותו, קב' שמשחקת באירופה... אם אתה חושב שהפועל לא עלובה, אז בטח שמכבי לא עלובה. בכל מקרה, אתה לא אובייקטיבי, ולדעתי הכדורגל בישראל מאוד מאוד, אבל מאוד עלוב.

ביזיון

New member
נכון מאוד, הכדורגל עלוב

הוא קיבל חוזה מצוין לפי מה שהבנתי . ולפי מה שהבנתי הוא יכל להישאר בבלנשש , אבל אני חושב ששחקן כמוהו מעדיף ללכת על האליפות ולא להילחם על ההישארות בליגה (שנה שעברה הם נשארו בגלל הפרש שערים). אתה לא מכיר את השחקן ואני לא מכיר אותו , רק תקרא את החוות דעת מהאתר הזה http://www.cdssoccer.com/members_player_eduardo_marques.htm

oronm316

New member
זה בטח משהו בסגנון של פאולו אלבס

ושאף אחד לא יגיד לי שהוא שחקן טוב כי הוא לא....

MikeTyson

New member
כל השחקנים הטובים שהפועל ת"א מביאה-

בסוף שוקעים ונהיים אפסים. כולם. אין אחד שלא... שיקחו את רונלדיניו רונאלדו קפוא רונאלדו השניה זידאן הנרי טרזגה ופיגו.. הם לא יקחו עוד אליפות בחיים שלהם, הפועל ת"א לוזרים...

ביזיון

New member
נחכה ונראה , אני לא מתחיל להתווכח

איתך , כי מישהו אמר שניקח את דאבל ? מישהו אמר שננצח את מילאן ונגיע לרבע גמר גביע אופא? למה ההישגים של מכבי מרשימים כל כך ? הפסד 4-1 לרודה ולבואבישטה . הבחירה של הזרים של קשטן תמיד הייתה גרועה, זה תלוי בסוג המאמן , אתה לא יכול לדעת כלום כי אתה לא מכיר טוב את גילי לנדאו

אגב ברזיל, מישהו יודע בערך את הסגל

שלהם לקופה אמריקה. אני רוצה לראות פעם אחת את ההרכב הזה: בקישור: אמרסון, דייגו, קאקה ורונאלדיניו ובחוד: רוביניו ורונאלדו. אל תגידו שזה לא נשמע חלומי, ההרכב הזה. רק פעם אחת אני רוצה לראות אותם ביחד...

mta

New member
אני יודע שרונלדו סיכם עם המאמן שלו

לא להיות מזומן לסגל. בכלל רוב הכוכבים מתייחסים לטורניר הזה די בזלזול ככה שככל הנראה הסגלים יהיו בינוניים

oronm316

New member
הדרום אמריקאים מחשיבים את

מוקדמות המונדיאל כאליפות דרום אמריקה האמיתית... והאת שהם גם דיי צודקים...

למעלה