הערב "הכל עובר חביבי"משירי נעמי שמר

הערב "הכל עובר חביבי"משירי נעמי שמר

התכנית תועבר בשידור ישיר מבית אביחי בירושלים באתר של בית אביחי באינטרנט.

ואם במקרה כבר כתבתי על זה,אז תסלחו לי.יש שיבושים מוזרים בזיכרון. השבוע יצאתי אמנם לכמה דקות,אבל בנעלמזוג אחד ונעל מזוג אחר. אף אחד לא ראה.אני הייתי מזועזעת. ניחמתי את עצמי שבקרוב יקצצו לנו כ"כ בתקציב שאפשר יהיה לקנות רק חצי זוג. יש כאן מישהי עם נעל 5-6 ? עצוב.

dikla yoktan

New member
תהני.

אני ראיתי את המופע של העל עובר חביבי לפני כמה שנים. היה נפלא! וגם את המופע של שלומית אהברון עם שלושת הטנורים שגם היה מצויין!!

חזרתי עכשיו מההופעה. היה נפלא הם שרים כל

כך יפה,זו הייתה כנראה "הרצה"של התכנית,התבלבלו או כאילו התבלבלו,הם יפים,הם מצחיקים,והם שרים נפלא.ערב משירי נעמי שמר לאוהבי הזמר העברי. אני הייתי בין הצעירים בקהל...כעת הם יוצאים להופעות שירי נעמי שמר,וסבוב הופעות של שלומית לבד עם גיל שוחט והסימפונטה של רעננה.חג לאוהבי הזמר
בגלל האולם הקטן,הם יכלו לוותר על מיקרופונים, לשלומית יש קול אופראי שחותך את האויר.מתוקה.הכרתי אותה בשנת 1968 כשהייתי בי"ב והיא תלמידת בי"ס למוזיקה-רננים. לפני צבא,הקימו היא ויגאל בשן צמד שנקראצמד גיל הזהב,כיום לא היו מעיזים לצאת בשם כזה...
יגאל היה חבר של אחת הבנות בשכבה והיה מגיע עם הגיטרה בהפסקות.ערב אחד קבלו את אולם צוותא להופעה.עשינו גיוס למלא אולם.מחכים,שלומית לא באה,כמעט רצו לבטל את המופע אבל יגאל השתכנע לעלות לשיר לבד.רק בסוף ההופעה נודע לנו שאביה של שלומית נפטר מדום לב. נעמי שמר הציעה ל,כעבור זמן,להחליף את שם משפחתה לשם אביה -אהרון.בתום השנה התפזרו ללהקות יגאל לחיל הים ושלומית לפקוד מרכז. מישהו זוכר אותה שרה את "הימים האחרים"? אז אסור היה ללכת עם שיער פזור.דבר שהיה בעוכריה.או יותר נכון באזניה..את זה אני לא מזכירה לה.רק מדי פעם מבקשת שלא תבעט בחוטי חשמל כשהיא מחזיקה במיקרופון ביד רטובה.היא התחשמלה על הבמה והועברה לבי"ח במצב לא טוב....הסטוריה ונוסטלגיה.אי מוצפת אדרנלין. אין סיכוי לישון הלילה. לילה טוב

קרן ניב

New member
גם אני ראיתי לפני כמה שנים ספורות

הופעה של הכל עובר חביבי. הם פשוט נהדרים!!! במיוחד שלומית אהרון. קול מדהים.

הכל עובר חביבי היו נהדרים ונשארו נהדרים

ראיתי את מופע האיחוד (ראיתי גם את שלומית אהרון עם יבגני שפובלוב לפני כמה שנים), ראיתי אותם לפני שנה וחצי בערב הוקרה לרחל שפירא (עם מחליף ליובל דור)

אין לתאר כמה נהניתי מהמופעים: מקצועיים, רציניים, שירים נהדרים, שרים נהדר

למחליף של יובל דור קוראים משה סימנטוב

הוא בחור מאד גבוה אפילו ביחס לשלומית,השתלב(מבחינת קול) יפה עם הותיקים,גם צעיר ממהם(37) כולם היו חביבים אתמול בפגישה אחרי ההופעה.עמי מנדלמן הוא המצחיקן שבחבורה. ושוכחים להזכיר את דרור אלכסנדר שמנגן על קלידים ומלווה אותם תמיד מאז ההתחלה.

יבגני שפורולוב א הארץ בגלל בעיות כסף אבל השאיר למזכרת 2 דיסקים נהדרים.אחד דואט עם שלומית שיצא גם בDVD ודיסק של שירים עם חברים,רוסיים. הוא הבטיח לחזור.בינתיים טנור אחר נכנס לתפקידו. כעת הטנורים לא מופיעים יחד,התחיבויות אחרות לאופרה,וכשמופיעים גם שם התחלף מישהו. מומלץ ביותר

danashi

New member
הרסת אותי מצחוק....

אבל אני מידה 8, לא יעזור לך...

קבלת הנחה של 40% על זוג נעליים

מקולקצית חורף 2013 רק בסניף שלי , דורות ראשונים 11 ( מאחורי 'קפה רימון' במדרחוב).
אשמח לראותך ולעזור לך

יש ממה להתרשם. האדומות!הבעיה שהעקבים

יגרמו לי ליפול,צריכה קביים בשביל עקבים כאלה.אני גמדה.

יש גם שטוחות , פשוט תבואי

לפני שאנחנו סוגרים לשיפוץ אי שם בעשרת הימים הקרובים

Ravit Merla

New member
בטוחה שהייתה אחלה הופעה! ואריאל - יפה כל הכבו

ד לך על המחווה! גמני הייתי בהופעה של רחל שפירא (שם הופיעו בין היתר גם ירדנה והכל עובר חביבי) היה מהמם!! סיגלוש

למעלה