הערכות של השרצה

תוםשפר

New member
הערכות של השרצה

אני יודע שזה היה ממש מסובך אבל אני רוצה שדרך הפרטים שאני יתן תעריכו עוד כמה זמן תהיה ההשרצה של 2 מהדגים שלי (פשוט אני ממש משחק בהם מוציא מהתא מחזיר מוציא ומחזיר) סייפנית: בטן נפוחה יסית עם קתם שחור שטיפה חלש יחסית (יכול להיות שבגלל שהיא כתומה) ורוב הבטן התחתונה לבנה ותאבון בריא. ויותר קרייטי לי: גופיית: נופותחת ביותר (לדעתי בסביבות ה- 4-6 ס''מ לאורך) כתם שחור חזק שאני יכול כמעט להשבע שראיתי אותו זז! חוסר תאבון. והיא לא זזה יותר מדי (ז''א שהיא לא זזה כמו הגופים האחרים) אי יודע שזה מסובך אבל תנסו! ולמעיין.... ברור שאני מבקש..... אני לא דורש ממכם לענות.... (כשכתבתי דרוש תשובה מהירה התכוונתי שאין צורך שתכתבו לי תשובה אחרי שבוע...)

fasterNY

New member
למה אתה לא נותן להם להשריץ באקו?

הכי טבעי ופשוט, לא מזיק לדג, ועושה לך סינון טבעי לשרצים. תחשוב שאם תשמור את כל אלו שישרדו, יהיו לך בטח יותר מדי דגים באקו שלך! למה שלא תשחרר אותן,ותתפוס את השרצים שתמצא שוחים באקו, ואותם תכניס אל הכלוב? ככה בטוח שאלו שרצים חזקים ובריאים, אחרת הם לא היו מצליחים לברוח מהדגים הגדולים יותר. אצלי נשארו בינתיים שלושה מכל השרצה, ויש לי כבר שישה שרצים באקו של ה20 ליטר, שגדלים להם בשקט ובשלווה.

למעלה