הערכת משקל-שאלה

נורקס

New member
הערכת משקל-שאלה

בוקר טוב לכולן. אתמול היינו בביקורת אצל הרופאה. הערכת משקל לשבוע 33+4 היא 2.350 ק"ג. הרופאה אמרה שהכל מצויין
זה נשמע לי קצת גדול, לא? והכנתי תיק ללידה ולבי"ח. עכשיו צריכה להכין את הציוד לתינוקת
מנסה לאגור אומץ לעשות זאת. מתחילה כבר ממש ממש להתרגש

ניובה

New member
יואו מרגש נורא ../images/Emo24.gif

ממש עשית לי ספתח נהדר לבוקר עם ההודעה הזו. לגבי המשקל, אני לא מבינה כלום בעקומות אבל כולן כל הזמן מסבירות בפורומים איך ההערכות האלה לא מדויקות ושכל מה שחשוב זה שהעובר בגבולות הנורמה ושקצב הגידול נורמלי, האם הקצב חריג בעינייך או משהו? איזה יופי שהכנת כבר תיקים, ממש מרגש ניובה

נורקס

New member
תודה ניובה יקרה../images/Emo24.gif

הקצב ממש לא חריג, הוא תקין. אולי זה קשור לבן שלי שנולד 2.100 בשבוע 36, טוב, אבל הוא בעצם היה במשקל חריג נמוך לגיל ההריון. בהריונות הקודמים רציתי כבר כ"כ להיות אחרי להלידה כי מאד פחדתי מהכאבים של הלידה, לא כי חששתי שמשהו עלול להשתבש חס וחלילה. הפעם אני מרגישה רק שאני כבר כ"כ רוצה לראות אותה, להחזיק אותה, להריח אותה, לחבק ולנשק אותה, להניק אותה. רוצה כ"כ שהכל יעבור בשלום בשבילה
מסה|מסה|בשבילי
חמסה

וואו כמה מרגש!!!

אפשר להרגיש את ההתלהבות היפיפיה שלך אין יפה מזה! תזכרי - הכל תקין את תלדי בשלום יופי של הודעה שימחת אותי יום נפלא אושר בבטן

נורקס

New member
תודה אושר יקרה../images/Emo24.gif

מה שלומך? איך את מרגישה? באיזה שבוע כבר?

אני מסיימת שבוע 28

אני מרגישה ממש טוב לא להאמין יש בי יותר שלווה ושקט כנראה שהייתי צריכה לעבור את הסערה של שבוע האובדן הולכת לים, לבריכה, מטיילת עובדת הרבה מידי פעם בוכה, גם מהתרגשות הבת שלי מנשקת את הבטן בלי סוף וזה כשלעצמו דבר ששווה לחיות בשבילו אני מוטרדת ממי יחליף אותי בחופשת הלידה כי אני לא רוצה לעשות חפיפה ברגע האחרון גם לא ברור לי לכמה זמן אצא, ואני לא מאמינה שאני עסוקה במחשבות כאלה זה הופך הכל לאמיתי ערב נפלא חיבוק אושר בבטן

ניובה

New member
טוב עם זה אני מזדהה כמובן

גם עם ההשוואה כל הזמן לאיך היה קודם (שלפעמים היא אפילו לא מודעת) וגם עם חוסר הרוגע הבסיסי והצורך לבדוק אם תקין או לא. אני זוכרת שבהערכת משקל הראשונה ראשונה, כזו שבאמת אין לה שום משמעות (בשקיפות או משהו) נלחצתי שהיא גדולה מדי ואולי אני סוכרתית וגורמת לה נזק וחברה טובה לא הפסיקה לצחוק עלי שאני היחידה עם בעיות קרישיות שהיא מכירה שפוחדת שהעובר גדול מדי
היא צדקה כמובן, מאז היא עברה להיות קטנה (אם כי בינתיים בנורמה אז אנחנו מסרבים להלחץ) אבל אני מספרת לך רק כדי להגיד שבמצבנו כלום לא יהיה טוב, לא קטן ולא גדול - רק בחוץ, חיה ונושמת. תחזיקי מעמד!

נורקס

New member
בדיוק בדיוק בדיוק

המשפט הזה שכתבת "כלום לא יהיה טוב, לא קטן ולא גדול - רק בחוץ, חיה ונושמת" אני כ"כ מזדהה איתו.

יואו נורקס איזו התרגשות- כל כך שמחה בשבילך

שיהיה בהצלחה לא יודעת גדול או לא אבל אם הרופאה אמרה שבסדר אז אפשר להרגע, לא? נשיקות!!!

למעלה