הערב כחלון סוגר חשבון עם נתניהו

הערב כחלון סוגר חשבון עם נתניהו

הערב באולפן שישי בערוץ 2 ראיון מיוחד עם כחלון, שפרש בשיא הקריירה הפוליטית שלו מהחיים הפוליטיים, שבו יחשוף ויספר לראשונה את האמת מאחורי החלטתו לפרוש ועד מה עמוקות היו מחלקותיו עם נתניהו, בעיקר בתחום הכלכלי-חברתי, שבו השניים לא ראו עין בעין, אך לא רק בתחום הזה. ואגב, הראיון כבר הוקלט לפני שבוע, אך ישודר רק הערב.

אגב, מכיוון שהעזתי לכתוב את זה בפורום הליכוד, והעזתי לבקר את נתניהו האל הכל יכול שלהם, נחסמתי לראשונה מזה 10 שנים שאני גולש קבוע בפורום הליכוד. כך זה שאוחזת פאניקה והיסטריה במפלגת השלטון שרואה איך מאבדת מנדטים ויורדת מכוחה בקצב מסחרר. מנהלי הפורום שלה מאבדים את העשתונות ואיתם גם את שיקול הדעת. לפחות ייאמר לזכותו של צורי שבתקופת ניהולו, כשהפורום והמפלגה נקראו רק "הליכוד", הוא שמר על פלורליסטיות לכל אורך הדרך של ניהול, ומעולם לא חסם מישהו או סתם את פיו של מישהו של יישר קו עם המפלגה ומנהיגה, או העז לבקר את מנהיגה ואת מעשיו. לעומת זאת, שני המנהלים החדשים הם ההיפך הגמור מצורי, והם מנהלים את הפורום שגם קיבל את השם החדש "הליכוד-ביתנו" בצרה דיקטטורית ומאיימת שלא היתה מביישת משטרים חשוכים בהווה ובעבר.
 

naf86

New member
הליכוד בלחץ

הם יורים לכל הכיוונים (כולל בעצמם) ולא מבינים למה הם יורדים בסקרים.
אבל המצב הפוליטי בישראל כל כך קשה, שאפילו אם כל השטויות של הליכוד אף מפלגה אחרת לא עוברת בסקרים את ה-20 מנדטים. עצוב.
 
אלמלא נתניהו אין כחלון

ביבי מינה אותו ואפשר לו לנהל את מדיניותו.זה כאילו שאלירן עטר יעלה לשידור ויתקוף את גרסיה.
 

ALLEGRO10

New member
תספר את זה לשמאלנים, כאילו הם מחפשים את האמת

בעקרון אני מעריך שכחלון יספר דברים טובים על ביבי יחד עם זאת הוא ינסה להאדיר את עצמו כאילו הוא לבד נאבק על שבירת מונופול הטלפוניה. הוא חושב שהשמאלנים יאמינו לו, כאילו בלי גיבוי של ביבי הוא היה יכול להזיז דברים במשרד.
 
לא אתפלא כלל אם ביבי ניסה לשים לו מכשול...

שהרי ידוע שביבי הוא חברם של הטייקונים, וכחלון הרי פגע בהם עם הרפורמה הסלולרית של, ונתניהו ככל הנראה לא אהב את זה וניסה למנוע ממנו להמשיך הלאה בדרך הזאת. יכול להיות שגם כשר רווחה הוא מנע ממנו לעזור לחלשים ולנזקקים ושם לו לא פעם לא פעמיים מקלות בגלגלים. אך נתניהו כמו נתניהו, היה ונשאר שקרן סדרתי שכהרגלו בקודש נוהג לקחת לעצמו את הקרדיט על מעשים טובים של אחרים, בעוד שמעולם לא קם ונטל אחריות על כישלונות, מחדלים ומעשים רעים שהוא עצמו אחראי להם. לא ולא, ביבי מאז שאני מכיר אותו, תמיד לוקח קרדיט על הצלחות של אחרים, גם אם הוא עצמו התנגד להם ושם להם מקלות בגלגים. אחרי שזה הופך להצלחה, הוא נוטל את הקרדיט לעצמו.
 

ALLEGRO10

New member
אני לא מתפלא ששמאלנים יכולים להיות כל כך שמאל

אחרי אוסלו הבזויה.
הרפורמה הסלולרית אינה המצאה פרטית של כחלון. הכל מתואם עם ביבי וחברי הקבינט. להיפך ביבי האיץ בו וחיזק אותו. טייקונים הם חברים של שלי ופיצי וגם של יאיר. אבל לך כנראה שזה לא מפריע. אני לא מתפלא על עמדתך.

טוב שאתה אומר ש"יכול להיות שגם כשר רווחה הוא מנע ממנו לעזור לחלשים ולנזקקים" כי קודם כל אתה מגדר את עצמך ב"יוכל להיות", ולמי כבר איכפת שאתה מעלה השערות בלתי נכונות? אבל דווקא ברווחה ממשלת הביבי עשתה הרבה דברים יפים לפי החלטת הקוורטט, וכחלון מימש אותם. הינה מקת מהחוקים שעברו וכבר פועלים כתקנם:
הורדת שיעורי האבטלה ויצור למעלה מ 330,000 מקומות עבודה.

הגדלת קצבת הילדים ב 500 מליון שקל.

טיפול שיניים לילדים עד גיל 12 חינם בקרוב גם לזקנים מגיל 75 http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4242787,00.html

הגדלת הסבסוד לצהרונים ולמעונות יום כדי שנים תוכלנה לעבוד 320מיליון שקל.

הנחה בארנונה למשפחות להן ילדים נכים http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/311092

תוספת במס' לאמהות עובדות 300 מליון שקל.

פריסה ארצית של מס הכנסה שלילי 700 מליון ש"ח דבר שמדברים עליו עשרות שנים. מי שנמצא מתחת למדרגת המס שיוכל, שיהיה לו תמריץ לעבוד ויקבל גמול על שכרו.

הגדלת קצבת הזקנה ב-400 מליון שקל.

המדינה תסבסד כ־12,000 סטודנטים נוספים במכללות http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3519143,00.html

תוספת להשכלה גבוהה 7 מליארד ל-5 שנים!

שנה אקדמאית חינם לסטודנטים בפריפריה, לחיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי, בגליל בנגב ובירושלים.

השקעה בתשתיות לחיזוק הפריפריה, כבישים ורכבות בגליל ובנגב, בסך 22 מיליארד ש"ח.

מחשוב בתי הספר בגליל ובנגב – כ-420 מיליון שקל. http://www.themarker.com/misc/1.600056

שידורי טלוויזיה דיגיטאלית חינם עם 18 ערוצים! "סוף ל-3,600 שקל בשנה לכבלים וללוויין" הכנסת אישרה את הרחבת השידור החינמי ל-18 ערוצים, וכבר ב-2012 צפויים להתווסף כמה מהערוצים ל"עידן פלוס". http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4205926,00.html

הפחתת דמי הקישוריות בטלפון הסלולארי וביטול כנסות יציאה(בקרוב גם בטלויזיה).

יורחב הפטור ממס הרכישה לרוכשי דירה יחידה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4025527,00.html

הנחה של עד 90% בתרופות לניצולי שואה. בשורה לניצולי שואה: סיוע במימון תרופות במסגרת הסכם שחתמו נציגי משרדי הרווחה, הבריאות והאוצר יזכו ניצולי השואה לסבסוד ברכישת תרופות שעשוי להגיע עד ל-90% http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/089/758.html

הורדת תרופות עם מרשם ב22% בתוך שנתיים http://www.mako.co.il/news-mivzak&id=d2e004a8f1225210VgnVCM100000290c10acRCRD

הסכם היסטורי: תוספת של 50% למורים העל יסודייםhttp://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=258078&p_id&maavar=1

כניסה לאירגונים כלכלים יוקרתים שמחייבים את ישראל לעמוד בסטנדרט חברתי למען האוכלוסיה החלשה בכל תחום .

אישור ועדת שישינסקי. http://www.themarker.com/misc/1.594478
 

ALLEGRO10

New member
ואם תתעקש לקרוא אז הינה עוד ....

ילד נכה יקבל תוספת של כ-600 שקלים לקצבה

ועדת העבודה והרווחה בראשות ח"כ חיים כץ (ליכוד) אישרה תוספת לקצבאות נכי צה"ל

אושרו הטבות בדיור ליישובים באזורי עדיפות לאומית כולל עוטף עזה

50% הנחה לסטודנטים באוטובוסים

פטור ממכס על מוצרים שמחירם עד 325 דולר

הקבינט החברתי-כלכלי אישר הרחבת התוכנית הלאומית לטיפול בילדים ונוער בסיכון ל-92 רשויות מקומיות, בעלות של 60 מיליון שקלים בשנה.

רשימת הזכאים ל"חשמל סוציאלי" תורחב לעוד 120 אלף נזקקים במדינת ישראל - כך אישרה הערב (ב') ועדת הכלכלה של הכנסת, על פי הצעת יושב הראש, חבר הכנסת כרמל שאמה-הכהן(ליכוד)

30% הוזלה בביטוח האופנוע החל מ-1 במאי,

סוכם: נכים יקבלו הנחה של 10-15 אחוז על תעריפי המים רשות המים ונציגי האוצר והפנים אישרו היום הנחות במחיר המים לציבור 200 אלף הנכים בישראל. על פי הסיכום, החל מחודש יולי הקרוב ירדו התעריפים לזכאים להנחה בשיעור של 10%-15%.

234 אלף צרכני מים יזכו להנחות בתעריף ועדת הכספים אישרה את רשימת הצרכנים הזכאים, המוגבלת לבעלי מגבלות גופניות ובעיות בריאות שמחייבות שימוש במים בכמויות גדולות. גפני: סיכמנו עם האוצר שהסבסוד יבוא מתקציב המדינה, ולא על חשבון שאר הצרכנים http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4211195,00.html

סטודנט ומשרת במיל'? קבל 2 נק' זכות בתואר!
אושרה הרפורמה בבריאות הנפש הקבינט החברתי-כלכלי בראשות שר האוצר אישר את הצעת סגן שר הבריאות לרפורמה בתחום בריאות הנפש. האחריות תועבר לקופות החולים
.
3,000 שקל בחודש לזכאי הדיור הציבורי העלאת הסיוע בשכר דירה למשפחות זכאיות הממתינות לדיור ציבורי יוצאת לדרך: המדינה תעניק לזכאים סיוע של עד 3,000 שקל בחודש עד למציאת דירה עבורן - ללא הגבלת זמן

שידורי טלוויזיה דיגיטאלית חינם עם 18 ערוצים! "סוף ל-3,600 שקל בשנה לכבלים וללוויין" הכנסת אישרה את הרחבת השידור החינמי ל-18 ערוצים, וכבר ב-2012 צפויים להתווסף כמה מהערוצים ל"עידן פלוס".

סוכם: נכים יקבלו הנחה של 10-15 אחוז על תעריפי המים רשות המים ונציגי האוצר והפנים אישרו היום הנחות במחיר המים לציבור 200 אלף הנכים בישראל. על פי הסיכום, החל מחודש יולי הקרוב ירדו התעריפים לזכאים להנחה בשיעור של 10%-15%.

הוגדל ב-50% מענק מס הכנסה שלילי לנשים
 
לך תעשה שיעורי בית יחצ"ן בשקל עלוב

רוב הדברים שכתבת כאן בכלל לא מעשי נתניהו, רובם בכלל נעשו ע"י האופוזיציה. של לדבר על כך שנתניהו בכלל התנגד לרוב הצעות החוק שהביאו להישגים הללו. אך כהרגלו בקודש של אדונך השקרן הסדרתי האנטי-חברתי, הוא לוקח קרדיט גם על הישגים שהוא עצמו התנגד להם, ואחרים אחראים להם. כי הוא יודע שיש לו עדר של פראיירם טיפשים עיוורים, שייקנו מה שהוא ימכור להם, ולא משנה מה הוא יעולל להם, ימשיכ לוהצביע לו כמו עדר של עיוורים המובל כצאן לטבח. לך תבדוק באתר הכנסת לכמה דברים שציינת פה נתניהו התנגד והצביע נגד הצעות החוק שהוביו אל ההישגים הללו...
 

ALLEGRO10

New member
אז מה אתה לחוץ?

אתה נשמע מודאג, כי אתה חושש שכחלון הולך לספר את האמת.
 
למעלה